Krasobruslení :-)

Garfield 21.01.10 22:38

Krasobruslení :-)

Jelikož se perete na Haiti dám sem téma na odlehčení.
Tak co dámy a pánové, sledujete krásné bruslení ? :) Tohle je asi jediný sport, který mě baví sledovat a otevřeně přiznávám, že fandím Francii 8) Zbožňovala jsem taneční pár Anissina&Peizerat, byli při tanci jako jedno tělo :heart: Nikdy předtím, ani pak už jsem něco takového neviděla…http://ww­w.youtube.com/wat­ch?v=hWOPzq4An­Kw
Z pánů fandím Brianu Joubertovi a kdyby se mu jednou podařilo porazit „tragickou žížalu“ Pluščenka, byl by to můj splněný sen 8) Nesnáším totiž krasobruslaře bez ramen a zadku :) :twisted:

A co říkáte na letošního Vernera? :lol: :smack:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Parga 21.01.10 22:43

Hlásím se do této diskuze. Krasobruslení je moje :heart: . Anissina a Peizerat byli úžasní a skvělí a každý rok čekám jejich nástupce…zatím nic.
Brian Joubert je skvělý, ale mám ráda i Pljuščenka :wink: .
Vernerovi se to letos nepovedlo, přesto mu budu držet palce dál :D

Parga 21.01.10 22:44

Jo, a ještě jeden taneční pár na ledě jsem měla moc ráda - Griščukovová a Platov :wink: . Tančili krásně, pořádně to mezi nima jiskřilo :heart:

Garfield 21.01.10 22:51

Taky čekám, kdo překoná A&P, ale zatím se nikdo ani moc nepřiblížil. Z Carminy Burany mi do dneška běhá mráz po zádech. Docela se mi líbili jedni tanečníci Bulhaři, už bohužel nevím jména, ale taky už odešli.
Taky jsem měla ráda Yagudina, škoda, že odešel tak brzo. A nej, nej byl Philippe Candeloro :) Na toho jsem se vždycky třásla jako malé dítě :lol:

Překvapil mě ten náš nováček.Akorát by mě zajímalo, kdo mu navrhoval kostým :roll:

Parga 21.01.10 22:54

Anooo, Candeloro a jeho úúúžasné exhibice a salta :heart: - šouman každým coulem. Na jména Bulharů si také nemůžu vzpomenout :conf: .
Těším se na olympiádu - aaach :D

Parga 21.01.10 22:59

Albena Denkova & Maxim Staviyski :wink:

FlirtBoy 21.01.10 23:00

já na to rád koukám, ale kromě Pljuščenka si nikoho nepamatuju :lol:

Parga 21.01.10 23:03

To nevadí, hlavně že se tvé oko potěší :wink:

Garfield 21.01.10 23:04
Parga píše:
Albena Denkova & Maxim Staviyski :wink:

jooo, to jsou oni :wink: Taky se těším na olympiádu a doufám… :lol: Ale je pravda, že Pljuščenko se dokázal vrátit v úžasné formě, umí na sobě makat, to mu musím přiznat, i když hoooodně nerada 8)

Evelina 21.01.10 23:10

Duo A+P bylo nej! Jak si prohazovali občas role -Anissinová byla docela svalnatá a Peizerat takovej mrňús :D Teď už krasobruslení nesleduju tak dychtivě jako dřív.
Parga: Též se řadím k fanynkám Pluščenka - díky němu jsem se začla dívat i na chlapy sólo, před ním jsem sledovala jen páry.
Krasobruslení, skoky na lyžích, běžky a curling jsou jediný zimní sporty, na který se dívám. U těch posledních dvou se dobře usíná :wink:

Evelina 21.01.10 23:13

Pluščenko + Candeloro - snad dva jediní muži, kteří vypadali na ledě elegantně a nikdy ne srandovně. Teď z těch novějších už nikoho neznám… Třeba jsou tam taky „baleťáci“

Parga 21.01.10 23:14

Jsem opravdu zvědavá, jak to na olympiádě dopadne. Ale mám pocit, že Pljuščenko všechny převálcujem, je úžasný dříč!
Z žen se mi líbila Irina Slutska :wink:

Parga 21.01.10 23:15
Evelina píše:
Pluščenko + Candeloro - snad dva jediní muži, kteří vypadali na ledě elegantně a nikdy ne srandovně. Teď z těch novějších už nikoho neznám… Třeba jsou tam taky „baleťáci“

Tomáš Verner vypadá na ledě také úžasně - přímo k nakousnutí :oops: :D

domenica 21.01.10 23:17

Jako bývalá krasobruslařka jsem ráda, že jste založili tohle téma :D

Kromě toho jsem pamětník. Největší oblíbenci z minulosti: Mojsejevová-Miněnkov, Pachomovová-Gorškov, Liničuková-Karponosov, Katarina Witt, Maria Butyrskaja, Torwill-Dean (jejich Bolero je dodnes nezapomenutelné) …
Vždycky jsem milovala ruskou krasobruslařskou školu..
V posledních letech jsou hodně dobří Francouzi. Candeloro byl skvělý bruslař, ale zrovna ta exhibiční salta byla pro mne nezajímavá (mě vlastně exhibice ale nikdy moc nebavily, oproti závodům)
Pljuščenko je vynikající technik, skokan, ale něco tam chybí … To třeba Verner vypadá o dost lépe, ale zase u něj je škoda nevyrovnaných výkonů. Ale je to STRAŠNĚ TĚŽKÉ, nervy pracují, skok, který stokrát skočíte dobře najednou „neprodáte“ …

Evelina 21.01.10 23:20

Jo Verner, na toho jsem zabudla. Já si ho pamatuju ještě když začínal a tam mě tolik nezaujal. Určitě nevypadá špatně… A je náš, tak bych mu asi měla fandit :)

Z ženských se mi líbila taky ruska, už si ale nevzpomenu na jméno. Taková vysoká blondýna s krátkými vlasy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama