Kupujete opakovaně jeden a ten samý parfém?

Ariana07 20.2.17 22:14

Svoje oblíbené parfémy Insolence od Guerlainu a Wish od Chopardu budu kupovat a stále a stále. Ostatní věci na vyzkoušení, ty možná spotřebuji a už se k nim nevrátím, protože zkusím něco jiného. Zatím mám ty dvě stálice, třeba se k nim nějaký další tajemný parfém přidá :P

MagnolieS 20.2.17 22:49

@Ariana07 Po nějakém čase zde to bude nejeden tajemný :palec:

Dalia 21.2.17 06:55

@Ariana07 Insolenci také kupuji opakovaně. ;) A jinak určitě Alien a J´adore a plánuji opakovaný nákup s Artemisií a s Beloved.

Ariana07 21.2.17 20:35
@MagnolieS píše:
@Ariana07 Po nějakém čase zde to bude nejeden tajemný :palec:

Tak to určitě, jenže - líbí se mi spousta parfémů, ale aby se z toho stala srdcovka, tak se mi to buď musí líbit úplně k zbláznění, anebo s tím musím mít spojené nějaké příjemné vzpomínky. Insolenci jsem poprvé dostala od nejlepší kamarády, Poison od tatínka a Wish od expřítele. Tyhle tři zůstanou v mém srdci ( a nose) navždy. Ale určitě se něco dalšího přiřadí k srdcovkám… Trussardiho Delicate Rose má dobře našlápnuto… :-)

Ariana07 21.2.17 20:38
@Dalia píše:
@Ariana07 Insolenci také kupuji opakovaně. ;) A jinak určitě Alien a J´adore a plánuji opakovaný nákup s Artemisií a s Beloved.

Insolence je kouzelná, někdy se mi zdá, že každou chvíli zavoní nějak jinak a že si se mnou pohrává. :P
J´adore musím vyzkoušet, mám ho zatím na wish-list :-)

Dalia 21.2.17 20:40

@Ariana07 Jakou koncentraci Insolence máš nejraději?

Ariana07 21.2.17 20:47
@Dalia píše:
@Ariana07 Jakou koncentraci Insolence máš nejraději?

Mám obě EDT, jednu stovku tester a jednu ještě zabalenou padesátku netester :-)
A ty?

Dalia 21.2.17 20:51

@Ariana07 Nejraději mám čistý parfém. Nosívám ho v teplém počasí. V zimě nosím hlavně Edp, zatímco toaletku také nechávám na prohřátější dny. :P Zásoby Insolence mám veliké u všech tří koncentrací. Patří mezi mé srdcovky.

Ariana07 21.2.17 20:58
@Dalia píše:
@Ariana07 Nejraději mám čistý parfém. Nosívám ho v teplém počasí. V zimě nosím hlavně Edp, zatímco toaletku také nechávám na prohřátější dny. :P Zásoby Insolence mám veliké u všech tří koncentrací. Patří mezi mé srdcovky.

Moje taky, srdcovka největší… :-) Tak to jsi zásobena Insolencí jako princezna. :-) Určitě si chci ještě koupit EDP, protože bude znít trochu odlišně :) Pravý parfém jsem snad ani nikde neviděla… Ale musí to být lahůdka :D

Dalia 21.2.17 21:03

@Ariana07 Čistý parfém se už nevyrábí a lahůdka to rozhodně je. :P
Edp je skutečně jiného výrazu než toaletka. Určitě zkus, budeš-li mít možnost.

Phalaen 22.2.17 20:56

Vůně, které bych si nejraději kupovala pořád dokola až do konce života mi přestali vyrábět :cert:

Jitka77 22.2.17 21:34

@Phalaen A které to jsou?

Phalaen 23.2.17 00:09

@Jitka77 Trouble, Addict2, Givenchy Extravagance, Inside Donna, původní červená DG…

vlastina9 27.2.17 21:33

Ano některé mám již podruhé a to Lancome LVEB.
Avon Today jsem měla asi 3×.
Avon Tomorrow 2×.Z těch co mám na poličce si myslím,že budu také ještě tak 4-5 parfémů opakovat :)

silvienemcova 27.2.17 22:51

No jistě. ;) To se týká těch nejlepších, jako je Dolce Vita od Dior a Eclat D'Arpege od Lanvin.

Stránka:  « Předchozí 1 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 Další »
Váš příspěvek