Kupujete opakovaně jeden a ten samý parfém?

chavah 20.5.16 20:13

Paris, Ombre rose, prostě růže for ever

Makiiii 20.5.16 21:22

Opakovaně jsem si koupila Mademoiselle Ricci (druhý flakon jsem po spotřebování cca 15 ml vyměnila), Valentinu (stejný osud jako Mademoiselle Ricci) a CK In2U Her jsem měla tři flakony a ten poslední už je v inzerci. :mrgreen: Zdá se mi, že po příchodu zde jsem se teprve parfémově našla. 8)

prokera 20.5.16 21:47
@bab58 píše: :palec: je nás víc, hlásím se do klubu nenapravitelných :mrgreen:

Tak to je dobré Ivčo :pankac: . Koukám, že menší klub už by z toho i byl :D .
A mimochodem Beautiful je zrovna jedna z těch, které opakovaně kupuji a pak posílám pryč, ale tentokrát už si ji vážně NECHÁM :P !

maruskatomis 20.5.16 22:58

Tak ja zatim nic jsem nekoupila opakovane. Jsem ve fazi hledani, po tom co jsem tady tak i zkouseni. :think:

MagnolieS 20.5.16 23:56

@bab58 Tak co se Wish týká já teda mám velké mínus, nikdy jsem ji neměla :think:
Ono toho je fůra co neznám, ale tahle mi stále uniká, nebo se ji jen bráním, nevím :nevim:

Lalaith 22.5.16 12:32

Můj první spotřebovaný parfém (celý flakón) byl Shalimar, který jsem teď jako první flakón koupila znovu… Pak jsem měla několik odstřiků Wish, flakón Wish, který jsem prodala :zed: , abych ho znovu koupila. Jinak až mi dojde Fille en Aiguilles, budu též kupovat znova.
A jetě malé balení arabských olejů jsem taky koupila víckrát, některé dokonce do zásoby. :oops: Al Sharquiah a Superman mám železnou zásobu. A Bakhour jsem taky koupila víckrát. Jinak zatím nic.

Misha17 22.5.16 16:12

Tak som najviac flakonov mala Angela :mrgreen:
Potom som opakovane kupovala limitky od Lancome: Tropiques (5 alebo 6) a Cyclades (3) (uz sa zohnat nedaju, uz mam smolu), dalej Chloe Love, Chloe Love eau florale, Lacoste pour femme.
A este musim spomenut Cerruti 1881, ktoru som sem tam aj predala a potom opat kupila :lol: aj teraz ju mam znovu kupenu…

alese 22.5.16 17:15

La fille de Berlin, tři flakony a nevzdám se jí pokud bude na trhu

Brach 23.5.16 19:23

Nojo,. starej dobrej Wish, doma mu říkám Wišák a dávám si ho ze všech nejradši :srdce:

Lenkaa 25.5.16 14:53

moje lásky, kterým jsem věrná: N°5, Coromandel, Lolita Lempicka, Brit, Prada Prada :srdce:

mmaat 25.5.16 15:20
@Lenkaa
@Lenkaa píše:
moje lásky, kterým jsem věrná: … Brit, Prada Prada :srdce:

já četla Brad Pitt :oops: :mrgreen:

micuska6 25.5.16 16:12

@mmaat :mrgreen:
Aspoň vieme, že na čo (koho) okrem vôní myslíš :mrgreen: :palec: .
Ja do nemoty stále kupujem No5 vo všetkých koncentráciách a ešte Soir de Lune, už ani neviem koľký klakón za tie roky.

• Citovat
  • Nahlásit
mmaat 25.5.16 17:04

@micuska6 no písmenka jsou stejná :mrgreen:

Magda 26.5.16 07:31

Opakovaně spotřebovávám a kupuji Coco EdP, Parfum Sacré, Shalimar, Cabaret, Idylle Eau de Toilette, N°5 Eau Première, NR for Her Edt, NR Essence,Coromadel, 31 RC … no cesta kolem světa by vyšla levněji :mrgreen:

Poéma 26.5.16 07:54

Řekla bych, že větší část mojí poličky dokupuji opakovaně. Ještě se mně nestalo, že by na ní chyběly No.5 Edp, Poéme, Hypnotic Poison Secrete, Cristalle Eau Verte, Chance Eau Fraiche, Jersey. Především ale Bois Des Iles a jen s krátkou přestávkou Chanel Beige ( měla jsem 200ml flakon a od té jsem si na chvíli musela odpočinout a dokonce jsem zbytek i prodala ). A taky nesmím zapomenout na Rose Barbare, i když ji mívám jen v odstřiku od domenicy.

Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 33 Další »
Váš příspěvek