Kterou vůni byste si vzaly ve velkém vedru?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Dalia 22.7.21 18:35

Na jaře jsem si pořídila pár arabek a těšila se, jak si je ve vedrech užiju. A když tady nakonec vedra jsou, nemám na arabky vůbec pomyšlení. Tak střídám evropskou produkci. Vyhovují mi vůně od Chanelu, pokud chci sladší vůni, tak krásná je Levante od Nobile, v horku je úžasný Lyric od Amouage … stále je z čeho vybírat. :-)

otakara 23.7.21 08:48

@Dalia :-) :-) skús, to je škoda - hovorí tá, čo „točí“ Jil Sander, :klaun: :klaun: …ale v týchto horkách sa bohovsky prejavia, ukážu čo dokážu - arabky ;-)

Dalia 23.7.21 11:12

@otakara Určitě je během léta ještě protočím. ;-)

Habanita23 23.7.21 20:55

@Dalia
Tak ja teraz arabkami prevoniavam kupelňu. Momentálne je to Amber Oud Tobacco Edition od Haramain. Vôňa sa rozkryla v teple tak nádherne, ako v zime sa jej to nepodarilo. Škoda, že na koži nie je taká pekná. Môžem len doporučiť vyskúšať.

Dalia 23.7.21 21:25

@Habanita23 Děkuji za tip. ;-)

mmaat 23.7.21 22:21

Jsem na Sicílii a musela jsem vzít s sebou Sicily. Jak ta se ve vedru nádherně rozvoní, nestačím se divit.

Dalia 23.7.21 22:25

@mmaat To věřím, Magdi. Dobrá volba! Sicily je krásná. :-)

Tana1112 24.7.21 05:59
@mmaat píše:
Jsem na Sicílii a musela jsem vzít s sebou Sicily. Jak ta se ve vedru nádherně rozvoní, nestačím se divit.
Ó… Sicily má láska :srdce: Jak země, tak vůně :srdce: . Strávili jsme tam s manželem (kousek od Taorminy) tu nejkrásnější dovolenou v životě. A takové město jako třeba Syrakusy ani nejde popsat slovy… Užij si Sicílii a vůně Sicily se k ní hodí víc než cokoli jiného. Vždycky jsem si myslela, že je to vůně babího léta, ale ne - v horku ze sebe vydá to nejlepší :srdce:
Tana1112 24.7.21 06:09

@mmaat Krásnou dovolenou 8-) . Dnes zvolím do horka také Sicily :srdce:

otakara 24.7.21 07:56
@mmaat píše:
Jsem na Sicílii a musela jsem vzít s sebou Sicily. Jak ta se ve vedru nádherně rozvoní, nestačím se divit.

:palec: :potlesk: uááá, blahoželám
dnes má byť u nás horúco, vzala som svoju novú Vent Vert Balmain a tak moc čakám na dážď, nerobí to sucho dobre zelenine na záhone a ja by som tak moc čosi chcela vypestovať! :-D

Nelly 918 24.7.21 15:51

@otakara království za sucho :-D u nás letos neustále leje, všechno je podmáčené, bahnivé - fuj. Strašně much a komárů, koně jsou z toho umoření. Teď konečně asi 4dny v kuse nelilo a večer zase hlásí extrémní bouřky a lijáky. Posední velká bouřka dost síla - soused má vypálenou veškerou elektroniku - za cca 250tisíc, všude okolo nás to vypálilo telefonní kabely, takže jsme už 14dní bez pevného internetu. Za mě prosím už stačilo a klidně celý srpen bez slejváků a bouří. :-?

MagnolieS 24.7.21 15:55

Dnes Myths a pecka :srdce:

Jitka77 24.7.21 16:34

@Nelly 918 To je dost hrozné :-? vody málo i moc je neštěstí. U nás prší spíš míň, teď vidím na Aladinu na každý večer/noc slejvák a jsem zvědavá, kudy nás to obejde, stává se to celkem často :-D

Nelly 918 25.7.21 00:36

@Jitka77 u nás je běžně hodně sucho - deště i bouřky si stahují k sobě Brdy, nebo řeka, my jsme mezi, v suché zóně. Ale letošek je extrém co se brutálních slejváků a bouřek týče. Za 20let, co tu bydlíme, jsem tu takhle mokrej rok nezažila a už je to fakt otravné. :-(

otakara 25.7.21 07:27

@Nelly 918 @Jitka77 taktak, uvedomila som si, aké škody sú narobené a ja tu nariekam, že potrebujem vodu :cert: :-? :klaun: Tiež je u nás počasie ovplyvnené Javorinou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek