Které vůně máte víc než jeden flakon?

mmaat 29.10.18 14:02

Které vůně máte víc než jeden flakon?

…aneb aneb co si syslíte do zásoby? Ať už z důvodu nedostupnosti nebo jen prostě nechcete, aby vám někdy došly?
Já přiznávám dva flakony Shalimar Mexique, Midnight Poison, L´Instant Magic a Gaultier2. :-)

Stránka:  1 2 Další »
Frankie 29.10.18 14:03

@mmaat
6 Gucci PH, 6 M7 a 6-7 Fahrenheitů a pak další v menší míře.
Chudák sysel. :relax:

Klarama3 29.10.18 14:41

Jako správný sysel :

• Eau du Soir - 3× (50ml + 100ml + 30ml) - a ještě k tomu zbyteček v 50ml flakonku
  • VISA - Robert Piguet - 2balení 100ml
  • Angel Schlesser Oriental Edition II - také 2 balení
  • Estee Lauder - Private Collection - celé 2 balení
  • Estee Lauder - Knowing 2×30ml a 2×75ml
  • Covet - dvě celé
  • Dior - Hypnotic - také dvě balení …

….
Většinou jsou to vůně, kde by mě klepla pepka, kdyby mě došly :andel:

mmaat 29.10.18 15:01

@Frankie tyjo, to jsem žabař. 8-O A to si „syslíš“ nějaké konkrétní šarže nebo naopak od všeho něco?
@Klarama3 taky pěkná sbírka. :-)

Jitka77 29.10.18 15:05

Mám záložní láhev No. 5 Eau Premiere a Womanity.

Vzhledem k tomu, že obvykle kupuju menší flakony, se v mém případě za syslení dá považovat i nákup stovkového balení SPI a Miss Dior 2012 v době, kdy bylo jasné, že končí jejich výroba - oba mi vydrží při mém střídání vůní určitě na další 3 roky a tenhle pocit mi prozatím stačí. Stejně tak 125 ml flakon Promenade des Anglais :hug:

Jako záložní jsem někdy v zimě kupovala i druhý flakon Insolence EdP, ten první jsem už mezitím spotřebovala.

Myška1977 29.10.18 20:43

Fragonard Iris - 1 flakon používám a 4× 50ml mám do zásoby :oops: (ale udělala jsem dobře, byla to limitka a na stránkách Fragonardu už není v nabídce)
Love in Paris - 1 flakon používám a 3× 50ml do zásoby :oops:
Pak po 1 záložním flakonu Tresor in Love a AA Pera Granita

Anonymní 29.10.18 22:10

Artisan / Dzonka, Poivre…asi 6 druhů po 2-3 flakonech, ale vč. kabelkáčů
Daisies / Buxton (mám dvě a jednu dám brzy do giveaway na blogu)
Sicily / DG - tak 5?
Nu / YSL - tak 4
Lilychcic /Escada
Nil / Hermes - asi 8, ale různé velikosti od kabelkáčů po stovky
DKNY woman- té vůbec nejvíc, tak 8 -10 vč. limitek
různé Habanity počínaje rokem1935
to samé různé Chanely No.5
Vjola / Nishane
Skin / Trussardi
Must / Cartier
Love cosik / Guerlain
Shalimar vanilkový / Guerlain
Instant / Guerlain
Magic / Guerlain (ode dneška mám 2 ks)
Kylie Minogue - tu, jak dělal Thierry Wasser (3ks)
holubičky - tak 10 (12,13?) - mimo jednoho flakonu jde o limitky a miniatury

určitě toho bude víc, ale ležím na pohovce a nevidím na poličku a z paměti už nevím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní 29.10.18 22:11

Podotýkám, že mimo holubiček všechno nosím.

• Citovat
  • Nahlásit
ijáček 29.10.18 22:47

Tonka Imperiale - 3 různé flakony. Jeden s balonkem, jeden bez balonku a včelky.
2× Fifi Chachnil.

Venea 30.10.18 10:11

Kdysi Instant Magic v hodně velké zásobě, pak se mi ale trochu zprotivil a teď už jsem ho zredukovala jenom na tělové mléko a cca 50 ml ve včelce. Navíc neskončil, jak bylo dlouho avizováno, takže nemám důvod syslit.

Aktuálně by se dalo říct, že mám dva flakony Cuir Belugy, protože do spotřebovaného 75 ml flakonu jsem dočepovala z porcování a ještě mi něco zbylo ve včeličkovém flakonu.

Tento týden jsem zde na arome „ulovila“ Niveu edt, takže než dopotřebuju stávající flakon, tak budu mít dva…

Ještě mám Shalimar edp, Mexique, Madagaskar, Vanille - jediný, který nemám je zatím edt, ale nevím, jestli se to počítá jako syslení, když je každý jiný :think: mám i Souffle, Intense, Lumiere a Eau de Shalimar.

Dvě miniaturky LPRN edp (sešlo se mi to tak) a Passifloru klasické balení i miniaturku.

Jinak se mi nikdy hromadit vůně nevyplatilo, nemám asi takovou spotřebu, navíc se mi chutě hodně střídají…

Venea 30.10.18 10:12

@Myška1977 ty teda jedeš :lol: jsem netušila, že máš až takové zásoby :palec:

mmaat 30.10.18 10:25

@Romana Frangipani.cz slušná zásoba :-D

Anonymní 30.10.18 10:34

Jak to tak tady čtu, tak naše zásoby ovlivňuje především cenová politika Elnina a Notina. :D

• Citovat
  • Nahlásit
mmaat 30.10.18 10:36

a zapomněla jsem, ještě mám dva flakony Belle d´Opium. :-)

Anonymní 30.10.18 10:36

Ještě jsem si vzpomněla na půl litru Amande Persane od Roger And Gallet v různých flaškách. Hm, už jsem ji dlouho neměla…

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek