Které řady limitek a odnoží vám lezou nejvíc na nervy?

Ada 5.5.07 20:56

Vcelku proti limitovaným edicím a různým odvozeným verzím parfémů nic nemám. Člověk si občas říká, kdyby tam bylo víc těch citrusů, aby se to dalo nosit i v létě, nebo kdyby tak víc vypíchli to dřevo. Ale ježí se mi chlupy z turborychlosti, s jakou někteří výrobci chrlí další a další letní verze označované jen debilním dodatkem „Summer 200ד a ždímají úspěšné vůně do mrtě (nebo i neúspěšné ve snaze vytřískat něco aspoň z limitek). (Proč vlastně ještě není žádná limitovaná edice od Light Blue? :| )
Pytlík uhlí za nejhorší bordel v limitkách a neúnavnou výrobu dalších ode mě získává Issey Miyake. Zrovna se snažím doplnit do databáze obrázky a tolik natlakované frustrace jsem v sobě už dlouho neměla. Isseyi, vyhoď už toho kr…a, který u vás vymýšlí názvy, fakt :mad:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Chava 5.5.07 20:59

Escada - For Ever.

Jitka 5.5.07 22:09

Všechny, kašlu jim na ně ! Je tolik jiných krásných vůní, které ještě neznám.

benvenuta 6.5.07 19:31

Escady. A vsetky ostatne.

Chava 29.6.07 19:30

Donna Karan DKNY Delicious Night, Ralph Lauren Polo Explorer ~ new fragrances
Posted by Robin on 29 June 2007

Donna Karan DKNY Delicious Night perfumeDonna Karan will introduce DKNY Delicious Night this October. The „sexy floriental“ fragrance…

…opens with frozen pomelo, crushed ginger and a chilled blackberry martini accord. The heart features purple freesia, night-blooming orchids, satin jasmine petals and purple iris. The scent's drydown is of molten amber, incense, myrrh extract, patchouli and velvet vetiver.

Donna Karan Delicious Night will be available in 50 and 100 ml Eau de Parfum…

Ada 29.6.07 20:50

Doufám, že flakon bude černé jablko :rolleyes:

Veverka 6.8.07 14:12

Vůbec nemusím všechny Escady, CK Summer I až nekonečno a Issey Miyake. Naštěstí mě tyhle vůně vůbec neberou, takže mě tohle šílenství míjí. Jo a ještě Givenchy Very irresist., to taky ne ne :-(

Ingrid 6.8.07 17:40

Mně dosti vytáčejí Eternity,ten nekonečný seriál a přitom tu vůni vlastně ani neznám,ale nneí mi sympatická už napohled.Je načase,abych ji vyzkoušela a nepomlouvala ji bez příčiny.

Tanushka 19.8.09 22:30

Nic proti limitkám nemám, líbí se mi i řada Very Irresistible od Givenchy i řady CK, i když je jich opravdu hodně, ale každé voní jinak…a navíc, kdo má furt vymýšlet nové a nové flakony? A když je vůně hezká, tak co…

Zavan smradu 19.8.09 22:36

debil Kenzo by tiez uz mohol prestat s tymi makovymi flakonmi :twisted:

Kopretina 19.8.09 22:50

Mně leze na nervy Calvin Klein a věčné rok co rok Eternity a Euphoria na sto způsobů :lol: a k tomu ještě můžu přidat One, v tom už se pomalu nevyznám, co je co.

gentiana 19.8.09 23:18
Ada píše:
Vcelku proti limitovaným edicím a různým odvozeným verzím parfémů nic nemám. Člověk si občas říká, kdyby tam bylo víc těch citrusů, aby se to dalo nosit i v létě, nebo kdyby tak víc vypíchli to dřevo. Ale ježí se mi chlupy z turborychlosti, s jakou někteří výrobci chrlí další a další letní verze označované jen debilním dodatkem „Summer 200ד a ždímají úspěšné vůně do mrtě (nebo i neúspěšné ve snaze vytřískat něco aspoň z limitek). (Proč vlastně ještě není žádná limitovaná edice od Light Blue? :| )Pytlík uhlí za nejhorší bordel v limitkách a neúnavnou výrobu dalších ode mě získává Issey Miyake. Zrovna se snažím doplnit do databáze obrázky a tolik natlakované frustrace jsem v sobě už dlouho neměla. Isseyi, vyhoď už toho kr…a, který u vás vymýšlí názvy, fakt :mad:

Zrovna dneska jsem kamsi chtěla napsat o tom letošním magnoliovém Žadóru (že na mně smrdí) a musela jsem si vyhrabat na fragrantice, že je to J'Adore L'Eau Cologne Florale nebo tak nějak. Tyhle salámové názvy mě vytáčí - Eau de Vanilka Letníverze Promladéslečny Lajt end šajny Romantický vánek je na utržení uší u samého zadku. Když už flankery, tak radši Eau de Vanilka 2001-9.
Ex Floribus Vinis (přidat příležitostně do databáze) je instutuce inžinýrského typu, přesně pro nás blbce. Jejich vůně se jmenujou 1, 2, 3, 4, 5 a 6.

Širín 20.8.09 07:49

Vadí mi limitky a dost mě mrzí, že k tomu mají tendence i kvalitní značky…
Vůně od Kenza bývají originální, ale „maková pole“ a „leopard“ (L'Eau par…) mi lezou na nervy.
Mám snad já víc pokusů na život? Prostě jedu a dělám… žít si „svatbu“, „svatbu v létě“, „svatbu extrém“, „svatbu night“… dost divný.

Irena 20.8.09 08:05

Nejvic mi vadi ty u Guerlaina. Gucci a CK at si rozreduji, co chteji, v konecnem dusledku jsou to na parfemovem trhu jen rychlokvasky (se vsi uctou). Ale odnozovat Guerlain, to je svatokradez.

Kerze 20.8.09 08:29

Dívám se na to tak, že odlehčené verze některých vůní jsou předstupínkem pro ty, kdo si na originály netroufnou, tak ať mají nějaký mezistupeň mezi svou letní polívačkou a pořádným parfémem. Já bych třeba vůbec nemohla nosit klasický Paris , ale ty jeho jarní limitky se mi líbí velmi (a ne a ne zlevnit… :twisted: ). Totéž mám s Vol de Nuit , ale Vol de Nuit Evaision , to už by šlo…
Některé odlehčené verze jsou velmi povedené - Par Amour Tujours , některé strašné - pro mě odlehčené Addicty.
Takže já bych to zas tak nezavrhovala. Vždyť ty Escady se prodávají výborně, puberťačky je sbírají, pokud vím, dostávají k nim plážové tašky a osušky a už se těší na na nové příští rok. Jak jsme se tady shodli - důležité je, že lidé používají aspoň nějaký parfém, třeba kočky postupně přeskočí na něco zajímavěhšího… :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek