La Rive!

Ada 30.4.09 23:50

La Rive!

To by bylo asi spíš do padělků :) Ale tak jsem se pobavila, že to šupnu sem. Úžasná značka La Rive se dá kupodivu zakoupit běžně v e-shopech, dokonce i na Amazonu :)

http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_hpc?u … ve&x=0&y=0

http://ecx.images-amazon.com/…0_AA280_.jpg

http://ecx.images-amazon.com/…0_AA280_.jpg

http://ecx.images-amazon.com/…0_AA280_.jpg

http://ecx.images-amazon.com/…0_AA280_.jpg

A to tam ještě nejsou všechny… u nás jsem je viděla v mnoha drogerkách, i v Tescu :)

Stránka:  1 2 Další »
Oleka 30.4.09 23:53

ani nevím co si o tom myslet :conf: , asi nic  :lol:

Ingrid 1.5.09 17:13

La Rive jsem kdysi dostala,s komentářem,že je to stejné,dokonce lepší,jak originál.Bez komentáře jsem to nechala a nechávám já.Tyhle imitace Light Blue často vídám kupovat v normálních drogériích,fenomén téhle vůně stále nevymizel a někomu je podle všeho jedno,co si koupí,stačí zdání podobnosti s originálem. :?

paty 1.5.09 17:40

Taky mě v práci jedna kolegyně přesvědčovala, jak úúúúžasná vůně je to, a levná… :mrgreen:

shanin 1.5.09 18:59

Já jsem se tomu vždycky smála a regály s La Rive obcházela obloukem. Nedávno jsem zase šla kolem jednoho stojanu La Rive v drogerii a řekla jsem si, kurňa, tak to zkusím. Zkusila jsem parodii na Green tea od E. Arden (tuším „Green leaf“) a ještě něco dalšího, už si nepamatuju co. A řeknu vám… já to vlastně ani nedovedu popsat, na to prostě nejsou měřítka. Bylo mi z toho vážně šoufl, a to si o sobě myslím, že nejsem žádná citlivka.

jerry 1.5.09 20:06
paty píše:
Taky mě v práci jedna kolegyně přesvědčovala, jak úúúúžasná vůně je to, a levná… :mrgreen:

Takovým „kolegyním“ je lepší se vyhnout (nebo pokud možno omezit přísun kyslíku) - je děsné to, o čem se snaží ty „rozhazovačné“ (=kupující originály) přesvědčit, ale ještě horší bývá ten smrádek , co kolem sebe šíří.

viky 1.5.09 20:36

Asi si myslí, jak na nás vyzrají. Vždyť si koupí „to samé“ :twisted: - akorát v jiném obale a za pár korun..

Svatka 1.5.09 22:27

Mladá kolegynka to dostala od svého malého bratra (něco na způsob Pink od Lacostu), a byla nadšená. NO, za ty prachy ta kvalita odpovídá. Nejsem tak příkrá jako vy, zas taková hrůza to není. Hlavně, že se jí to líbí. Navíc ona není ten typ, co by značkovou vůni nedokázala ocenit.

FlirtBoy 1.5.09 22:35

já míval kdysi imitaci Fahrenheita od Diora (ačkoliv těch je hodně) - a ten voněl hezky, akorát nebyl tak vlezlej jako Fahrenheit, dal by se nazvat jako takovej „Fahrenheit Light“…a vydržel celkem dlouho bez toho, že by se ta vůně pokazila…je to o náhodě…jinak dávám už nějaký ten rok přednost originálům, je to tak nějak „jistější“ :)

Širín 1.5.09 22:38

Není to trestné?

jerry 2.5.09 17:27

Není (u některých napodobenin dodávám „bohužel“).

blebleska 9.9.12 11:36

Zkoušela jsem kdysi v Rossmanu kopii na Light blue a na Touch of pink od této značky. Obě páchli lihem, nedalo se to. Jediná, co je celkem povedená je kopie na Lacoste pour femme. Ta mi i celkem voní ale nakonec jsem dala radši přednost originálu :-).

beliala 9.9.12 12:42

@shanin Green Leaf som dostala ako darček od kolegyne asi pred 7 rokmi (tuším to už bude aj dlhšie). Doteraz stojí skoro plný v kúpeľni rodičov ako WC osviežovač - a evidentne ním nikto záchod neosviežuje! Mylím, že práve tento Green Leaf mi zhnusil vôňu zeleného čaju (mám ju na prvom mieste medzi neobľúbenými vôňami) :(

la.reina 9.9.12 14:10

Já pořád nerozumím tomu, jak to, že to není trestné. Jaký je rozdíl mezi tímhle a Chanele od Vietnamců? :nevim:

  • Citovat
  • Nahlásit
Luna 9.9.12 17:54

Jééé, já jsem dostala taky tuhle nádheru. Už nevím, čehože to byla napodobenina, ale bylo to do žluta s obrázkem želvičky. :mrgreen: Ale vzhledem k tomu, že mi to dal můj děda, který má 84 let a navíc mi to pečlivě zabalil do letáku Globus, brala jsem to jako konceptuální umění. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek