Kterou vůni jste prodaly, abyste ji pak znovu koupily ?

fegitah 10.6.20 12:01

V tomto směru jsem se nejvíc vyřádila se Shalimary, včetně odnoží.
Vždy stejný scénář - líbí se mi, ale pak nenosím, důvod zůstává neznámý. :nevim:

haifa 10.6.20 14:52
@fegitah píše:
V tomto směru jsem se nejvíc vyřádila se Shalimary, včetně odnoží.
Vždy stejný scénář - líbí se mi, ale pak nenosím, důvod zůstává neznámý. :nevim:

u mě to samé , tu vůni miluji a taky nechápu důvod proč prodám a stejně zase koupím. Už nikdy víc příště to nesmím udělat . Fakt se plácnu po ruce, nebo si dám facku 8-)

lilithc 10.6.20 23:26

@Danilejka @fegitah @haifa Holky a to vám ty Shalimary jen nevoněly,nebo vám z nich bylo třeba špatně? Taky mi zpočátku Shalimar nevoněl,ba přímo páchl,ale nebylo mi z něj špatně.Měla jsem vůně ,na které bych si nejen nezvykla, ale vůbec si je nezamilovala,protože mi vůbec nevoněly a ještě se mi z nich zvedal žaludek.
Pořád ještě čekám jak se vyvine vztah k Samsaře,ze které se mi špatně nedělá,ale ani mi nevoní.Pořád jsem se ještě neodhodlala k prodeji,díky červenému flakonu.

haifa 11.6.20 06:23
@lilithc píše:
@Danilejka @fegitah @haifa Holky a to vám ty Shalimary jen nevoněly,nebo vám z nich bylo třeba špatně? Taky mi zpočátku Shalimar nevoněl,ba přímo páchl,ale nebylo mi z něj špatně.Měla jsem vůně ,na které bych si nejen nezvykla, ale vůbec si je nezamilovala,protože mi vůbec nevoněly a ještě se mi z nich zvedal žaludek.
Pořád ještě čekám jak se vyvine vztah k Samsaře,ze které se mi špatně nedělá,ale ani mi nevoní.Pořád jsem se ještě neodhodlala k prodeji,díky červenému flakonu.

Mě ze začátku smrděl a hned šel pryč. nnastala změna až v létě, kdy vylezla nádherná vanilka a já konečně se zamilovala , a pokaždé jsem si říkala už neprodám . Ale nakonec šel dál :think: tentokrát už si nafackuju . Nedám , neprodám .

k Samsaře to bylo zase láska na podzim jiné období k ní mi nesedí ani se tak nerozvoní jako na podzim , tak tu naštěstí jsem vypotřebovala celou.

Danilejka 16.6.20 11:54

@haifa @lilithc Prvně se mi do ruky dostal Shalimar EDP. Naprosto mě fascinoval, dráždil a přišel mi jako žena, která mě fascinuje proto, jaká je osobnost, jaké má charisma a jak působí na okolí.
Ale věděla jsem, že nebudu schopna ho nosit, že se ke mně nehodí a nemám na něj sebevědomí. A tak jsem to s ním roky zkoušela. Moc se mi líbil ten jeho ocásek ta vanilka. Taková mazlivá. Nosit jsem jej ale dokázala jen výjimečně, pouze v chladném počasí a jen jeden střik. Špatně se mi z něj nedělalo, to ne, ale přišla jsem si v té vůni taková… upozaděná. Byl pro mě velké sousto.

Teď jsem si zamilovala EDT a rozhodně bych řekla, že mi vyhovuje více než parfemovaná voda. Je to bez větších rozdílů stejná vůně, jen toaletka je hravější, odlehčenější. Citrusy na počátku jsou svěžejší. Každopádně tak, jak zůstává na konci EDP stopa vanilky, ta se u EDT na mě na konci rozkládá do trochu mýdlové vůně, což mi nevadí, připomíná mi trochu aldehydy v No.5. Mám ji vážně moc ráda, leč ji taky budu nosit spíše v chladnějších dnech, tam je mi ta vůně prostě milejší :-)

Hermesfan 16.6.20 12:33

@Danilejka

aj ja to tak mám, EdT je po mnohých pokusoch s rôznymi koncentráciami a odnožami moja víťazka

Danilejka 16.6.20 13:27

@Hermesfan Ještě mě mile překvapil Shalimar Cologne. Ten mi ze všech těch Shalimarovských odnoží přišel velmi pěkný, ale jak říkáš, EDT vítězí ve všech ohledech.

lilithc 16.6.20 16:27

@Danilejka @Hermesfan a jak byste,prosím, hodnotily rozdíl mezi Eau de Shalimar a edt? Edt je jediná,kterou neznám.Podle složení bych řekla,že je to slabší Shalimar edp.
Pořád se rozhoduji jestli edt koupit.

lilithc 16.6.20 17:06

@Hermesfan @Danilejka Po několikerém přečtení zdejší diskuze Shalimar EdT x EdP,kde se uživatelky nemohou shodnout jestli je v EDT více cítit vanilka a nebo citrusy :-) jsem teď EDT odklikla a už se těším.Doufám tedy více ve vanilku. :hug:

Dalia 16.6.20 17:20

@lilithc Mně přijdou citrusy u EdT jiskřivější a mám tam méně kouře. Vanilka je stejná jako u EdP. Ale obecně vzato jsou pro můj nos EdP a EdT skoro totožné, jen toaletka je prostě vzdušnější a nemá takovou výdrž. Eau de Shalimar je někde jinde.

lilithc 16.6.20 17:26

@Dalia Děkuji. :rose: Ještě než jsem odklikla,tak jsem prošmejdila tvoji poličku :inlove: a přemýšlela,že se tě zeptám,ale pokud pro tebe Shalimar EdP znamená to co pro mě,tak se mi EdT nemůže nelíbit.Pořád je to Shalimar, i když popravdě Shalimar Souffle je taky z rodiny, ale jako by byl nějaká kukačka. :-)

Dalia 16.6.20 19:33

@lilithc Máš pravdu, Souffle je i pro mě kukačka v shalimařím hnízdě. ;-)
Poličku tady na Arome dávám po pár letech do pořádku. Zatím jsem zvládla poličku celých flakonů, ta je aktuální. Poličku s odstřiky musím doplnit. A tužebník je naprosto mimo, průběžně ho mažu.

Jitka77 16.6.20 22:40

@Dalia Polička úžasná :hug:

Jinak souhlasím, že Shalimar EdT je slabší EdP, s odnožemi mnoho společného nemá. Pozitivně vnímám absenci živošična, kouřová je pořád - slaběji - a vanilka s citrusy ve vzácné rovnováze. Někde jsem četla, že je snad i podobnější tomu, jaký býval Shalimar prapůvodně, což by byl podobný příběh jako s Pětkou v EdT… Pro mě každopádně „moc Shalimar“, zůstanu u SPI :-D

Příspěvek upraven 16.06.20 v 22:59

Dalia 16.6.20 22:45

@Jitka77 Děkuji za pochvalu. :srdce:
SPI mám moc ráda, to je velmi osobitá vůně.

MagnolieS 18.6.20 17:06

Momentálně Libre 8-) která včera dorazila, myslela jsem si, že mi 30 ml bude stačit a necelejch 90 ml začátkem roku prodala a ono ne, tak se mi zalíbila, že mi chyběla.

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
Váš příspěvek