Které řady limitek a odnoží vám lezou nejvíc na nervy?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Myskamauska 20.8.09 08:56

Vadí mě dost různé variace na klasickou Eternity,která se mě líbí,ale ty ostatní ji nesahají ani po kotníky a nedá se v nich vyznat. … a mám v nich naprostý guláš!!!!

Arnika 20.8.09 10:52

Já už jsem se dávno přestala orientovat v odnožích Donna Karan - jablko, a pak mi připadá, že Davidoff to taky trochu přehání: Cool Water, Cool Water Summer Fizz, Happy Summer, Happy Game, Cool Water Wave…Sice na léto ujdou, ale všechny jsou na jedno brdo, tak nechápu, proč jich musí být tolik?

Janka 20.8.09 11:17

Já se v těch limitkách hlavně nevyznám. Kolikrát fakt nevím, která je která…Flower Kenzo, Ck… :roll:

Perla 20.8.09 11:48

Mě vadí všechny, neb pokud jich je více než dvě, už se v nich nevyznám :roll:

protea 20.8.09 17:59

Jakákoliv vůně s číslovkou, letopočtem nebo slovíčkem light mě odrazuje byť jen od jejího zkoušení…

Myskamauska 20.8.09 18:05

Na LIGHT jsem taky alergická,asi že na mě nedrží pořádně ani normální vůně. :evil:

Ronna 20.8.09 18:13

Teď jsem četla, že Stella McCartney vyhrála v soudní při, aby mohla mít vůni pojmenovanou Stella Nude. :roll:

Luna 20.8.09 19:28

Limitky jsou většinou na nervy lezoucí a já se je snažím nepoužívat. Nějaký CK nebo Davidoff mně nestojí ani za zkoušku, protože bych se v tom nevyznala.
Musím však přiznat, že některé odnože se mi líbí víc než originál, např. Flower by Kenzo Oriental mi přijde zajímavější než ta původní…

Stapeli 20.8.09 19:31
Myskamauska píše:
Na LIGHT jsem taky alergická,asi že na mě nedrží pořádně ani normální vůně. :evil:

Jj, to já taky :lol:

pichjit 20.8.09 21:00

Davidoff Cool Water - nevím kolik jich je, nevím, proč každoročně vymýšlejí novou, pociťuji ji jako zbytečně vynaloženou námahu - voda s něčím.....

1Miru 20.8.09 22:57

…všechno LIGHT mě hněte..!

• vůně, jogurty, smetana, dorty…

…mám ráda věci nešizený, pořádný…!

Irena 20.8.09 23:45

Radši nic, než light.

Fleur 21.8.09 09:34

Principielně mi nevadí. Jak psala Kerze, někdy jsou výborným předstupněm k vůni, na kterou by si jinak nositelka netroufla: kupříkladu takový Shalimar je pro mě parfémová legenda, kterou bych moc ráda nosila, ale působí na mě vražedně už jenom z papírku, zatímco Eau de Shalimar bych nosit klidně mohla.
Rozčilují mě spíše matoucí limitované edice, kdy se flakón oděje kupříkladu do krajek, ale není zřejmé, zda vůně zůstala stejná či ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Pegas 17.9.09 02:31

odnože Eternity :roll:

jerry 17.9.09 21:53

Issey Miyake se svými L´eau d´Issey - v těch aby se prase vyznalo :evil: - stejný tvar flakónů i skoro podobné názvy. Naštěstí mi ale všechny více či méně voní.
No a u Calvina Kleina jsou na vymýšlení „originálních“ názvů limitek přímo kadeti :evil:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek