Kterou vůni jste si koupily na základě Arome jako první?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
fox 28.07.16 20:59

@micuskaa To věřím, mě už by dneska taky voněla. Tenkrát před léty to byl ještě málo cvičený nos. Zvažuju další odstřik.

micuskaa 28.07.16 21:05

@fox ja si zas chcem kúpiť celý flakón :) je to skvelá vôňa. Ale aby som bola k téme, tak ja som si kúpila prvý celý flakón na arome od jerry a bol to Peut -Etre od Lancomu. Vzorky a odstreky počítať?

fox 28.07.16 21:35

@micuskaa Vzorky nepočítat, odstřiky bych počítala. Ty už umí člověku zavařit. :mrgreen: Nebo ho nadchnout. Tu Habanitu na přelomu let 90 - 00 u nás prodávali vietnamci. Byla v úzkém černém hranolu, tak tehdy byla balená i v eshopech. Téměř věřím, že to byly originály. Zkoušela jsem ji tam a podle mě byla stejná, neumytelná. :mrgreen: Jak jsi byla spokojená se svým nákupem ty?

micuskaa 28.07.16 21:52

tak ak pocitam aj odstriky tak to bol Shalimar. milujem ho a mam na neho od chlapov najviac komplimentov:)) mne nakupy celkom vychadzaju aj naslepo, bolo sice aj par nakupov kedy som si povedala; jeziskovehuslicky, to co za smrad;)) ale vacsina vonu fakt v pohode.

Jedi 28.07.16 22:16

Já si první koupil Straight to Heaven

Dayyo 28.07.16 22:20

Já jsem si jako první vůni pod vlivem Arome koupila Chanel No 5 Eau Premiere :srdce: :srdce:
pak přišla řada odstřiků, především Shalimary, které jsem vůbec neznala :D

Michele 28.07.16 22:57

Myslim, ze moje prvni objednavka na zaklade Arome (tehdy Adanetu) byl Jovan White musk tak v roce 2008. To jsem tu taky objevila Hypnotic Poison, na jehoz koupi jsem cekala asi pul roku :lol: , a od te doby dokupuju porad.

Frankie 28.07.16 23:56

Na existenci nového arome mne patrně upozornila W-Orchid.
S prvním nákupem, to jsem nebyl ještě registrován, mi pomohla dias, která už bohužel, to říkám opravdu s velikou lítostí, není aktivní, ale dodnes na ni s úctou vzpomínám.
Tak nějak jsem se náhodně dostal tady k první recenzi vůně od Comme des Garçons: Eau de Parfum, což byla ve své době 1994 avantgardní vůně, naprostý úlet, jen pro osobnosti, a když jsem si také na fragrantice o jejích „kromobyčejných kouzlech“ početl, pochopil jsem okamžitě, čeho se mi v danou chvíli nedostává, že právě s ní musím začít a opřít se do toho pěkně zostra. ;)
Při první aplikaci, „poněkud více“ jsem to jistil, jsme po chvilce, ale můj kolega ihned, nemohli zmítáni divokým kašlem jaksi popadnout dech a mělo nám to roztrhnou plíce. :mrgreen:
To byl dosud můj nejsilnější zážitek (očipučící-dechberoucí) a chtě nechtě jsem dokoupil ještě další 100 ml flakón, abych se kalil. :jazyk:

Aromaterapie 12.09.16 19:18

První byla Sun,ale to jsem nebyla zaregistrovaná,jen jsem občas jukla na vaše příspěvky.No ale mám ji díky Arome :P .

viky 17.10.16 23:53

Moc hezké téma. :D
Mou první naslepo objednanou vůní byla (pokud si dobře vzpomínám) Curious od Britney Spears. Pamatuju si, jak jsem nadšeně rozškubala krabici a vykoukl na mě strašidelný tester bez víčka, který připomínal ufoloď (první zklamání). :mrgreen:
A když jsem se navoněla, tak jsem se zděsila, co je to za hrůzu pro staré babky (druhé zklamání). Takže vůně brzy putovala o dům dál.

Vtipné je, že po x letech jsem ji znovu otestovala a začala se mi líbit.
Dokonce ji teď docela často nosím a je mi příjemná. Pár pochval jsem na ni dostala.. I na flakon se dá dívat (50 ml s víčkem). :P A vůbec mi nevadí, že je od Britney. Značky jsou mi ukradené. Hlavně když to voní mně.

Dalším slepákem byl L'Eau Cheap and Chic od Moschina. A u něj první zkouška dopadla podstatně lépe. Tak nějak jsem si tu vůni představovala - Nivea smíchaná s Indulonou. :) Ten flakonek pořád mám a občas si nostalgicky přičichnu. Velká škoda, že už se nevyrábí! Stejně jako Couture! (má další naslepo objednaná láska od zn. Moschino).

74SLena 23.10.16 12:38

@Frantatata
Moc hezký příspěvek a ještě lepší fotka.

menstars 18.11.16 17:10

aaa

prokera 18.11.16 17:36

Byly hned tři :D - Joop Femme, Montblanc Femme a Diamonds/Rubies - vše slepáky samozřejmě :D .

therion 26.11.16 19:43

Ak sa nemýlim, v mojom prípade to bol skvelý Lalique Pour Homme Equus :srdce: A neoľutoval som.

Foteini 27.11.16 08:28

Jako první jsem si na základě Arome koupila Liberté od Cacharelu a byla to jedna z vůní, kterou jsem spotřebovala celou, prostě trefa. První odstřik byl Iris Ganache, ten jsem si dlouho šetříla, zrovna dnes mi došel.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek