Kterou vůni byste si vzaly ve velkém vedru?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Maddalena 21.2.21 23:20
@nisa1981 píše:
@Lucinela Nuž ja z osobnej skúsenosti klasického Angela na leto až tak nedoporučujem, k nám do podotýkam dosť velkej predajne s oblečením došla slečna v 40 horúčavách a mala na sebe práve Angela. Nie som citlivka s mojim žalúdkom znesiem toho naozaj vela ale toto bol mazec A nebola som v tom sama. Normálne zákazníci dokonca aj moja kolegyňa utiekli z predajne. Pritom Angela milujem, dokážem sa ním hojne postriekať, ale doporučujem skôr
jar, jeseň a zimu.

Verim. Angel neni muj typ vune vubec ( klasicky)

Příspěvek upraven 21.02.21 v 21:42
Maddalena 21.2.21 23:21
@rocky píše:
Mám vyzkoušené :-) Fleur Oriental Miller Harris, Mimosa & Cardamom Jo Malone, zmiňovaná Chanel Chance Eau Fraiche Chanel,
Amouage Dia, Beloved, Bottega Veneta Eau Legere, Knot Eau Florale Bottega Veneta.

Tak jsou same pro me nezname vune. Motivace vyzkouset:smile:diky moc

Klarama3 22.2.21 08:01

Měla jsem na mysli odnože Angela - jako Angel Aqua Chic, Angel Eau Croisiere, …

úplně bezkonkurenční byl tenhle https://www.fragrantica.com/…on-8193.html
Ale už se bohužel neprodává.
Na dovolené jsem loni měla Angela NOVA a komplimenty se jen hrnuly, nádherně se rozložil i v tom středomořském horku.

Nicméně já nezavrhuji ani klasiku Angel edp v teple. Nosím ho nejraději v létě, kdy jde hodně do čokoládova a opravdu ho miluju. V zimě je na mě takový „přiškrcený“ a nevynikne.

vlastina9 22.2.21 09:19

Ano Angel Sunessence Bleu Lagon mohu potvrdit,ten je v teple úžasný :inlove: No mě se ho naštěstí ještě podařilo ulovit tady v inzerci :-)

mimi 22.2.21 14:20

Do velkeho tepla ja napriklad Chance eau fraiche nemozem, ztazkne na mne, pre mna je to idealna svieza vona na chladne obdobie. Mimosa cardamom od Jo Malone je tiez vona, ktora mi je v lete sladka, v zime som s nou v pohode.

Co mam v lete rada, ale zial, rychle vyprcha je Chanel Cristalle eau verte, krasna citrusova vona, ale v teple dlho nevydrzi. A potom Aqua allegorie, Mandarine basilic, Bergamote calabria, tiez ale nevydrzia.
A z Jo Malone: Wood sage and sea salt a Earl grey and cucumber. Jo Malone su vsak iba kolinske vody, nemaju dlhu vydrz.
Z orientalnych na leto, mozno white musk https://www.anabis.com/…te-Musk.html.
Ono sa ani tych orientalok netreba bat, nie su vsetky tazke a sladke, vela z nich je sviezo-ovocnych a v teple sa pekne rozvinu.

Maddalena 22.2.21 19:21
@mimi píše:
Do velkeho tepla ja napriklad Chance eau fraiche nemozem, ztazkne na mne, pre mna je to idealna svieza vona na chladne obdobie. Mimosa cardamom od Jo Malone je tiez vona, ktora mi je v lete sladka, v zime som s nou v pohode.Co mam v lete rada, ale zial, rychle vyprcha je Chanel Cristalle eau verte, krasna citrusova vona, ale v teple dlho nevydrzi. A potom Aqua allegorie, Mandarine basilic, Bergamote calabria, tiez ale nevydrzia.
A z Jo Malone: Wood sage and sea salt a Earl grey and cucumber. Jo Malone su vsak iba kolinske vody, nemaju dlhu vydrz.
Ono sa ani tych orientalok netreba bat, nie su vsetky tazke a sladke, vela z nich je sviezo-ovocnych a v teple sa pekne rozvinu.
Ja prave orientalky v lete nosim, ale ne porad. Chce to prave neco na denni noseni, k mori, nebo tak pres den. Rada nosim v lete Obsession
Vyzkousim ale rada co doporucujete prave
melany 22.2.21 19:23

Určitě Angel (ve vedru sběrač komplimentů ) a Amouage Memoir .

Maddalena 22.2.21 19:25
@mimi píše:
Do velkeho tepla ja napriklad Chance eau fraiche nemozem, ztazkne na mne, pre mna je to idealna svieza vona na chladne obdobie. Mimosa cardamom od Jo Malone je tiez vona, ktora mi je v lete sladka, v zime som s nou v pohode.
Ano presne, ty Allegorie nevydrzi vonet, jinak neznam ty dalsi
Diky moc za doporuceniCo mam v lete rada, ale zial, rychle vyprcha je Chanel Cristalle eau verte, krasna citrusova vona, ale v teple dlho nevydrzi. A potom Aqua allegorie, Mandarine basilic, Bergamote calabria, tiez ale nevydrzia.
otakara 1.3.21 14:20

ak môžem, pridám za seba návrh - Chanel Cristalle edt, Eau de Cartier Concentrée, @mimi ako píšeš, tak orientálky sú fakt vhodné do tepla, Ešte spomeniem Acqua di Parma Magnolia Nobile, 31 Rue Chambon Chanel, Acqua di Gio Armani,

melany 1.3.21 14:38

Ještě jsem si vzpomněla na EDEN. Ve vedru držák a sběrač komplimentů…

otakara 1.3.21 17:10
@melany píše:
Ještě jsem si vzpomněla na EDEN. Ve vedru držák a sběrač komplimentů…

:palec: súhlas

mimi 1.3.21 17:22

@otakara
och, dakujem :kytka: spomienky ozili pri zmienke o Aqua di Gio, tyrkysovo modra, plno-kvetinovo-morska vona, a napriek tomu v horucave drzala sviezost… (tie odnoze „Gioia“ maju uplne inych charakter),obcas ju este na letiskach bolo vidno…(tak dva roky dozadu :think: )

otakara 1.3.21 18:16

@mimi predstav si, že tie odnože ma ani nezaujímajú, Acqua di Gio je pre mňa tá prvá, ozajstná. Bol to slepák, keď som si ju kúpila a keď som si k nej privoňala, hovorila som si, že aká veľkonočná, či kolotočárska vôňa to je! :klaun: Bola som dosť zmätená, ale presvedčila ma - je to krásne vytrvalá vôňa, doslova na celý celučičký deň.

Tana1112 2.3.21 08:13

Do horka se mi osvědčily fíkovky: Caligna (l'Artisan), Pomelos (M.Micallef), Fico di Amalfi (Acqua di Parma) nebo Figuier Eden (Armani Privé). Poslední jmenovanou bych ráda doplnila letní poličku…
Krásná je do horka i Aqua Sextius od Jul et Mad 8-)

otakara 2.3.21 14:27

@Tana1112 hm, to si nechám poradiť, budem o tom premýšľať, dobré tipy

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek