Lady GaGa

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Intense77 19.10.12 20:42

Nooo

@luciole píše:
Takhle se vydělává…http://www.super.cz/…parfemu.html :roll:

Nooo Coco Chanel si urcite nekupia 12-17 rocne dievcata. A to je cele.
Zase sa prirovnava k niekomu, niecomu na co alebo koho nema. Nic nove.

Luciak 22.10.12 06:30

Ja som tiez testovala vcera.
Mna prijemne prekvapila. Nie originalitou, o tej nemoze byt ani rec, ale tym, aka je neskodna a nositelna :mrgreen: Pretoze vzhladom k pani umelkyni :mrgreen: , kampani a vizualu som cakala nejaky nepredychatelny oder… a nestalo sa.
Zaciatok sa mi prilis nepaci, citim nejake avonovske akordy a mierne mi pripomina novu City Rush (ale bez sliviek), ale po takej hodine je prijemna. Cim nechcem povedat, ze si ju pobezim kupit.

havriv 23.10.12 20:50

Taky jsem ji už zkusila, no a čekala jsem něco super originálního a ono je to vlastně takový… :D Já nevím, jako voní mi hezky, ale vážně jsem čekala nějakou pecku.

jaccckie9 24.10.12 07:35

Za mňa : Flakon nepríjemný, tekutý čierny obsah odpudzujúci, reklama na vôňu nechutná…a obsah, keď zažmúrim oči - sladka vodička…takže : FUJ :-)

sarinenka 24.10.12 08:50

@jaccckie9 Tak to podepisuji :) , už ta černá tekutina je pro mě značně odpuzující, skoro jsem se ji bála vyzkoušet. I když tedy snad nebarví, ale na oblečení bych se ji neodvážila aplikovat vůbec. Vůně stejně „divná“ jako sama zpěvačka :roll: .

• Citovat
  • Nahlásit
danaada 24.10.12 14:27

Zkoušela jsem dvakrát, poprve hodně sladká, ale přešla rychle do medova, podruhé jen bonbónově sladká s nějakým známým tónem, Coty se v ní nezapře (to nemyslím jako kritiku, jen konstatování). Určitě je lepší než drogérkový průměr, ale taková příliš běžná, neoriginální, to mě docela u Lady Gaga překvapuje :mrgreen:

Fleur 26.10.12 20:59

Příspěvek upraven 29.07.14 v 18:56

• Citovat
  • Nahlásit
Janeyl 30.10.12 09:46

mě tedy Lady Gaga zklamala. Těšila jsem se, že originální osoba vytvoří něco originálního. No, ne vždy asi platí přímá úměra :)

Marusia 1.11.12 10:28

Mne sa flakón páči, aj tá tekutina ma priťahovala, ale obsah nula bodov

sarkakh 2.11.12 13:34

Přijde mi to jako jakákoli obyčejná vůně z drogérky za pár stovek.

Pianiste 30.11.12 19:09

Inu.. takhle: Přiznávám, že na tuhle vůni jsem se vážně těšila. Netrpím předsudky, takže věřím tomu, že i „celebrití vodička“ může být zajímavá a originální. Podle reklamy, krásného flakonu i magické černé se mi Fame jevila nadpozemsky. Lady Gaga se snaží šokovat, nejít s davem, totéž jsem očekávala tedy i od parfému.. Po včerejší návštěvě sephory s tím musím souhlasit. Parfém skutečně šokuje. Pro mě ale v tom NEGATIVNÍM smyslu. A to hodně. Páchne. Ale není v tom magično, není v tom nadpozemskost, jsou v tom BONPARI. Nic než těžké bonpari. A to v hlavě, srdci i základu. Jen postupně slábnou - a do dvou hodin cítím jen jejich rozplizlý pocit v nose. Tahle vůně je naprostý propadák. Lepivý, šíleně sladký, podle mého názoru nenositelný smrad, který si nezaslouží tak krásný flakon. Ne!

snb_girl 18.12.12 19:33

mám odstřik a chystám se koupit větší balení. Mě teda voní :-) :)

Sissinka 27.12.12 16:50

Tak jsem Fame dostala od tchyně k Vánocům :-O Nevim, co jí to napadlo kupovat mi vůni, ale už si párkrát všimla, že voním, tak si asi myslela, že mi tim udělá radost. No, je to sladký, hodně ovocný, něco mi to připomíná, ale ještě jsem nepřišla na to, co. Ale darovanýmu koni… :oops:

Dalia 31.12.12 23:20
@jaccckie9 píše:
Za mňa : Flakon nepríjemný, tekutý čierny obsah odpudzujúci, reklama na vôňu nechutná…a obsah, keď zažmúrim oči - sladka vodička…takže : FUJ :-)
Flakon nepríjemný, tekutý čierny obsah odpudzujúci … s tím se ztotožňuji.
Reklamu neznám a po zkoušce vůně netoužím. :mrgreen:
Alex 1.1.13 02:43

@Luciak presne… tá reklama je dosť nechutná, škoda, že vôňa taká nie je (a žeby som si veru niečo odpudivo originálne rád vyskúšal!) toto by sa mohlo preliať do escadovského flakónu a predávať ako sexy sunset caribic love passion forbidden miami kiss číslo 1578

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek