Lady Caron a reakce okolí

Evax 10.05.08 17:37

Lady Caron a reakce okolí

Lady Caron je vůně, která na mně voní relativně sladce ovocně /mohu ji s čistým svědomím zařadit mezi ovocné - chypre ani květinami na mně moc nevoní/ Líbila se mi, dokud nemělo domácí osazenstvo řeči, jaký je to nehezký smrádek. /Nutno poznamenat, že někteří z nich v oblasti parfémů zapřísáhlí milovníci imitací z tržiště, a čím větší patok, tím líp :twisted: /
Proto bych se ráda dozvěděla od dlouhodobějších uživatelek a majitelek Lady Caron, jestli nezažily nějaké nepříjemné reakce na tuto vůni, nebo jestli jim Lady Caron někdy někdo naopak i pochválil? :wink:
Pořád o ní částečně uvažuji /přestože reakce na vzorek nebyly doma zrovna pozitivní/, ale potřebovala bych k rozhodnutí „globálnější“ informace /v rámci možností zde/, jak moc je i v obecnějším měřítku ne/oblíbená a zda způsobuje rozruch ve špatném nebo dobrém slova smyslu.

Předem děkuji.

(.. Doufám už tu někde v minulosti není stejné vlákno :oops: Ale nevím o něm..)

katerinka 10.05.08 19:33

Já jsem na ni měla docela hodně pozitivních ohlasů a žádný negativní. Líbila se na mě ale především ženám, ty furt sondovaly, co to mám za nádhernou vůni :)

Mirka 11.05.08 07:50

Mě LC nepřipadá nějak „konfliktní“. Připomíná mi modrého Charlieho z dob mého mládí:-)) Samozřejmě, těžko říct, jak voní na Tobě. Pořiď si odstřik a budeš mít jasno. Alespoň pro mě je to osvědčená cesta. Buď zjistím, že ji MUSÍM mít, nebo mám pokoj:-)) A nebo buď doma řeknou, ať to nenosíš…

Váš příspěvek