Která vůně Vás nejvíce dostala v roce 2020 (mainstream, nikovky)

Lucinela 27.12.20 13:30

Která vůně Vás nejvíce dostala v roce 2020 (mainstream, nikovky)

Samozřejmě určeno i pro pány, ale nechce se mi zakládat dvě vlákna.

Za mě co se týče roku výroby, se mi z maintreamu líbí
Libre (Eau de Parfum Intense) YSL
Coco Mademoiselle L'Eau Privée (Chanel) - tady mě mrzí ta tristní výdrž
L´Interdit EdT (Givenchy)
Chloé Absolu de Parfum

z nikovek mě opravdu dostala
Ani (Nishane) - sice z roku 2019
Chanel 1957 (ještě o rok dříve)
Eau Capitale EdP (Diptyque) - krásná růže připomínající POAL - je to její hodnější sestra z maloměsta - krásná rudá růže a plno pačuli - adept na léto. Vyloženě půvabná.

Jinak mě letos dostala Porpora (Tiziana Terenzi), Lilac Love (Amouage) a mou signature se definitivně stala No. 5 - nejkrásnější je č. p., ale mám ráda EdP i EdT a všechny odnože, nejraději Premiére z r. 2007.

Hermesfan 27.12.20 13:46

Cacharel Noa

Chanel Beige

Jitka77 27.12.20 14:02

Z letošních novinek v mainstreamu mě nakonec asi nejvíc oslovila Signature od Montblanc - ještě uspořádávám dojmy. Z niche potom Hiram Green Vivacious, to je opravdu výjimečná vůně.

Největší osobní objev a nejvydařenější slepák: Esprit d'Oscar

Nejšťastnější nošení z vlastního šatníku: SPI

Totální obrat a změna názoru: AA Teazzurra - kdysi jsem v ní cítila jen rýžové chlebíčky, takové ty polystyrenové, teď se ta fáze jen tak mihne a rozvine se čirá krása

Verda2 27.12.20 16:36

Signature MB - koupila jsem si na podzim
Libre (Eau de Parfum Intense) - koupila nyní v prosinci :-)
L'Interdit (2020) (Eau de Parfum Intense) Givenchy - adept na koupi ale stále se rozmýšlím…
Coco Mademoiselle L'Eau Privée - chtěla jsem až vypotřebím co mám, ale ta výdrž je tak malá, že ji nakonec oželím a koupím znovu buď klasickou EdP nebo opět Intense, která mi sedí

bohužel letošní rok nepřeje zkoušení nových vůní, je pořád zavřeno, tak je to těžké pořádně prozkoumávat :cry:

anaja90 29.12.20 13:48

Podzimní novinka Maison Crivelli Iris Malighân.
Pak mne totálně dostaly starší, ale pro mne nové pecky: AE, Eden a obě Habanity :srdce:

Tanulik 29.12.20 14:36

Il Sentiero degli Déi
Eutopie No 11

Prvá je óda na citrusy s krásnym kosatcom na pižme a tonkových boboch .
Druhá je ostrá zeleň v úvode , ale po rozložení kvetinová balada na nádhernom dreve .

Prepadla som ich sviežemu čaru okamžite ;-)

Biely kvet 29.12.20 20:59

Pre mňa je objavom roku Eau Capitale… :rose:

Váš příspěvek