Kvalitní vlasová kosmetika - objem

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Slimek 19.8.15 12:02

@AnnaBella @JanickaOvecka tak jsem si na vaše doporučení koupila Bione obilné klíčky, ten arganový mě taky lákal, ale tento mi víc voněl.
Už se moc těším, až vyzkouším :D

74SLena 28.8.15 09:20

@Slimek
Tak jak funguje obilný Bione, Už jsi ho zkoušela? Mám podobný typ vlasů (delší než na ramena nenarostou, stačí mezitím vypadat a nebo zeslábnout jak peříčko). Mě se ale náhodou osvědčil kopřivový šampon od Alpy (jiný kopřivový ne) nepadají tolik a od Bione kondicioner s konopím. Na ty arganový a klíčkový věci jsem taky koukala, ale netroufnu si je koupit, nevím jestli by moje měkké a jemné vlasy nezměkčili ještě víc a nebyly by ještě víc uhlazený a upláclý u hlavy

Slimek 28.8.15 13:02

@74SLena musím říct, že zatím spokojenost veliká. Šampon super, kondiš bych ani nemusela použít. Už mám vlasy zvyklé na přípravky bez silikonů.
Vypadávání se asi tak rychle nezastaví a ani to tak rychle nejsem schopná vypozorovat, ale vlasy jsou moc příjemné, nevypadají neobjemně (píšu záměrně, protože skutečně objemné vlasy mít nebudu asi nikdy po ničem, rozhodně ne po přípravcích, pravý objem je v hustotě) a hodně zvláštní je, že mi skoro příjemnější a lepší připadají druhý den po mytí …což jsem vždycky trpěla a už jen čekala, až je třetí den zas umyju :)

Příspěvek upraven 28.08.15 v 13:07

Slimek 28.8.15 13:05

jo, ten kondicionér je určitě taky dobrej, ale po tom šamponu samotném už jsou vlasy krásně hladké (moje), kondiš je pak udělá úplně super kluzké, skoro slizké řekla bych ..ale používám ho :)

Slimek 17.9.15 11:01

s Bione jsem zatím pořád spokojená, ale já mám furt chuť něco zkoušet, tak jsem si v obchodě se zdravou výživou koupila zas něco nového, totiž šampon od Phytos - vzala jsem medový luční - a taky perfektní. Při mytí sice tolik nepění, je třeba dát víc a případně i dvakrát mýt. Kondicionér jsem žádný nepoužila a vlasy vypadají krásně a mám z nich hodně dobrý pocit. :D

Pro příště bych se chtěla ještě víc rozmazlit a koukám na luxusní řadu Ten od Alterny ..ale při té ceně už bych chtěla zkusit vzorek. Nezkoušel jste někdo, nebo nevíte, kde bych vzorky sehnala? :)

74SLena 17.9.15 21:08

Po všech možnejch lacích na vlasy od Schwartzkopf Essence volume, Ossis, Toni&Guy, Balea, Nivea, Dowe, Pantenne ..... a další, jsem zjistila že úplně, ale FAKT ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ JE NA OBJEM A ZPEVNĚNÍ MEJCH ROZČEPÍŘENEJCH JEMNEJCH VLÁSKŮ ZELENEJ LAK Z LIDLU.
Nekecám a přísahám: Čestný pionýrský

Alena_In 17.9.15 21:57

@74SLena
Díky za tip, určitě musím vyzkoušet. Jemné a rozčepýřené vlasy mám taky a ještě málo. ;)

Kerr 24.9.15 07:35

@74SLena Absolutní souhlas :palec: Já ještě vyzkoušela i jiné značky/jsem vyučená kadeřnice/ a na tento nedám dopustit ;)

viky 18.10.15 20:03

Mně funguje na objem zelená řada od Shaumy (s jablečnou vůní). Ale bohužel jsem si všimla, že ji stahují z trhu a místo ní je teď nějaká nová ve světle fialových obalech. :roll: Tak doufám, že bude taky dobrá. Jinak se vážně naštvu. Tu zelenou si kupuju řadu let.

AnnaBella 16.11.15 18:32

Musím doporučit tenhle šampon a balzám na vlasy s keratinem. Používám ho už dva měsíce a nemůžu si ho vynachválit. Je výborný na suché a poškozené vlasy, dělá úžasný objem, aniž by vlasy zatížil. Jsem s ním moc spokojená.
http://www.salondoma.cz/…asy--250-ml/
http://www.salondoma.cz/…asy--250-ml/

Slimek 16.11.15 20:40

@AnnaBella hezký. A jaké to má složení, prosím? Hledáme něco bez phenoxyethanolu. :?

AnnaBella 16.11.15 22:01

@Slimek tak jsem se koukla na složení a phenoxyethanol tam není, ani silikony a parabeny.

Slimek 17.11.15 07:06

@AnnaBella tak skvele, diky za tip, kupim :palec:

Slimek 9.1.16 10:42

@AnnaBella ahoj, může se zeptat, jak si sem posledně dávala ten odkaz na šampon Viktoria Beauty - viz výše, nevíš náhodou jaký je tento http://www.salondoma.cz/…jem--250-ml/ ?
Podle popisu by mi totiž seděl víc než ten předchozí. Protože nemám „suché, poškozené, barvené ani chemicky ošetřené vlasy“.
Předem díky

AnnaBella 9.1.16 13:14

@Slimek Tenhle šampon jsem nezkoušela. Ale ani ten předchozí nezatěžuje vlasy. Škoda, že nemají vzorky, aby to člověk vyzkoušel. Každému sedne něco jiného.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek