Krém na smíšenou pleť

zuzirozi 15.06.09 12:22

Krém na smíšenou pleť

Ahoj holky, potřebovala bych poradit :wink: . Konečně jsem se víceméně skoro ve 30-ti letech zbavila akné a hledám nějaký krém na smíšenou pleť (normální s T-zónou). Jde mi o to, že když se natřu krémem na tuto pleť přímo určeným, hrozně mě stahuje (zkoušela jsem různé), a když si napatlám něco výživnějšího, tak jsem zase mastná jako koblih. Nemáte někdo, prosím, nějaký tip - ne za tisíce, přírodní nejlépe (zatím mám vytipované od La Chevre, Doliva…). Zkoušela jsem Oriflame Aloe vera, Dermacol Protective, Alverde…Dííky Zuzka :)

Reklama

klubko 15.06.09 12:48

Zuzi, pokud to nemá být moc drahé, zkus řadu Sebo Specific od Yves Rocher. To sice není úplně přírodní kosmetika, ale je dobrá. Mám také smíšenou pleť a tuhle řadu jsem zkusila a fakt jsem zaznamenala rozdíl oproti tomu, co jsem používala. Jinak teď mám emulzi Clinique a ta je úplně výborná, ale cena není zas tak pěkná :)

Amy 15.06.09 12:55

Klubko, nejen cena, o přírodě si u Clinique asi můžeme nechat zdát, nebo ne? :lol:

zuzirozi 15.06.09 13:54

Díky, rozšiřuji si seznam :wink: . Nemusí to být zase úplně jen přírodní…Někdo mi doporučoval i Avon, ale z toho mám trochu strach :roll:, přecejenom všechno nesnesu.

Amy 15.06.09 13:58

Zase u Avonu nebo Oriflamu si můžeš říct o vzoreček (nebo si ho koupit za pár kaček na vyzkoušení)

zuzirozi 15.06.09 14:02

JJ, nejhorší je, že u obou společností jsem (byla) zaregistrovaná, ale už mě asi vyškrtli :lol: …Navíc všechno se dá v případě nespokojenosti vrátit…Pouvažuji a snad něco vyberu!

Kačaba02 19.06.09 14:27

Mě na moji středněvěkou smíšenou pleť maximálně vyhovuje noční krém Dermacol Pearl elixir na den v létě Zpevňující fluid od Ryoru s mořskými řasami a v zimě zas Dermacol Elixir, pokud je obrovský mráz, tak Avene Cold Cream.Všechny krémy určené speciálně pro smíšenou pleť mě stahovaly a vysušovaly..
Dva roky jsem na sobě testovala veškeré možné dostpuné přírodní krémy,ale pleť byla fakt příšerná.Tak jsem se pokorně vrátila k ropě, a je klid.Ovšem na vlasy a tělo mi přírodní kosmetika nevadí..

zuzirozi 20.06.09 14:37

Tak mě už z toho vybírání taky jde hlava kolem. Měla jsem nějaké vzorky Avon Solutions, ale pleť jsem měla takovou divnou a navíc ne úplně příjemně voněl. Dermacol hydratační jsem zatím ještě netestovala. Vzorky Doliva prakticky po lékárnách nejsou, dostala jsem jen nějaký noční a vzorky La Chevre jsem dostala od všech krémů, ale ten jsem musela okamžitě z obličeje smýt, protože tvrzení, že krém není po koze cítit, je značně lživé :twisted: a navíc v krému byly nějaké hrudky a krupičky (ale prošlý nebyl)! Takže jsem si objednala Doliva denní hydratační a noční s ceramidy (ten po testování vzorečku mile překvapil)…A uvidím :roll: .

Myskamauska 20.06.09 16:28

Doliva je dobrý,ale jestli máš mastnou pleť,tak to asi nebude to nejvhodnější.
Já jsem si ho kdysi koupila,všechno bylo po nanesení fajn,pleť nádherně jemná,prostě super.Ale za dvě hodiny jsem se leskla jako zrcadlo,protože mám smíšenou pleť,spíš mastnou.
tak jsem ho darovala mamče a ta s ním byla absolutně spokojená. :wink:

zuzirozi 20.06.09 19:45

Tak já s tou Dolivou problém nemám, nelesknu se, co chvíli kontroluju hmatem T-zónu a dobrý :lol: . Oni mají různé řady - vyloženě na suchou pleť a pak právě na smíšenou, tak snad to bude ok…A i cena je příznivá, tak snad budu spokojená :wink: , Zuzka

Bridgett 22.03.12 13:52

Také teď pro sebe hledám nějaký nový krém. Moje pleť byla hodně špatná po druhém porodu, teď po ATK je to mnohem lepší. Mám spíš mastnou, ale kosmetička říkala, že docela dehydratovanou pleť. Léta jsem používala Avon, občas Vichy, ale žádný zázraky se moc nekonaly :roll: Naposledy jsem měla a teď dodělávám od Nivea Visage Aqua Sensation a ten je teda super. Opravdu pleť krásně hydratuje, krásně jí vyhladil, vypnul, zjemnil. Akorát mně mrzí, že je k sehnání jen denní krém a noční už ne. Používala jsem tedy i na noc. Teď bych chtěla něco jiného, zaměřuji se dle rady na hydratační krémy pro normální až smíšenou pleť. Docela se v tom výběru ztrácím :nevim: Možná zkusím tu Dolivu :think:

Bridgett 22.03.12 23:06

Lucio Díky za tip :palec: Já měla před časem od této značky řadu na mastnou pleť a špatná nebyla, ale potřebuju spíš hydratovat ;)

Ewii 17.04.12 15:13

Cenově vyšší, ale super je Shiseido Pureness moisturizing gel cream … je super - lehoučký, zjemní pleť, nedrolí se z obličeje (což se mi často u gel krémů stává, např. Biotherm,..)a stačí ho maličko, takže vydrží dlouho

Pani Parzer 17.04.12 15:19

Velmi dobru skusenost na mojej mastnej, ale velmi dehydratovanej pleti mam s Vichy Aqualia Antiox. Pouzivam aj Clinique emulziu, ale mam pocit, ze plet pne a nie je dostatocne „napojena“ vodou:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama