Kvalitní epilátor

geri 02.01.11 17:54

Kvalitní epilátor

Máte prosím některá zkušenosti s dobrým epilátorem? Hlavně mi jde o to, aby epilace trvala krátkou dobu a chloupky byly vytrhané pokud možno všechny (po svém starém Braunu toho musím vždycky hodně opravovat pinzetou, navíc to zabere tak hodinu :speechless: ) pokud by navíc měl i akumulátor, byla by to výhoda…
děkuju předem za tipy :)


Reklama

RoSa 03.01.11 12:54

Mám tento, a jsem s ním moc spokojená (má světýlko, což je super věc!): http://www.korunka.cz/…i-strojky-ze … 0-se-xelle

Sice nemá akumulátor, ale s aku jsou dle mého názoru časem spíš problémy.

geri 03.01.11 18:47

dekuju :)

nasla jsem, ze holky na netu hodne doporucuji i Silk Epil 7, ale tenhle by snad mohl stacit, a ta cena je v podstate polovicni…

jerry 03.01.11 19:06
RoSa píše:
Sice nemá akumulátor, ale s aku jsou dle mého názoru časem spíš problémy.

Měla jsem Braun silk epil s akumulátorem, teď mám asi rok Philips satinelle bez akumulátoru. Při koupi nového jsem se rozhodovala pouze mezi Braunem a Philipsem - nakonec rozhodlo to, že Brauna zrovna neměli.
Akumulátor už bych nechtěla ani za nic - po nějaké době se zkracovala doba jeho výdrže a prodlužovala doba nabíjení. Nakonec přestal fungovat úplně a musela jsem stejně zapojovat do zásuvky.
A navíc je akumulátorový podstatně těžší.

hanak 16.04.11 14:42

Já jsem hrozný strašpytel na bolest, u epilace doslova skučím, raději holím.
Navíc mám problém, že když se epiluju, nohy pak vypadají několik hodin jako čerstvě oškubané kuře - doslova. Jedna vystouplá ďubka vedle druhé. Lze tomu nějak předejít ?

Leisha 16.04.11 14:52

Epiluju se po koupeli (což u mě, protože když už si najdu čas na vanu, tak si tam čtu, klidně obnáší i hodinu ve vodě s koupelovým olejem). Té změklé rozmáčené kůže se chloupky pouští celkem ochotně :wink:

Marana 17.05.11 02:39
RoSa píše:
Mám tento, a jsem s ním moc spokojená (má světýlko, což je super věc!): http://www.korunka.cz/…i-strojky-ze … 0-se-xelleSice nemá akumulátor, ale s aku jsou dle mého názoru časem spíš problémy.

S aku jiz dnes zadne problemy nejsou. Jakmile nastanou, uz je to tolik let, ze je cas stejne koupit modernejsi strojek :)

Komu by se navic furt chtelo tahat ssebou snuru ze?

Alena 17.06.11 21:56

já vám nevím, jestli v tom je vůbec nějaký rozdíl… já mám za 1600.- Phillipse, kámoška má tu samou značku za 590.- a rozdíl v tom nevidím … vzhledově na chlup stejný a bolest taktéž! neříkám, že se to nedá vydržet,ale někdy to štípe jak mrcha :D

používám více jak rok, ale nakonec jsem se u nohou vrátila taky k žiletce, právě díky těm ťupkám po depilaci… ale podpaží a třísla gut, týden v pohodě vydrží!

Veruška 29.06.11 07:33

Určitě vybírej mezi Braunem a Philipsem… Měla jsem panasonic tehdy asi za 4 tis. a nestál za nic. Pak jsem koupila Philipse za 1300 a byl podstatně lepší.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama