Kupujete opakovaně jeden a ten samý parfém?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
janas 26.11.08 21:46

Taky Magii, tu přeformulovanou už znovu nekoupím, pak jsem otáčela Armani - s tím je taky šmytec.
Určitě znovu koupím Safari a letos díky Adanetu jsem toho objevila hodně, tak uvidím, jestli se něco bude opakovat.
Domenico - s tím Sacrebleu mě dráždíš! Mohla bys o něm napsat něco bližšího? A dá se vůbec někde sehnat? (Kdyby se mi event.zalíbil?)

Oleka 26.11.08 21:50

také jsem zapoměla na černou Magii, naštěstí jsem ji sehnala ještě ve staré verui, ikdyž novou také mám, ale nová Magie - jako vyhozené peníze :(

Určitě ještě zopakuji Samsaru a některé další Guerlainy , ale po jak jsem je očichala v čistých parfémech, tak toužím jenom po téhle koncentraci :wink: :P

jitka006 26.11.08 21:51

Safari je taky moje stálice, Magii jsem moc chtěla a teď , když to tady čtu váhám, první neznám.To je tak velký rozdíl mezi nima?Byl to můj favorit na příští nákup.

janas 26.11.08 21:54

Rozdíl je bohužel dost velký. Raději tu novou očichej ze vzorku, je hodně kouřově tabáková - trochu drsná.(A celkem dost drahá naslepo.) Já ji snesu i tak, ale ne moc často.

Oleka 26.11.08 21:58
janas píše:
Rozdíl je bohužel dost velký. Raději tu novou očichej ze vzorku, je hodně kouřově tabáková - trochu drsná.(A celkem dost drahá naslepo.) Já ji snesu i tak, ale ne moc často.

janas, já bych ji snesla i každý den :D , ale už bohužel tak vzacná, že ji šetřím :cry:

janas 26.11.08 22:08

Jo tu původní jsem na sebe lila furt. Myslela jsem tu novou - tu stříkám jen občas. A miniaturku s původní vůní si šetřím.
Stejně nestihnu při přílivu vzorků používat své oblíbence. Stůl u PC voní jako parfumérie - směska, jak šmrdlám po stole navoněným zápěstím, každý den jiná vůňka.

Oleko - na TPC jsem objevila, že se dá i koupit pure parfum - původní formulace, ale cena strašidelná, že jsem to hned radši vypla. A je to v těch jejich ošklivých flakonech, podobných jako Refan.

Oleka 26.11.08 22:19
janas píše:
Jo tu původní jsem na sebe lila furt. Myslela jsem tu novou - tu stříkám jen občas. A miniaturku s původní vůní si šetřím.
Stejně nestihnu při přílivu vzorků používat své oblíbence. Stůl u PC voní jako parfumérie - směska, jak šmrdlám po stole navoněným zápěstím, každý den jiná vůňka.Oleko - na TPC jsem objevila, že se dá i koupit pure parfum - původní formulace, ale cena strašidelná, že jsem to hned radši vypla. A je to v těch jejich ošklivých flakonech, podobných jako Refan.

jo, to jsem si nevšimla že nemužeš často použivat tu novou verzi.
Na TPC na ten č.parfém jsem se také dívala, cena je ohromná, ale ještě trochu č.parfémů mám a trochu i staré EdT, tak jenom na vyjímečné večere :wink:

chaantal 26.11.08 22:29

Ja jsem jeste zadny parfem nemela vicekrat… zatim je toho porad tolik co objevovat a spotrebovavat, ze si asi zadny dlouho podruhe nekoupim…
Jak to tak ale vidim, tak adepty na dalsi koupeni by byly u me tyto vune: Coco Mademoiselle, Allure, Allure Sensuelle, Diamonds, L´instant Magic, Eau de Shalimar, Tropiques, Mure et Musk a taky moje novinka Gourmand Coquin :lol:

janas 26.11.08 22:31

Zajímalo by mě, jestli ty vůně z TPC jsou opravdu totéž - nevíte někdo, jestli ta firma to sama vyrábí podle receptur?

LuciaG 26.11.08 22:32

Po dva krát som mala Kenzo - d'ete a Lancome O Oui!

klubko 26.11.08 22:32

Holky, Safari se ještě stále prodává? Myslela jsem, že se má přestat vyrábět kvůli větvičníku. Jinak to byl asi můj první parfém (odstřik), který jsem zkusila po příchodu na toto fórum. A hrozně se mi líbil. Proč jen jsem si ho nekoupila celý flakón? :(

janas 26.11.08 22:33

Jo na O de Lancome jsem zapoměla - ten jsem taky koupila víckrát.

janas 26.11.08 22:35
klubko píše:
Holky, Safari se ještě stále prodává? Myslela jsem, že se má přestat vyrábět kvůli větvičníku. Jinak to byl asi můj první parfém (odstřik), který jsem zkusila po příchodu na toto fórum. A hrozně se mi líbil. Proč jen jsem si ho nekoupila celý flakón? :(

V kamených obchodech dávno není, ale na netu se sehnat dá. Taky propadám panice, že ho přestanou dělat - jako všechno, co se mi líbí :twisted:

klubko 26.11.08 22:39

Janas, díky za info, budu se po něm muset podívat. Vzhledem k tomu, jak mě okouzlil v mých „začátcích“, kdy jsem jen tak něco, co nebylo svěží a lehké, nesnesla, bych v něm dnes možná našla svého spojence :wink:

domenica 26.11.08 23:25
janas píše:Domenico - s tím Sacrebleu mě dráždíš! Mohla bys o něm napsat něco bližšího? A dá se vůbec někde sehnat? (Kdyby se mi event.zalíbil?)

Sacrebleu jsem poznala před několika týdny. Sešla jsem se s jednou milovnicí parfémů, a ta mi přinesla mj. ukázat právě Sacrebleu. Málokterý parfém mě „chytne“ tak silně hned od začátku. Dopadlo to tak, že jsem si musela po několika dnech objednat vůni přímo u firmy P. Nicolai, v Paříži.
Jáká tedy Sacrebleu (údajně jeden z oblíbených parfému C. Denevue) je?
Tenhle typ vůně patří mezi ty, které řadím do skupiny „velké vůně“. Není bez zajímavosti, že Patrizia Nicolai je vnučka Guerlaina :wink:

Sacrebleu je velice originální, orientálně-květinová, výrazná, malinko ovocná ale přitom pěkně usazená v náručí plném vanilky a pižma. Vnímám jí jako hřejivou a hodně svůdnou ale zároveň decentní, „pro dámu“ (myšleno v tom nejlepším slova smyslu :wink:)

hlava: černý rybíz, malina, meruňka
srdce: indický jasmín, noční hyacint ,skořice, hřebíček
základ: vanilka, cibet, pižmo, kadidlo

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
Váš příspěvek