Které řady limitek a odnoží vám lezou nejvíc na nervy?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Lucinela 12.9.21 12:58

@Jitka77
Odnože mám většinou raději než originál. Za všechny LVEB Absolu, LHB Nuit, Libre Intense, nově My Way Intense a nejvíce oplakávám kakaového Angela. Kdyby někdo věděl o vůni alespoň trochu podobné, gurmánské, ale se suchým kakaem, byla bych moc ráda.

Léňo, ty seš rebel! :-P :-D

Jitka77 12.9.21 16:13

@Lucinela Přesně, u Muglera bych si bez odnoží moc nevybrala. Pokud jde o to kakao, zkoušela jsi Boss The Scent for her Absolute? Tmavý flakon, zatím nejnovější verze. Kakao je tam hodně suché a nesladké, díky vetiveru působí vůně solidně. Myslím, že mě tehdy při zkoušení souvislost napadla.

Verda2 12.9.21 16:31

Odnože moc nemusím, byť taky kolikrát neodolám :-P
Většinou se mi líbí nejvíc ta první - Angel, „šatičky“, Eve, Si Armani, LVEB, Manifesto…, u Mon Guerlain se mi líbila jen ta první EdP, ostatní ne. SUN Jil Sander také pouze ta první…Nejraději mám odnože „Intense“ - co nejvíc podobná té první ale s lepší výdrží, tak mám třeba Libre Intense a nyní si brousím zoubky na My Way Intense. Ale třeba odnože „šatiček“ - mám 2, tak tam mě zklamala výdrž, příště si koupím - už potřetí - zase ty původní EdP.
Co vzpomínám, tak i Chloe jsem měla tu první EdP myslím z 2008, ty ostatní už mě neoslovily…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek