Kvalitní vlasová kosmetika - objem

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Slimek 31.7.15 10:43

@Nadik22 věřím. Myslím, resp. už jsem přesvědčená, že to není o šamponu, ale právě o následné péči. Protože když si vlasy umyju sice objemovým šamponem, ale pak na ně objemový přípravek už nedám, objem se prostě nemůže konat.
Jinak ten kondi vypadá dobře, možná časem zkusím. Z Bamboo řady jsem zkoušela nějaký jiný :think: ..ale už nevím který.

kristi2 8.8.15 15:50

@Slimek velmi užitečná recenze. Co se týká vydrze objemových šampionů, nemela jsem žádný, který by podržel objem druhý den. Pokud si nestihnu mýt vlasy, pomáhá mi pudr na vlasy, je trochu jako suchý šampon, akorát používá se ho pouze nepatrné množství. Konkrétně mám od label.m, nicméně Alterna ho ma taky.

Slimek 8.8.15 16:17

@kristi2 no, psala jsem ke všemu i přípravkům, co nejsou určené na objem :oops: ..ale snad se někomu někdy šikne můj názor. ;)

Ale už mi přišlo toto: http://www.prozdravevlasy.cz/…ukturu-vlasu …zatím vyzkoušeno dvakrát, ale objem fakt dodá. Líbí se mi způsob použití (na suché vlasy), že si je nemusím mýt a celý koncept má logiku - je to takový uderný sprej, po zmáčknutí vysyčí obrovskou silou a rychlostí, v podstatě vlasy profoukne. Asi mi udělá službu. Jediné co už mu teď můžu vytknout, je fakt, že vlasy po něm ztoporní a ztuhnou .. což na těch mých není zrovna žádoucí, pak se těžko češou a při mé kvalitě i tím pádem děsně trhají :?

Pudry jsem zkoušela taky, i ten od Label.M a mám s nimi právě hodně podobný problém a to je to tuhnutí, mám na to fakt blbé vlasy - jemné chmíří. Možná je to ale zvykem a tím co na dotek považuji za přizorené - a to jsou jemné, vláčné a poddajné vlasy :roll: …asi je to něco za něco

Slimek 8.8.15 16:25

Jo a na doporučení jsem dobrala druhé balení Biosil Plus a u mne tedy nic :nevim: Hodně lidí píše, že jim vlasy zmohutní, nepadají a rychleji rostou. …tak možná mi rychleji rostou, ale může to být i jinými přípravky, to nemohu zaručit.
A nevím, jestli je to tím, ale někdo psal, že se mu dělají i pupínky a nadýmá je. Tak jak já v životě neměla pupínky, tak čelo mám teď furt plné :nevim: a o nadýmání mi ani nemluvte …no, další balení už si asi nekoupím. Je mi líto, za tu cenu bych ho brala klidně permanentně… :?

hmh, a nebaví mě řeči, že je to stravou a životním stylem. Protože stres už dlouhodobě nemám, jsem naproto v pohodě a v jídle na sobě, ani rodině fakt nešetřím… zdravá stravá nám chutná a pestrost nade vše … :nevim: prostě mi nebylo dáno, víc už se za tím hledat nedá :lol:

Slimek 8.8.15 17:20

@John_Nw vypadá dobře, i když takový objem dosáhnu s Alternou po umytí taky. To umývání, to je problém. :think: Nechci si mýt vlasy každý den :(

AnnaBella 14.8.15 15:22

Tak na objem je bezkonkurenčně nejlepší šampon a kondicioner. Objem dodá vlasům na 100%.
http://www.biooo.cz/…-p-8477.html
http://www.biooo.cz/…-p-8475.html

a pak jsem objevila masku se šnečím extraktem a ta je taky výborná
http://www.salondoma.cz/…oria-beauty/

@Slimek Co se týče padání vlasů a zhoršené kvality, zkoušela jsi Revalid? Je to registrované jako léčivo, ne doplněk stravy, ale je potřeba to užívat delší dobu, alespoň tři měsíce. Mně také několikrát pomohl i samotný methionin
http://www.zbozi.cz/…5-csc-100ks/, vyrábí ho více firem, ale nejvíc mi pomohl tenhle. Vlasy přestanou padat a hlavně neuvěřitelně rychle rostou.
Jinak ten Biosil je úplně na nic. Nemá žádný efekt. Také jsem ho zkoušela.

Slimek 14.8.15 16:01

@AnnaBella díky, ano methoinin jsem zkoušela dvakrát. Vybrala jsem obrovské balení (jedno z nich bylo, co uvádíš), ale rozdíl ani nepozorovalala, možná bych řekla, že vůbec ne nebo jak to trvá dlouho a mění se pomalu, tak člověk ten rozdíl tak neregistruje, to těžké říct, ale padají mi furt a žádnou velkou hřívu nemám. Ten Revalid neznám, tak mám aspoň zase další tip, díky.

AnnaBella 14.8.15 16:43

@Slimek Já největší rozdíl, co se týče padání vlasů a růstu nových, pozorovala u toho methioninu. A to jsem toho vyzkoušela opravdu dost. Revalid zabral asi až po měsíci, šesti týdnech. Teď ho zrovna beru, mám velké balení 270 tablet. Každému zabere něco jiného. Ale chce to brát dlouhodobě. Na padání vlasů taky pomáhá šampon Plantur. Jak ho přestanu používat, tak to poznám.

Slimek 14.8.15 16:49

@AnnaBella mně padají dost celý život, v podstatě kdykoliv jsem se pokoušela mít delší, tak začaly padat o sto šest. Když je mám krátké je to bez problémů :?

AnnaBella 14.8.15 16:59

@Slimek Já mám vlasy dlouhý do pasu a hodně hustý. Ale hodně mi padají na podzim, nebo když mám stresové období. Pak pomůžou ty vitaminy a Plantur. Zastřižení konečků taky na chvíli pomůže.

Slimek 14.8.15 17:13

@AnnaBella o, to musí být nádhera :P Mně padají tak nějak pořád, na podzim a na jaře možná víc, ale nepočítám to :lol: Konečky zastřihuji, bez toho to nejde, vlasy se mi od délky po ramena začnou pak neskutečně ztenčovat a tím i snadno ničit. No, vlasy do pasu mít nikdy nebudu, s tím už jsem dávno smířená. Ale aspoň na ty lopatky bych je chtěla dopěstovat a tak, aby vypadaly zdravě…což je šílená práce, rostou mi extrémně pomalu. Už nejsem stříhaná asi 4 roky (mimo ty konečky), neměla jsem úplně krátké vlasy, takové sice asymetrické ale pod bradu a dnes mám teprv vlasy lehce na ramena :roll:

AnnaBella 14.8.15 17:30

@Slimek je pravda, že na vlasy dostávám velmi často komplimenty. :) Ale občas mám období, kdy mám pocit, že mi padají víc, jsou jak bez života a přesušené. Pak se to zase zlepší o 100% a jsou husté, lesklé a rychle rostou. Přitom používám pořád stejnou vlasovou kosmetiku. Asi to taky souvisí se stresem a jaké je zrovna roční období. Ale nějaké větší problémy s vlasy nemám.

Slimek 14.8.15 17:43

@AnnaBella to závidím, musí to být krása. Já stres nemám, zkrátka to bude genetické, jsem v lecčem po tátovi a ten měl v 19-ti plešku :roll: Po mámě vlasy určitě nemám, ta je má silné jak pokrývačcké hřebíky a stejně tak tuhé…moje jsou nano tenké, jako má ve zbytcích tatík :lol:

AnnaBella 14.8.15 18:20

@Slimekmáš pravdu, je to genetické a moc se to nedá ovlivnit, hustota a kvalita je prostě dědičná. Všechny ženy v rodě z mamčiny strany měly krásné, husté a vlnité vlasy. Prababička měla vlasy dlouhé až pod zadek a husté tak, že by to stačilo na tři hlavy. :)
Ale fakt jsem nevěřila, že stres tak může působit na vlasy. Ale jak mám náročnější období, tak to spolehlivě pocítím na vlasech. Pak se to zase srovná.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek