Králíci

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
klubko 17.6.09 23:33

Oleko , to víš, že je pořád vystrašený, to ještě bude chvíli trvat. Ale hladit a chovat se nechá.
Katerinko , chtěla jsem se zeptat, jak je to s pitím? Je obvyklé, že moc nepijí? Připadá mi, jako by tu napáječku jen cucal a okusoval, tak se trochu bojím, jestli mu to vůbec jde.

katerinka 17.6.09 23:43

On to zvládne, neboj, takovej malíček toho ještě moc nevypije. :wink:

klubko 17.6.09 23:47

Tak jo, jsem klidnější :) Dala bych mu pro jistotu i misku, ale tu by si zas mohl převrhnout, viď?

Vera 18.6.09 00:11

Čenda (rošťácký jméno pro králíčka), je kouzelný, tak ať je vám spolu hezky :D

evixx 18.6.09 07:02

… Čenda je vážně krasavec ! … a ta barva :) … úplný malý dobrman :wink: …

Daisy.zlouky 18.6.09 12:53

Klubko,tak ať vám pěkne dupou králíčcci :D :D Je krásnej!!!!!!!!!!

klubko 18.6.09 12:59

Děkuju, holky, on je i moc hodnej. Rychle mu dochází, že mimo klec se bobečkovat nemá. Tak mu za odměnu jedeme dnes koupit malý záchůdek do rohu :) Taky něco, co může hlodat. Pak pojedeme na veterinu na prohlídku a taky si tam jedeme pro ponaučení :lol:

Daisy.zlouky 18.6.09 13:16

To plně chápu,my když jsem koupili psa-černého labradora,to bylo lítání a zařizování,dodnes se má královsky,však se také jmenuje Lord.Myslela jsem si,že je to tím,že jsme ještě neměli děti.Teď už máme 2 kluky a před 2 lety jsem vzali domů kočičku-Madlenku,díky ní o rok později Čerta)její kotě) a blbneme kolem nich stejně.Všichni 3 jsou rozmazlení až hrůza.A ten největší chlupáč tomu všemu velí,vychovává pořád kocoura,nic mu nedovolí a večer je pak najdeme spolu v proutěném koši a neví o světě!! :D Ještěže nejsme v paneláku,kočky jsou pořád venku,domů chodí jen vybílit misky nebo když prší-dámičky :) :) .A pes-ten se válí před domem,občas blafne,abychom věděli,že jako hlídá,ale kdo zná tu rasu ví,že za pohlazení pomůže zlodějům s taškama :?

tuzezlypes 20.6.09 22:41

Jsem chovatelem králíků na maso. Ano, toto je jiná diskuse, nicméně - kdo má dotaz k této problematice, může se na mne obrátit. Nejsem nostalgická, beru to čistě z chovatelského hlediska a cílem je maximalizovat počet odchovaných jedinců, bez úhynů a jiných zdravotních problémů.

klubko 19.7.09 22:43

Tak už nám trochu povyrostl :)

http://cernych.rajce.idnes.cz/Cenda/#…

Náš tatík se vyjádřil asi takto: „Čendo, ty už bys mohl jít na pekáč“ :P

Oleka 19.7.09 22:47

klubko, ten je TAK hezký :heart: , přímo rozkošný :heart: , na té první fotce o něco asi prosí ? :wink: :D Jak jste ho tomu naučili ? A kožíšek má tak krásný, nemám slov :D .
Už je na vás zvykly ?

Kerze 19.7.09 22:47

Hm, Čenda je krasavec - podobný typ jako naše Zuzanka. Možná bychom je mohli dát dohromady a stát se tak příbuznými. My jsme na mladší samečky… :P

klubko 19.7.09 22:56

Oli - on panáčkuje pořád, je to takový průzkumník, na všechno musí vidět :) Zvykl si docela rychle, rád se mazlí, chce hladit a pořád nás olizuje :)
Kerze - tak jo, spřátelíme je :) Dej sem taky foto Zuzanky, já mu ji ukážu :)

Vera 19.7.09 23:07

Čenda je krasavec, bych ho umuchlala. Dneska měl svátek, copak dostal dobrýho?

klubko 20.7.09 10:40

Hlavně dostal na prdel, protože se mu zalíbily kabely za televizí :lol: A jinak má každý den něco dobrého - mrkvička, vitamínky, vlastnoručně usušená travička, seno plus sem tam nějaká ta mlska :wink: Zas si moc nesmí zvykat, aby z něj nebyl tlusťoch :P

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie