La Maison Guerlain 2018: nová objednávka

domenica 20.01.17 14:12

La Maison Guerlain 2017: první letošní objednávka

http://img24.cz/…50355234.jpg

Připravuji první letošní (individuální ) objednávku v Maison Guerlain. Pokud jde o ceny, s 1. lednem u některých položek zůstávájí nezměněné, u některých položek došlo ke zvýšení, většinou ne nějak dramatickému. Článek o nových cenách je zde .

Velkou novinkou začátku roku je chystané uvedené nové mainstreamové vůně s názevem Mon Guerlain (článek zde ). S tím je spojené ukončení výroby exkluzivky MON EXCLUSIF . Mon Guerlain by totiž měla být inspirovaná vůní Mon Exclusif, nebo dokonce být její reedicí. Míru podoby zatím nelze zjistit (ale je to otázka krátkého času).
Každopádně, Mon Exclusif ve svém motýlkovém flakónku se stává poměrně zajímavým artiklem, asi nejen pro sběratele, protože nová Mon Guerlain bude každopádně uvedena v jiném flakónu.
Mon Exclusif k dispozici zatím je, jak dlouho zásoby vydrží nevím, ale vzhledem k publicitě, kterou její konec má, doporučuji moc neváhat. Já dnes připravuji novou objednávku, takže kdo se budete chtít s čímkoli přidat (nejen Mon Exclusif), napište mi prosím SZ do dnešního večera.
Cena Mon Exclusif je 130 €.

Stránka:  1 2 Další »
domenica 09.03.17 10:43

Chystám novou individuální objednávku v Maison Guerlain .

http://img24.cz/…32926228.jpg (Instagram: marina.thl)

Pokud máte zájem o nejnovější přírůstek v řade L´Art et la Matière Joyeuse Tubéreuse (brzy bude recenze), nebo cokoli jiného ze současné nabídky Guerlainu, můžete mi napsat do dnešního večera SZ.

domenica 21.08.17 14:39

Chystám novou individuální objednávku v Maison Guerlain .

(Instagram: Alexandra_LM)

Pokud máte někdo zájem o kteroukoli z vůní současné nabídky - ať už z exkluzivních kolekcí, z klasiky nebo hlavního proudu, můžete mi dát vědět do dnešního večera.

Z novinek zmíním namátkou třeba jen Shalimar Souffle Intense (109 €), LUI (160 €) a třeba L´Instant Magic v novém včeličkovém 30 ml balení (61 €)…

domenica 26.09.17 11:33

Chystám novou individuální objednávku v Maison Guerlain.

Kdo máte zájem o novinky jako Le Frenchy, Lui, Shalimar Souffle Intense… nebo o momentálně nevyráběnou Bois d´Arménie (zatím k dispozici)… a samozřejmě cokoli dalšího ze současné nabídky, můžete mi dát vědět do dnešního večera prostřednictvím SZ.

domenica 05.11.17 16:58

Kdo máte zájem o novinky letošního roku (Joyeuse Tubéreuse, Lui, Shalimar Souffle Intense, Black Perfecto, Le Frenchy…) a cokoli dalšího ze současné nabídky, můžete mi dát vědět do zítřejšího poledne prostřednictvím SZ.

Příspěvek upraven 18.11.17 v 20:17

Biely kvet 05.11.17 17:20

@domenica Monika,skúšala si už Galop Hermes? Zatiaľ som o nej nič nečítala, ale podľa zloženia vyzerá zaujímavo! A ten flakónik … :srdce:

Tana1112 05.11.17 18:00

@domenica Moniko, prosím tě, kolik momentálně stojí flakón Cruel Gardenia? Děkuji za info :-)

…už jsem dohledala…:-)

domenica 05.11.17 18:13

@Biely kvet
Zkoušela jsem zatím jen zběžně a na první přivonění mi byla příjemná. Perfektně vyvážená kombinace růže s jemnou kůží, přičemž ta růže je šťavnatá, lehce poprášená šafránem a kůže jemná, žádné sedlo a stáj, spíš luxusní kabelka.

Biely kvet 05.11.17 18:26

@domenica Ďakujem, Monika…a ešte, prosím Ťa, nevieš, koľko stojí? :-)

domenica 05.11.17 18:42

@Biely kvet
Je to čistý parfém a cena je za flakónek 50 ml (ten který se Ti líbí) 225 €. Prodává se i cenové výhodnější jednoduchý flakón-náplň 125 ml za 260 €.

Biely kvet 05.11.17 18:47

@domenica Ďakujem, tak to sú riadne pecky!  :-?

domenica 18.11.17 20:19

Kdo máte zájem o letošní novinky jako Joyeuse Tubéreuse, Le Frenchy, Lui, Shalimar Souffle Intense… nebo o balení Bois d´Arménie, které ve flakónu 75 ml končí (a je zatím k dispozici)… a samozřejmě cokoli dalšího ze současné nabídky, můžete mi dát vědět do zítřejšího večera prostřednictvím SZ.

geri 18.11.17 23:00

Moniko, prosim, bude se nakonec porcovat Oriental Brulant podobne jako IG nebo ne?

domenica 18.11.17 23:13

@geri
Bude. V průběhu příštího týdne založím flakón/flakóny.

geri 18.11.17 23:19

Perfektni, tak to nemusim panikarit, jak ji jinak sehnat :)
Dekuju :srdce: :inlove:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek