Kterou vůni byste si vzaly ve velkém vedru?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Verda2 2.3.21 16:33

Letitými stálicemi a miláčky do veder jsou Eden a Sun.
Ale osvědčily se mi i:

Aqua Allegoria Limon Verde
CK In2U Her Éclat d'Arpège
Eve
Fraîcheur végétale: Verveine
Florence Blossom
Sunlight

a krásná je i Insolence Eau de Parfum.

Arome danka 19.3.21 11:55

Aqua di parma Mirto di panarea

lilithc 2.4.21 14:52

V horku si užívám Miss Dior Originale,Esprit a Extrait de Parfum. Už se těším...... :hug:

Bulgarian rose 19.7.21 17:30

Do veder se mi osvědčili:

Montale Intense Tiare
Elie Saab In White
Ninfeo Mio
AA Pamplelune
No5 EdP
Mugler Aura
Angel Eau Sucree
Kupodivu i Flowerbomb. :srdce:

Tana1112 19.7.21 17:49

Rose America Une Nuit Nomade/Une Nuit à Montauk
Shalimar Cologne (Guerlain) … a už klasicky Dune (Dior).

…a ještě Sun Bleached Une Nuit Nomade/Une Nuit à Oman

Lucinela 19.7.21 19:21

Lepší vůni než Dune jsem do veder nenašla. A z arabek mi kdysi učarovala Royal Diwan No. 4, ale ta už není k sehnání. Pecky typu POAL a Rose d´Arabia jsem letos nepořizovala. Une Rose byla pěkná na přelomu jara a léta. A No. 5 ta mě nezklame nikdy.

Lucinela 19.7.21 19:23

@Verda2
Insolence EdP do veder 8-O . Mám ji spojenou se zimou a s kožešinkou :think:

Biely kvet 19.7.21 20:43

Acqua di Parma Mirto di Panarea :-)

Blindmouse 20.7.21 00:34

Sisley Eau de Campagne.

Hermesfan 20.7.21 05:17

Eau de Rochas, Green Tea od Ardenky (ten prvý alebo Exotic), niektorá z 4711

otakara 20.7.21 08:45
@Lucinela píše:
Lepší vůni než Dune jsem do veder nenašla.

verím, ale aj napriek tomu, že som vôňu mala možnosť odskúšať, možno aj viackrát, aj tak stále neviem zaujať k nej postoj. Kde je chyba? Neviem, ale myslím, že som si mala vyliať na seba väčšie množstvo a tak skúšať. :klaun: :think:

povedala by som, že na vedro-horúčavu sú najlepšie arabské vône, nie každá, ale sú doslova určené na horúce počasie - ale to nosím drevo do lesa, to všetci vieme :think: Prikláňam sa k Eau de Rochas, 4711- to je skoro vždy úžasný výber @Hermesfan , @Blindmouse Eau de Campagne, za mňa ešte - Cristalle edt, Eau du Sud, Mandragory

Lucinela 21.7.21 12:19

@otakara
Já jsem vintage verzi nikdy nepoznala, nemám tudíž možnost srovnávat, což je v tomto případě fajn. Vyloženě se Dune nepolévám, ale taky nešetřím. Mám v ní vůni suchého písku a punc elegance.

„Arabské vůně“ aneb růže, ambra, pačuli jsem nosila několik let po sobě - POAL, Rose d´Arábie, letos mi více sedla Une Rose a její perlivý akcent a Delině moc sluší teplo a překvapivě teplo s vlhkým mořským ovzduším Vjole.

A z těch osvěžujících, je můj letošní „objev“ Vol de Nuit a zatím částečně Jicky, s tou se teprve poznávám a co se týče levandule, Jersey je zatím nepřekonatelná.

A když chci něco líbivého, dlouhá léta nás pojí v létě s Miss Dior Blooming Bouquet EdT.

@Blidndmouse
Nikdy jsem se nedostala k Eau de Champagne, snad to ještě stihnu napravit :-)

Verda2 21.7.21 13:42
@Lucinela píše:
@Verda2
Insolence EdP do veder 8-O . Mám ji spojenou se zimou a s kožešinkou :think:

Několik let jsem ji měla spíše jako zimní vůni, ale předloni jsem ji zkusila v létě a bomba! Jak kdyby byla do tepla stvořená :-) , tak od té doby je pro mne celoroční. V teple se krásně rozleží, snad ještě lépe než v zimě. Pro mne je zase Hypnotic do zimy i když tu stále čtu jak je úžasný v teple, tak pro mne ne. Co nos to názor :-D

Habanita23 21.7.21 19:18

Thé pour un Été L´Artisan Parfumeur
4711 Mandarine &Cardamom
4711 Blood orange & Basilic
Timbuktu
Eau de Gaga
Azzaro Couture
Rose Privée L´Artisan Parfumeur
The One Avon - biely
Figue Molinard - nie však do tej najväčšej páľavy
Ale okoliu sa páčila Furiosa od Fendi a Eau d´Iparie od L´Occitane

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »