Kterou vůni jste si koupily na základě Arome jako první?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
mmaat 28.03.16 20:59

@ica1973 Wish je krásná vůně, kdysi jsem ji měla a určitě zopakuji.

ica1973 28.03.16 21:09

@mmaat
A za tie peniaze, veľa muziky :palec:

mmaat 28.03.16 21:17

@ica1973 přesně tak :)
Holky,vy mi dáváte, teď si jdu očuchat Wish :mrgreen:

Alena_In 28.03.16 21:41

Pěkné téma. ;)
Všechny moje první vůně byly naslepo a vyšlo to tak půl na půl.
Já jsem si pod vlivem Arome jako úplně první koupila Mon Precieux Nectar (teda jen část medvíděte), moc se mi líbí pořád.
Pak to byla Eclat d´Arpege, tuhle polívačku jsem měla během měsíce pryč, taky se mi pořád líbí, jen na mě vůbec nedrží.
Pak to byl The Iceberg Frangrance, voněla na mě jako zmrzlina, dala jsem ji tchyni.
A nesmím zapomenout na Infusion d´Iris, moc hezkou a jemnou kosatcovku, bohužel pro mě tak jemnou, že za dvě hodiny zmizela. Ale odtud pramení moje láska ke kosatci.
Pak už to jelo ráz na ráz - kupovala jsem další vůně jak smyslů zbavená, většinu za chvíli prodala, protože mi neseděly a tohle období trvalo asi rok, než jsem se uklidnila a hlavně se naučila odhadovat, jaká vůně by mi mohla sednout. Tam, kde jsem si nebyla jistá, jsem napřed kupovala vzorky a odstřiky.

bab58 29.03.16 02:05
@mmaat píše:
@ica1973 Wish je krásná vůně, kdysi jsem ji měla a určitě zopakuji.

Je opravdu nádherná, prvně jsem si jí koupila někdy na přelomu let 1999-2000, vloni jsem se opět vrátila k Chopardům, … Wish a Cašmir z nostalgie, Happy spirit ze zvědavosti (kdo miluje květinové vůně, na jaro je jako stvořená :palec: ), … Chopard je totiž hodně muziky za rozumný peníz :palec:

A abych nebyla OT, můj první nákup na arome (z inzerce) byla C.H. Flore, … pak My Insolence, která se mi natolik „vryla pod kůži“, že jsem si musela pořídit další ;)

Kajla 29.03.16 08:13

Tak první byl Caron Parfum Sacré. A mám jej pořád, zbyteček z nostalgie ( a že už je to let ;). Následoval Shalimar EdT, ten šel z domu, abych si ho pak ve všech koncentracích kupovala znova a znova. Pak mezi prvními Theorema, to byl výborný nákup, hned poté zmizela z obchodů jako pára. No a pak se to nakupování nějak zvrhlo. Ale krásně se zvrhlo :*

Poéma 29.03.16 08:40

Jako první jsem si koupila v inzerci Poéme, a to ještě daleko dřív, než jsem se na Arome zaregistrovala. Požádala jsem tenkrát svoji kamarádku, která sem chodila, jestli by mně prodej nezprostředkovala. Zdravím tímto Tigru!
Po registraci jsem začala s nějakými odstřiky, no a pak se to rozjelo tak, že teď v tom lítám, jako včelka Mája. :lol:
Děkuji všem vám milé aromačky za to, že jsem mohla nejen vyzkoušet, ale i nakoupit tolik krásných vůní a teď se z nich těšit. :kytka:

mmaat 29.03.16 10:15

Lítáme v tom všechny :lol:
jsem ráda, že se nám tady to téma tak pěkně rozjelo ;)

Kassiopea 29.03.16 10:31

@Lynxa Přiznám se, že o Innocentu toho moc nevím, rozšířím si vědomosti nějakými recenzemi :lol: Teprve po pořízení první arabky jsem si uvědomila, že to bylo dost na pováženou, začínat svoje seznamování s parfémy zrovna tímto způsobem :nevim: Ale vždy jsem si vybírala takové jemné, bez oudu, toho se doteď bojím :zed: Mám jich už víc a pohoda :) Ale musím je střídat s „nearabkami“, abych měla změnu ;)

Tanulik 29.03.16 10:40

Dávno pred tým , ako som objavila arome.cz , bol svet parfémov moj koníček . Mala som ešte pred " nežnou " možnosť dostať sa k voňam zo zahraničia a bola to pre mňa nekonečná vzácnosť , ak som mala nový parfém . Ale práve tu, ma dámy priviedli k Chapms-Elysées a bola to MOJA voňa po dve zimy . Krásne mi ňou voňal jeden kabát :P Ak bude vo výrobe , nevylučujem , že sa raz opať na mojej poličke objaví . Ďakujem milé dámy !

pipisek 29.03.16 14:16

Já jsem si tady jako první koupila Par Amour Tojours od Clarins a to naslepo podle složení a hned jsem se trefila. Mám ji na poličce i teď po letech,čeká až se oteplí.

aglaé 29.03.16 19:32

Vůně mě dost bavily i před Arome, hlavně díky mé mamince, která si ze své jediné cesty do Paříže přivezla Miss Dior v tom překrásném flakonku s kohoutí stopou.Milovala jsem JPG Fragile na večer a Nina Ricci Premiere Jour na denní nošení. Po vstupu na Arome jsem propadla chypré (Chanel No.19), koženým vůním (Cuir Ottoman), orientálkám (Samsara) a tak dále.Jsem uchvácená a napnutá očekávám, která bude tou mojí další vyvolenou.Po pravdě teď více zvažuji, nejen složení a výdrž vůně, ale také jméno tvůrce a příběh, který za jejím stvořením stojí.

Brach 29.03.16 22:02

Po zkušenostech vůně dopředu testuji, než nějakou pořídím a ani to není jistota, že se mi bude líbit. Většina se mi nelíbí.Můj oblíbenec naslepo je Today, mám 3.tí flakon, nejčastěji jej nosím do práce, cítím se v něm dobře.Další slepák dle recenzí na Arome Fantasy naughty remix,zatím jsem nenašla odvahu ho vzit mezi lidi. Vadí mi tam pižmo, jinak je docela pěkna.
Další oblíbená vůně Mademoseille Ricci, ta je skvěla,klasika,voní luxusem, nemohu nosit denně, je dost silná.Ted mám políčeno na Ivoire, vytypováno na Arome, odzkoušeno v parfumerii, ale čekám, až něco vypotřebuji 8)

Brach 29.03.16 22:08

Parfémy mě baví od mládí, před odchodem na mateřskou dovolenou jsem v práci vyhazovala krabici prázdných flakonů, už tam jsem si připadala nenormální a myslím, že i uklizečka si ťukala na čelo. V období na mateřské jsem nepoužívala ŽÁDNÉ PARFÉMY a dalo by se říci, že jsem byla uplně mimo obraz!!!! Když tak o tom přemýšlím, tak asi podvědomě proto, že můj synek byl alergik a astmatik a nechtěla jsem ho týrat. Ted tomu urostl a mohu si vůně užívat.Takže bude asi brzy opět plná krabice :lol:

Arome renet 30.03.16 08:28

@Brach vitej na Arome :kytka: taky jsem se mi rozjela parfemova manie az po materske. Pred tim jsem parfemy mela taky, ale tak dva, tri na policce a vytrikala do dna. Pak vice jak tri roky pauza bez vuni, neprislo mi to dulezite. Ale s nastupem do prace to zacalo :lol: registrovana jsem uz dlouho, ale pravidelne jsem chodim necele dva roky a bavi me to, je to relax :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek