Kterou vůni jste prodaly, abyste ji pak znovu koupily ?

Mizyan 31.3.17 15:45

Boze, kolik ja vuni rozdal a znovu koupil. Hlavne Chanel. :)

peta27 31.3.17 18:17

@prokera Jo to bude asi jistější, ať nedopadnu jako ty ;)

prokera 31.3.17 19:21

@Mizyan To mě těší, že nejsem sama :D . Kamarádky ode mě dostávaly pravidelně :) . A já pak za půl roku, za rok často znovu nakupovala ty stejné :zed: :roll: .
@peta27 Vřele doporučuji 8) . A pak dej Peti schválně vědět, jak s tebou zacvičila ;) :D …?

Dalia 1.4.17 12:17
@peta27 píše:
Eden, koupila, prodala a po půl roce jsem bez něj nemohla být, teď ho vytahuju celkem často :)
A ještě klasickou Lolitu, dvakrát jsem ji poslala pryč a je mi po ní smutno :mrgreen:

Svůj první flakonek Lolity jsem poslala dál zcela nepoužitý. Měla jsem tenkrát ještě odstřik a u něj jsem nějak usoudila, že se bez Lolity obejdu.
Dlouho jsem se odhodlávala k opětovnému pořízení, ale nakonec mi znovu zdobí poličku. A jsem ráda!
A najde se pár vůní, jejichž prodej mě nyní mrzí a není vyloučeno, že se je pořídím znovu - Eau de Shalimar, Womanity, Petite Cherie, Songes …

peta27 1.4.17 12:57

@prokera Určitě, až se dokopu k tomu poshánět vzorek :) Sama jsem zvědavá :mrgreen: Fakt jsem si říkala že je to sázka na jistotu když znám Loukhoum a asi jsem se spletla :mrgreen: To je mezi nima fakt takovej rozdíl?

peta27 1.4.17 12:59

@Dalia Lolita mě hodně mrzí, zatím se každou chvilku naskytne nějaká jiná vůně co nutně musím pořídit, ale vím že zas přijde období klidu a pak koupím lolitu :D :srdce:

Dalia 1.4.17 13:12

@peta27 Teď mě napadá, že zrovna nedávno jsem si pořídila znovu Stellu, kterou jsem kdysi nerozvážně prodala. Zatím jsem ji ven nevytáhla, ale její čas už nastal. :P

peta27 1.4.17 13:43

@Dalia Taky těch vůní bylo víc co jsem poslala dál a teď mě to mrzí, hlavně když už jsou nedostupné :,( Napadá mě třeba The Iceberg Fragrance, měla jsem zásobu, řekla si že jeden flakon stačí, zásobu prodala a teď mám tak posledních 10 ml a další neseženu :( .Totéž Trussardi Inside, mám zbytek v odstřiku a konec. Přitom takové krásné vůně to byly.

Dalia 1.4.17 14:04

@peta27 Inside mě také mrzí. :( Škoda, že takové vůně skončily!

Mizyan 1.4.17 14:12

Ja dal svagrovi Envy by Gucci :))) a ted davam za par ml stovky kc. :)

mmaat 1.4.17 14:35

@peta27 Loukhoum je krásná, SOD jsem nedokázala spotřebovat ani 5 ml odstřik. Působí na mě hrozně chemicky a drží tak, až je to otravné.

peta27 1.4.17 15:52

@mmaat Děkuji za další názor, tak to asi fakt přehodnotím, každopádně bez vzorku to riskovat nebudu, bude to asi zabijácká vůně :mrgreen:

prokera 1.4.17 16:31
@peta27 píše:
@prokera Určitě, až se dokopu k tomu poshánět vzorek :) Sama jsem zvědavá :mrgreen: Fakt jsem si říkala že je to sázka na jistotu když znám Loukhoum a asi jsem se spletla :mrgreen: To je mezi nima fakt takovej rozdíl?

Peti to nedokážu říct :think: , jen že Loukhoum se mi moc líbila a SOD jsem prostě v nástřiku nesnesla :? , ale u tebe může být vše jinak ;) - zatím máš stále naději :D .

prokera 1.4.17 16:33

@Dalia @peta27 A o ukončených, prodaných vůních mi ani nemluvte :zed: - těmi už jsem se raději přestala zabývat 8) .

sisa.b 1.4.17 22:57

@peta27 @prokera dievčatá, ja som mala pôvodnú verziu SOD a páčila sa mi viac než Loukhoum. A nič umelé som v nej nemala. Že by tá reformulácia Montalemu tak ublížila? :nevim: Výdrž bola šialená a bola to jediná vôňa, s ktorou som sama seba takmer zadusila, keď som nepremyslene na seba nacákala 5 strekov :mrgreen: Dojazd mala veľmi podobný s Lutensovou Louve.

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek