Kupujete opakovaně jeden a ten samý parfém?

Lucinela 13.3.15 14:58

@Dalia
Pro mě je Chanel elegance a sázka na jistotu (kromě Gardénie jsem zkoušela letmo téměř všechny vůně a jediná, která podle mě zcela vybočuje z „chanelovské“ řady, je Coromandel a možná i Jersey). Guerlain má více tváří (od klasické elegance Vega, po temnou a zároveň hravou Insolence, vymazlenou vanilku Cuir Beluga a vyloženě dívčí LPRN v nových verzích) atd.
Jinak OB je moc krásná vůně, která se rozvíjí, jak když opadávají plátky růže.
A když tak uvažuji, kterou vůni jsem doposud vnímala jako nejkrásnější, tak mi vždy naskočí jen Quand Vient La Pluie.

Dalia 13.3.15 15:09

@Lucinela Od Guerlainu mi je nejvíce blízká Insolence, LHB a Magic, takže těchto vůní bych se vzdát nechtěla.
S OB mám bohužel spojeny i ne zrovna příjemné vzpomínky, a navíc mě nějak neláká jej nosit, byť uznávám jeho krásu. Pokud se neprodá, unosím ho, ale repete si s ním asi nedám.
Kromě Chanelu se nevzdám vůní Chloé, Muglerů a ani dvou Cartierů, které mám. Ostatní je na vážkách. U Fordů nevím, ale zatím si je nechám, občas je nosím s chutí.

Proprette 21.3.15 01:47

Stále Thierry Mugler Angel EdT. Jen náplně.

teena-s 9.3.16 19:24

Versace Vanitas ta vune me nikdy neomrzi,citim jasmin a ten zboznuji v jakekoli podobe, jen se mi zd ze uz ani edp nema tu vydrz jako kdyz jsem ji kdysi kupovala poprve :(

teena-s 9.3.16 19:33

Asi jsem hrozna ale nemuzu mit stejnou vuni ani 2 dny po sobe, jeden den se neceho muzu ucuchat a dalsi den nechapu jak jsem si takovou hruzu mohla koupit , kolik penez jsem uz vyhodila za vzorky ale jeste ze se daji koupit ,s moji frekvenci zmen ve vnimani vune bych musela vydelavat jen na flakony a ty nejzajimavejsi byvaji nejdrazsi :lol:

Brach 20.5.16 10:13

Já mám 3.tí flakonek TODAY, je to sice Avon, ale mám ho moc ráda.
2.flakon WISH, ten můžu kdykoli a v jakémkoliv množství, je to moje vůně, zatím se mi neovoněla, nevím, mám ji od vánoc.
Coco mademoseille- vůně, se kterou beru, když chci na sebe upozornit, 2. flakon
Christina Aquilera- 3. tí flakonek. Někdy mi vadí, jindy zase cítím krásné švestky a mýdlo s vanilkou, je nejlepší do postele :srdce:
Mexx- 2.flakon, další nebude, je slabá siláž, jinak pěkná univerzálka
Když to shrnu, kupuji zásadně mensí balení (Today je ale jen v 50ml ),právě z toho důvodu, abych v případě převonění vypotřebovala a používám jen několik dní po sobě, někdy i každý den jinou, podle nálady a kam jdu…

prokera 20.5.16 10:18

Opakovaně kupuji některé vůně a pak je opakovaně prodávám :mrgreen: …nedám si pokoj :zed: . Některé jsem měla doma i 3× a stejně šly :think: …

mmaat 20.5.16 10:19

@prokera tak to už bude diagnóza :mrgreen:

Arome renet 20.5.16 10:22

Přemýšlím… Ne, nikdy jsem nekoupila žádný parfém dvakrát či vícekrát :D

Arome renet 20.5.16 10:24

@prokera taky dobrý :mrgreen:

prokera 20.5.16 11:54

@mmaat No přesně tak - to už je na Chocholouška :lol: .
@Arome renet To je tak, když člověk pořád nemůže věřit, že mu nějaká vůně opravdu nesedí - ani s odstupem času :mrgreen: …

MagnolieS 20.5.16 11:59

Opakovaně a po xté Jungle Kenzo a LouLou, pak Coco Edp, No.5 EdP, Angel EdP a Cerruti 1881.

Daňule89 20.5.16 12:26

@prokera
Také to znám, nejsi v tom sama. ;)

prokera 20.5.16 12:28

@Daňule89 Ježíš to mě těší :mrgreen: ! Už jsem si myslela, že jsem tu za blba :D .

mmaat 20.5.16 12:35
@prokera píše:
Už jsem si myslela, že jsem tu za blba :D .

zas tak jsem to nemyslela :oops: :)

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 33 Další »
Váš příspěvek