Které řady limitek a odnoží vám lezou nejvíc na nervy?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
moajli 18.9.09 11:06
Fleur píše:
Rozčilují mě spíše matoucí limitované edice, kdy se flakón oděje kupříkladu do krajek, ale není zřejmé, zda vůně zůstala stejná či ne.

U limitovaných edic mi nejvíc vadí to, že kdyby se mi vůně náhodou líbila, vím, že ji v budoucnu (až se k ní budu chtít vrátit) již nepořídím

Danilejka 11.8.17 07:47

Calvin Klein a odnože této značky.

mmaat 11.8.17 14:21
@Danilejka píše:
Calvin Klein a odnože této značky.

Nějak nechápu, co jsou odnože značky… :think:

Danilejka 11.8.17 14:38

@mmaat špatně jsem se vyjádřila ;-)

CK One a její následující odnože, kterých už je požehnaně
Euphoria > … Blossom, Endless, Gold, Deep
Eternity > atd…
In2U atd.

Nechci to všechno vypisovat. Jen to na mě, konkrétně u Calvina Kleina, působí moc konzumně.

Verda2 11.8.17 14:54

J.P.Gaultier a jeho dámské korzety.

mmaat 11.8.17 19:30
EvulinkaH 16.8.17 18:29

@Verda2 ty jsou aspoň pěkné do sbírky. :think:

vlastina9 11.9.21 09:41

Tak mě už trochu lezou na nervy odnože na LVEB :think: Ani pořádně nevím kolik jich už je 8-O Ale připadá mi to už fakt přehnané :think:

Skoro všechny. Ještě jsem nezažila, aby odnož byla lepší, než prvňák. Kromě Instantu, bo Magic je úplně jiná vůně.
A nejvíc mne seje LPRN, protože s kvůli té lavině nedají vyhledat miniatury a staré flakony v aukcích.

Nelly 918 11.9.21 10:22
MagnolieS 11.9.21 10:54

Také nemám ráda odnože :-? snad jen Libre Intense bych vzala na milost :think:

Jitka77 11.9.21 14:52

Odnože mi nijak nevadí - nikdo mě nenutí je zkoušet nebo kupovat a jiného třeba potěší, tak proč ne. Ani bych to nutně nebrala jako dojení zavedené značky, třeba LPRN chytily vyloženě druhý dech, poslední verze jsou labužnicky hravé a ctí původní DNA řady, neztratily ducha (i když už tuším, že se nic zásadního nestane, když člověk nějakou vynechá).

Mrzí mě, že značky vedle odnoží neuvádějí na trh častěji opravdu nové vůně, se svým názvem, flakonem a skutečně novým obsahem. Tohle je problém, ne letní limitky.

Jo, možná to spolu navzájem nějak souvisí, uznávám.

Četla jsem někde, že copyright na tyhle věci okolo (protože flakon a název si na rozdíl od vůně právně chránit můžete) jsou jednou z největších položek rozpočtu při tvorbě nových vůní. Vedle marketingové stránky (známá vůně už si získala místo na trhu a v povědomí) je tohle asi další důvod, proč se značky do úplně nových vod málo pouštějí.

aprazanda 11.9.21 21:22

Já se musím zeptat, protože ty zkratky pořád čtu a nevím co to je. Co to je LPRN a LVEB? :think:

Jitka77 11.9.21 21:39

@aprazanda La Petite Robe Noire neboli „šatičky“ (Guerlain), La Vie Est Belle (Lancome).

aprazanda 11.9.21 23:45

@Jitka77 Děkuji za vysvětlení. Přitom jedny černý „šatičky“ mám a v tomto jsem nevědomá…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek