Krém na zpevnění pleti

Vera 25.01.09 15:35

Krém na zpevnění pleti

Máte zkušenost s krémy, které by měly zlepšit tonus pleti a dokonce vypnout kuntury obličeje, fungují nebo jde o reklamní trik? Nemyslím samozřejmě obličej třicetileté ženy, ale od pětačtyřiceti výš… :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

janas 25.01.09 17:34

Věro, obávám se, že NIC nám nepomůže! :D Trochu malé vylepšení se mi zdálo po použití EL Perfectionist. (Wrikle Lifting Serum).
Nezkusila jsem tedy takové ty krémy za 5 tis. Stejně tomu nevěřím.

Vera 25.01.09 17:52

Taky se obávám :cry: Takže jedině úsměv, nic nestojí, vrásky sice nevyžehlí, ale obličej bude působit příjemně :D :wink:

1Miru 25.01.09 18:01

…efekt, který požaduješ - splňuje krém od VICHY „NOVADIOL“…
Zkoušela jsem ho(celé jedno balení), a opravdu jsem cítila, jakoby se kůže na obličeji vypnula a zpevnila…(používala jsem ho jako noční, protože přes den to byl na mojí pleť ještě docela silný kalibr.. - bylo mi 33)
Mohu doporučit!! :wink: :P

Ada 25.01.09 18:45

Vypínací krémy obvykle hodně hydratují, buňky pleti nasajou vodu, nabobtnají a pleť se opravdu vyhladí. Ale efekt je dočasný a na hluboké vrásky to nezabere.

Popelka 26.01.09 14:02

Vero, jedině jak říká jeden můj kamarád " natáhnout hubu na kopyto" :lol: :lol:

shanin 26.01.09 17:55

Od jemných vrásek (způsobených hlavně dehydratací) částečně pomůže kvalitní hydratační krém a tonikum, ani to nemusí stát pět tisíc. Masáže taky nejsou na škodu. Na hlubší vrásky pak jenom botox nebo plastika. To žádný krém v moci nemá.

IvKa 30.01.09 08:16

http://www.omlazeni.cz/…etika-jg-ces … 949-4.html

Zkuste se kouknout sem. Já jsem se docela pobavila a to jsem hledala docela jinou a vážnou věc. Byla jsem překvapená, kolik toho na sebe dokáže někdo napatlat a stále věří na zázraky do tří dnů. Jak se nic nestane, kosmetika letí do koše. Ale výrobky by nemusely být špatné.
Co Ada na hyaluronany?

Ada 30.01.09 09:24

Hyaluronan neznám, akorát kyselinu hyaluronovou, to je hydratační prostředek. Asi to nebude špatné, ale že by to byl takový zázrak, jak píšou dámy na Omlazení, to pochybuji. „Hloubková hydratace“ je nesmysl, dál než do svrchní vrstvy pokožky se nic nedostane, to spíš některá látka prostě hydratuje líp a některá hůř. A že by se pleť vlivem toho naučila hydratovat se sama, to je totální nesmysl. Přestaneš používat, jsi zase tam, kde jsi byla.

Aimirin 30.01.09 10:00

Já doporučuju perricone. Podle zkušeností mého okolí nejlepší kosmetika proti vráskám. Opravdu účinná, byť asi od jistého věku lift nenahradí.
Bohužel u nás není k dostání, takže ideální je vyjet si třeba do německa a nechat si tam něco doporučit. Je to silné, tak bych neriskovala koupit to na Blind.

Myskamauska 30.01.09 10:10

Na vrásky je dobrý takový ten vakuový ksindlík(nevím,jak se to jmenuje)
Aspoň kamarádce to tedy moc pomohlo,každý den si párkrát s tím jezdila po obličeji a za čas to bylo dost poznat.Vrásky se jí docela hodně vyhladily,ale to bude asi taky individuální,jak u koho. :wink:

Kriss 30.01.09 10:31

Co to je to vakuove ? Ako to vyzera?

Myskamauska 30.01.09 10:42

Je to takový jakoby zvon z měkké průhledné hmoty s držátkem,za které to čapne a jezdí si s tím po obličeji.Vlastně taková vakuová masáž.
Nevím kde k tomu přišla ona,ale já to jednou zahlédla v nějakém teleshopingu.Kolik to stojí taky nevím,ale jí se obličej hodně vyhladil.Musíš to dělat často,několikrát denně.Ale ona fakt dost omládla,že by tomu člověk ani nevěřil.

shanin 30.01.09 14:05
Ada píše:
Hyaluronan neznám, akorát kyselinu hyaluronovou, to je hydratační prostředek. Asi to nebude špatné, ale že by to byl takový zázrak, jak píšou dámy na Omlazení, to pochybuji.

Hyaluronát (hyaluroan) je sůl kyseliny hyaluronové. Dá se řict neutralizovaná forma. Jako je kyselina sírová a síran apod. Je to celkem účinný humektant - váže vodu na povrch kůže. Ale není tak dobrý jako třeba glycerin. V reklamách ale „kyselina hyaluronová“ zní líp než glycerin, takže je kolem toho takový hype.

Pokud chcete dobrý hydratační protředek, kupte si spíš něco co obsahuje glycerin nebo propylenglykol. Ošem ani tyto chemikálie (přitahující vodu) nejsou pro pleť tak podstatné jako ty, které na kůži vytvoří ochranný film. Humektanty slouží spíš k tomu, aby kosmetické výrobky nevysychaly.
Takže ne, opravdu to není takový zázrak, jak píšou dámy na Omlazení. :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama