Které značky míjíte obloukem?

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Poéma 17.7.14 13:56

@Panenka Určitě je :lol: ;) , protože jsem před nějakým časem měla podobný náhled i nos na Chanely, Guerlainy i Diory. Dneska se skoro ničím jiným nezabývám. Pohledem na moji poličku je to i jasně viditelné. ;) A fakt to leze do peněz. :lol:

Kristusa 17.7.14 14:03

@Panenka Naprosto Tě chápu. Chovám se taky tak. A při mé slabosti pro všeobecné nadšení a pro slepáky by to byla pro moji peněženku čirá katastrofa. :)

Panenka 17.7.14 14:15

@Poéma I Guerlainy bývaly na tom mém seznamu, ale to se nedávno změnilo s novou Terracottou. Ne že by to byla tak neobvyklá a jedinečná vůně, ale prostě z nějakého důvodu mi takhle voní letní dovolená a měla jsem zrovna peníze k narozeninám… :D A dostala jsem k nákupu vzorky poslední La Petite Robe Noire a Shalimar Parfum Initial, no a zkonstatovala jsem, že dobré. :roll: Nevím, jestli chci riskovat týž vývoj u Dioru a Chanelu. :lol: :lol: :lol:

@Kristusa Jo, slepáky jsou prokletí. Ten adrenalin při tom, to je něco. A mně zatím v drtivé většině vyšly, takže jsem se ještě nevytrestala… :oops:

Příspěvek upraven 18.07.14 v 08:54

micuska6 17.7.14 15:01

Ja si nepomôžem, ale od Calvina Kleina mi ani jedna jeho vôňa nevonia a Eternity mi zdvíha žalúdok.

• Citovat
  • Nahlásit
Sicilanka 17.7.14 15:04
@micuska6 píše:
Ja si nepomôžem, ale od Calvina Kleina mi ani jedna jeho vôňa nevonia a Eternity mi zdvíha žalúdok.

......jakákoliv Eternity!

blebleska 17.7.14 15:11

No ja se asi zacnu vyhybat Lolite Lempicke, uz jsem zkusila nekolik vuni a vsechny jsou takove podivne… Dle me jeste divnejsi jak Mugler, u toho jsou i krasne vune.

melany 17.7.14 21:04

@Sicilanka Souhlas, taky nemůžu CK :nevim:

VENDY8 24.10.14 17:11

Já míjím obloukem zn.Moschino nebo Mušíno nebo co to je. Ty jejich přitroublé flakonky mě odpuzují. Sestra jeden takový vlastnila a smrdělo to děsně.

• Citovat
  • Nahlásit

Mně je strašně nesympatická značka Dolce&Gabbana. Pár vůní jsem od nich už zkoušela (to když mi byl poslán nějaký ten vzoreček :lol: ), nejsou úplně špatné, ale já tuhle značku prostě nemám ráda, nevím proč, nevím z jakého důvodu, ale vůni od nich bych si nepořídila.
No a také moc nemusím ty profláklé značky jako Mexx, Davidoff, Hugo Boss. Ovšem tak protivné jako Dolce mi nejsou.

slunickoJ 24.10.14 18:23

Nejedná se o konkrétní značku, ale obecně mě odrazují takové, které nasekají celou kolekci v naprosto stejných flakonech (barevně ani jinak neodlišených) jen se jednotlivé vůně liší číslem. To mě prostě neláká, mít doma 4,5,8 a 11, třeba :roll:

VENDY8 25.10.14 07:05

Dále míjím obloukem všechny ty celebritkovský vůně jako je Nalomi Kambelů, Křistýna Agilerů, David Beghemů atd. Přijde mi prostě uhozený, že každá ,,celebrita´´ musí mít svou vůni.

• Citovat
  • Nahlásit
Medojedka 25.10.14 07:28

Chloé a Thierry Muggler (ale možná ty jeho oudovky prolomí ledy :think: , ty při nejmenším snesu, i když touhu ve mě nevzbuzují))

nausi 25.10.14 10:13

@Medojedka míjím Lolitu L, zásadně. To fakt nemůžu.

Medojedka 25.10.14 11:02

@nausi Lolita? Asi lékořice?

nausi 25.10.14 11:04

@Medojedka lékořice určitě. a zvláštní mišmaš, zdá se mi všeho moc a příliš takové diblíkovité? :oops: i ty flakony..A milovnicím se tímto omlouvám. :D :oops:

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek