Kterou vůně chcete, aby se znova vrátila do života?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
domenica 03.07.14 21:14
@Dalia píše:
@Červánek Ještě mě napadá otázka - Attrape Coeur a Guet-Apens jsou rozdílné vůně? Mám pocit, že jsem četla o nějaké spojitosti mezi nimi.

Attrape Coeur je lehce reformulovaná Guet-Apens. Rozdíly tedy jsou, ale nijak velké. Guet-Apens je trochu živočišnější, Attrape Coeur krémovější - viz případně příspěvky Wendulky a moje tady:
http://www.arome.cz/…kovani/2257/?…

Dalia 03.07.14 21:30

@domenica V tom případě by se mi Attrape Coeur mohla líbit ještě víc než Guet-Apens. Je nějaká šance, že se vrátí?

domenica 03.07.14 21:33

@Dalia
Vzhledem k té londýnské edici Royal Extract tady šance je.

Dalia 03.07.14 21:37

@domenica Tak budu doufat. :) Děkuji za info.

Červánek 03.07.14 21:48

@micuska6 to chceš říct, že VEGU už nemáš? Já si poslední flakón dost šetřím a přelívám do 10 ml hranatého hnědého fl. z Proudstylu, pravda jednou mi dojde, ale je tu ještě Liú jako záchranná brzda a snad přijdou zase k rozumu u Guerlaina a Vegu vrátí. ?

A pokud jde o Attrape Coeur, těším se z malého vzorečku zatím pouze a tajně doufám, jak píše i Monika, v tu naději - že se vrátí, byť i s jiným názvem. Je to tekutá nádhera. ;)

Kraslice 04.07.14 09:24

Boucheron - Jaïpur, Jaïpur Saphir, Trouble
Dior - původní Poison
Rochas - původní Tocade

aneta33 05.07.14 22:34

jovan fresh musk.utratila jsem za něj své první kapesné.byl to můj poklad. :andel:

paty 05.07.14 22:43

Já chci zpět starou,dobrou Lacoste pour femme,ta nová mi sice nepřijde tak hrozná,ale míň drží a je jaksi řidší,jakoby jí něco chybělo :nevim:

Borealis 05.07.14 23:04

Aquawoman - Rochas.
Zrovna dneska by se hodila.

ijáček 05.07.14 23:08

Tuto vůni jsem si koupila, když jsem byla poprvé v Británii, stála nějakých 15 liber. Krásná čistá orosená konvalinka, mnohem hezčí než Yardley. Dnes je reformulovaná a nestojí za nic. Ta původní se dá koupit na ebayi bratru za 100 dolarů.

• Citovat
  • Nahlásit
otakara 06.07.14 07:41
Ahoj, zrovna včera som vo vlákne Kterou vůni jste v poslední době spotřebovali…spomínala na Lacoste pour Femme , už jej mám málo a v budúcnosti hodlám ešte raz kúpiť. Tak som zvedavá. :mavam:
@paty píše:
Já chci zpět starou,dobrou Lacoste pour femme,ta nová mi sice nepřijde tak hrozná,ale míň drží a je jaksi řidší,jakoby jí něco chybělo :nevim:
paty 06.07.14 11:28

@otakara tak snad se ti nová bude líbit,mám Pour femme ráda a občas si ji chci připomenout,tak nezbývá,než se smířit s novou verzí ;)

EvulinkaH 01.08.14 12:11

Max Mara Le Parfum
AA Gentiana
Kingdom
Gucci Envy for Men

Kate 05.08.14 10:29

Poslednú dobu stále truchlím nad tým - keby sa tak vone zas prerobili to starých, nereformulovaných verzí. :,( Mnohé značky, a u mna teda Dior týmto „vedie“, mnohé vone rokmi dosť pokazili :( Vôbec ich nemám chuť kupovať…

Dalia 05.08.14 10:42

@Kate Konkrétně s Diorem jsem skončila. Mám sice na polici Hypnotic Eau Secrète, ale pravděpodobně je to poslední Dior, kterého mám.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek