Ladybox , greatbox - krabičky krásy

helky 26.09.13 22:26

Ladybox , greatbox - krabičky krásy

Nemá někdo vyzkoušené krabičky krásy ? Na trhu jsou u nás dvě - Ladybox a Greatbox .


Reklama

Evelina 01.10.13 16:04
@helky píše:
Nemá někdo vyzkoušené krabičky krásy ? Na trhu jsou u nás dvě - Ladybox a Greatbox .

tenhle mesic jsem si objednala poprve ladybox, jsem celkem spokojena. asi to priste zkusim zas. greatbox neznam…

helky 02.10.13 21:53

Greatbox je o něco málo levnější než Ladybox . Srovnávala jsem je na internetu , asi raději vyzkouším Ladybox :?:

Leisha 03.10.13 09:48

Jak to bylo nový, tak jsem si párkrát zkusmo koupila, poněvadž se mi na tom líbil ten moment překvapení. Ani jednou nebyly očekávání splněný, většinu těch věcí jsem rozdala poněvadž jsem je nechtěla (na kosmetiku jsem dost vybíravá). Asi dobrý pro tyhlety objevitelky, co musej mít furt něco novýho (i když asi ani to moc ne, poněvadž tam jsou často běžný věci z drogérky a i ty ne-běžný značky se motaj furt ty samý dokola), ale pro mě je to něco ve stylu „nechci slevu zadarmo“ - člověk utratí tři kila za věci, který by si nikdy nekoupil, a může ho hřát dobrej pocit z toho jak ušetřil protože za plnou cenu by stály dvakrát až třikrát tolik :roll:

Ale zas se musím přiznat, že kdyby náhodou někdo udělal takovejhle box s čistě přírodní kosmetikou, asi bych se zas nalákat nechala…aspoň jednou :oops: ;)

helky 03.10.13 18:45

O těch boxech vím už vlastně delší dobu , váhám , nemám odvahu to vyzkoušet . Kosmetiku , kterou používám , mám vyzkoušenou a osvědčenou - vyhovuje mě . Možná ten moment překvapení 8o Box s přírodní kosmetikou bych vyzkoušela raději :) Když tak o tom přemýšlím , za ty peníze si pořídím odstřik :D Ale děkuji za zkušenost :kytka:

plevanka 20.10.13 14:23

Kdyby měl někdo zájem, tak je i Nailbox:
http://www.nailbox.cz/

ZorkaO 02.10.16 09:39

krabička krásy

Náhodou som narazila na toto vlákienko, a zase viem, že nič neviem… :mrgreen: čo je to, prosím, krabička krásy? Nikdy som to nepočula…

chimaera 03.10.16 10:08

@ZorkaO Je to takové kinder vajíčko pro velké holky - zaplatíš předem určený obnos (Ladybox stál tuším něco okolo 200 - 300,– Kč? - už si nepamatuji) a přijde Ti „něco“, většinou hezky zabalené v pěkné krabičce.
Vtip je v tom, že je to překvapení - něco výrobků v plné velikosti, nějaké vzorky, dohromady o větší hodnotě než jsi zaplatila za krabičku, ale mohly to být věci, které Ti nesedí - spíš taková příležitost nechat se překvapit a vyzkoušet něco nového.
Problém tuzemských měsíčně vydávaných krabiček byl v tom, že se nabídka dost motala kolem dokola - výrobky se často opakovaly, někdy to byly výrobky před expirací, někdy byl make-up tak tmavý, že nesedl skoro nikomu nebo jsi tam třetí box za sebou našla sprchový gel nebo mazání na tělo..

Ani nevím, jestli jsou ještě u nás k mání, možná občas nějaký vydá české zastoupení Misshy, teď nějaký box začal vydávat - trochu nepravidelně - časopis Marie Claire ve spolupráci se Sephorou - ten je zajímavý, i když drahý (tuším 1500,–), ale dopředu víš, co kupuješ a můžeš se rozhodnout, využiješ-li to. Zahraniční bývají mnohem zajímavější, jenže většina nezasílá k nám nebo je to i s poštou trochu nevýhodné :think:

Barbarella 03.10.16 11:08

Já jsem si občas brávala z Lookfantastic, docela slušný, protože tam neotravují se značkama, který se tu dají běžně koupit v drogeriích, na ty já zvědavá nejsem.
 http://www.lookfantastic.com/…1028480.html?…

ZorkaO 03.10.16 19:21

@Chimaera@Barbarella

Ďakujem moc moc za vysvetlenie… toto som vôbec netušila…som taká jednoduchá žienka,no mám strašne moc rada krásne vône, a veľmi rada skúšam nové parfémy, a potom si o nich píšem do zošítku, na krabičky od parfému či testeru a tak… Toto je tak zaujímavé, že krabička s prekvapením… babenky, prosím, a keby som si také prekvapenie chcela objednať zo Slovenska, tak neviete, kde sa mám obrátiť? aspoň by som to vyskúšala… a našťastie, v našej domácnosti je nás tak veľa, desať členov, že vždy sa dakomu niečo zíde. vždy všetko zužitkujeme, a sme vďační…Moc ďakujem za príspevok!!! A zase som múdrejšia.. :kytka:

chimaera 03.10.16 20:22

@Barbarella No jo, tu jsem jednou zkusila a vůbec nebyla špatná:) Že bych to zas zkusila, když teď libra trochu klesla :think: ? A hele, mají i starší edice, nebylo by to tak naslepo:)
Kdybych nevěděla co s penězi (ještě se to nestalo:), adventní kalendář bych si od nich nechala líbit… :srdce:

@ZorkaO Jaj, bojím se, že už Ladybox ani podobné u nás (potažmo ani pak u vás) nefungují :( Lookfantastic zasílá do celého světa - http://www.lookfantastic.com/…1140463.html?…, vychází na cca 500,–. Bývá tam trochu až více dražší kosmetika (ale v boxu vždycky výhodněji).
Tady jsou rozbalovačky různých vydání Lookfantastic boxů, dá se z toho udělat obrázek, co tam lze najít) - http://whichbeautyboxuk.com/?…

Nebo můžu dát vědět sem do vlákna, kdyby se náhodou zase něco někdy objevilo (objeví-li se) :think:

chimaera 03.10.16 20:49

Tak jsem mrkla na pár posledním LF boxů a ani jeden by mě vyloženě nerozjásal :nevim:
Radši případně vlítnu na nějaký korejský eshop a v podobné hodnotě si vyberu překvápka podle sebe :mrgreen:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama