Králíci

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Kačaba02 22.7.09 16:07

Jéé,ty máš králíčka!To je krásněj Čeníšek..Ten by se mému kočkovi i pejsce děsně líbil,oni zvířátka milujou.Oba jsou hrozně jemní a opatrní..
Na ty kabely pozor, brácha měl překousaný úplně všechny, a to nechali králase jen jedno odpoledne samotného doma :D

A Vanesčina kamarádka má králíčka, se kterým chodí normálně do parku na vodítku.Chtěla jsem to zkusit s mým kocourem,ale zásadně to odmítl..On je sibiřský šlechtic a ne nějaká onuce na provázku :lol:

Tak ať ti Čenda pěkně prospívá.A hezky ho rozmazli.Do postele by se taky mohl brát,že jo?Musí být nádherně měkoučkej..

Zavan smradu 22.7.09 16:15
chava píše:
Chová tu někdo zakrslé králíky? Neoslovuji žrouty králičího masa, ale majitele ušáků chovaných " na lásku".

na lasku??? kriste, zoofilia :shock: :shock:

Vera 22.7.09 16:29

Závane :lol: :lol: :lol:

klubko 24.7.09 11:41
Kacaba píše:
Jéé,ty máš králíčka!To je krásněj Čeníšek..Ten by se mému kočkovi i pejsce děsně líbil,oni zvířátka milujou.Oba jsou hrozně jemní a opatrní..
Na ty kabely pozor, brácha měl překousaný úplně všechny, a to nechali králase jen jedno odpoledne samotného doma :D

A Vanesčina kamarádka má králíčka, se kterým chodí normálně do parku na vodítku.Chtěla jsem to zkusit s mým kocourem,ale zásadně to odmítl..On je sibiřský šlechtic a ne nějaká onuce na provázku :lol:

Tak ať ti Čenda pěkně prospívá.A hezky ho rozmazli.Do postele by se taky mohl brát,že jo?Musí být nádherně měkoučkej..

Díky! Je s ním fakt sranda. Kabely nám zatím neohlodal, ale chce to hlídat. Do postele bych si ho někdy nejradši vzala, ale jsem přísná, nechci, aby si zvykal, že tam může. To jen za odměnu :lol: Ale jak píšeš, je měkkoučkej, heboučkej, jako plyšáček. Takže mám co dělat, abych ho neumuchlala.

klubko 25.8.09 23:22

Holky, Čenda se mi právě asi „udělal“ na ruku. Normálně mi ji vždycky olizoval, tak jsem ho nechala a on začal šplhat až po paži a začal kopulovat :) Něco na ní nechal, ale jako moč mi to nepřijde, vůbec to nesmrdí. Tak se obávám, že se dostal do puberty a teď co s tím? Vy, které máte králíčky, poraďte, prosím.

Oleka 25.8.09 23:25

klubko, tak rychle do puberty ? :shock: vždyť před pár měsíci byl ještě mimino :!: :lol:

Jsou nějaké nové fotky ? :D

klubko 25.8.09 23:27

Oli , oni se dostávají do puberty v nějakých třech čtyřech měsících, jestli se nepletu. My ho máme doma cca. dva a půl měsíce a když jsme si ho přinesli, bylo mu cca. šest týdnů. Takže to by odpovídalo. Nové fotky teď nemáme, ale zase nějaké uděláme :wink:

Oleka 25.8.09 23:39

klubko , v tomto případě kup mu plyšovou králičku :lol:

rocky 25.8.09 23:43

Možná by nebylo od věci králíčkovi pořídit nějakého plyšáka „na pobavení“. Králíčka sice nemáme, máme ale psíka yorkšírka a ten každý večer vyvádí jak je mu libo.

klubko 26.8.09 09:03

To by asi nebylo od věci. Já už se na to teda ptala v jednom zverimexu nezávisle na této situaci. Napadlo mě, jestli se přes den nenudí, když tam nejsme, tak jestli by se mu nelíbilo něco na hraní. Slečna se na mě zadívala trochu udiveně a prý spíš má mít něco na hlodání. Tak to má: mrkvičku, suchý chleba, hrozně mu chutnají i ty Knäckebroty, má tam minerální kámen. Ale na hraní nic. Je fakt, že když jsme přes víkend doma, sami vidíme, že on toho přes den moc „nevymyslí“. Většinou si zaleze do oblíbeného rohu a tam celý den odpočívá.
Tak po nějaké hračce, kterou by mohl obsakovat, se mu podívám :)

klubko 26.8.09 09:09

To by asi nebylo od věci. Já už se na to teda ptala v jednom zverimexu nezávisle na této situaci. Napadlo mě, jestli se přes den nenudí, když tam nejsme, tak jestli by se mu nelíbilo něco na hraní. Slečna se na mě zadívala trochu udiveně a prý spíš má mít něco na hlodání. Tak to má: mrkvičku, suchý chleba, hrozně mu chutnají i ty Knäckebroty, má tam minerální kámen. Ale na hraní nic. Je fakt, že když jsme přes víkend doma, sami vidíme, že on toho přes den moc „nevymyslí“. Většinou si zaleze do oblíbeného rohu a tam celý den odpočívá.
Tak po nějaké hračce, kterou by mohl obsakovat, se mu podívám :)

tuzezlypes 6.9.09 18:49

Jsem chovatel králíků masných plemen, výstavy už moc nedělám. Nicméně se chovem zabývám už řadu let, ale musím přiznat, že mne nové nemoci králíků opět a znova překvapují a ukazují, že příroda je daleko mocnější, než si myslíme.

chavah 6.9.09 20:11
tuzezlypes píše:
Jsem chovatel králíků masných plemen, výstavy už moc nedělám. Nicméně se chovem zabývám už řadu let, ale musím přiznat, že mne nové nemoci králíků opět a znova překvapují a ukazují, že příroda je daleko mocnější, než si myslíme.

co Ty tady, starý mazáku?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie