Lancaster

Frcis 01.05.08 10:27

Lancaster

Ahoj holky, vím, že se to tady už asi probíralo, ale pídím se po popisu vůní Aquasun a Aquasenses od Lancaster. Sháním něco na léto, nevíte, která z nich je víc citrusová nebo mandarinková, prostě svěží? Znám Aquazur a líbilo by se mi něco ve stylu Mandarine basilic. Bojím se objednat naslepo, protože se nikdy netrefím :( Všem předem díky!

Reklama

emily 01.05.08 13:07

Nic citrusova

Zdravim, takze Aquasun ani Aquasenses nie su v ziadnom pripade citrusove. Aquasenses mi vonia po kremiku, mala by sa aplikovat na cele telo, aby ho krasne prevonala-ma aj nejake ine zlozenie-ako edt. Aquasun je krasna vona, ale nemozem ju k nicomu prirovnat, ani ju opisat podla mna je malinko orientalna, ale na leto skvela-mozno niekomu sa bude zdat tazsia, alebo na letne vecery. Idem si ju taktiez kupit, lebo viem, ze nou nebude vonat kazda zena :)

Frcis 01.05.08 14:06

Díky emily. Takže krémové vůně moc nemusím :) , ale Aquasun mě zajímá. Ve složení je vanilka, není moc sladká a teplá?

emily 01.05.08 14:49

Tazko napisat

najlepsie ked vyskusas na sebe, ja nemam problem so sladkymi a teplymi vonami a to podla mna Lancaster Aquasun je, paci sa mi hlavne tym, ze som nic podobne doteraz nevonala a to do uz preslo mojim nosikom dost voni :)

Frcis 01.05.08 15:14

No jo, když já ji právě nemám kde vyzkoušet, proto sháním aspoň popis :(

Samantha 01.05.08 15:17

Od Lancaster jsem měla jen Sunwater. Vůně se mi moc líbila, ale snad do půl roku po koupi (byla to novinka, takže žádné staré zboží) se mi totálně zkazila. Ještě dnes jí mám doma, protože sbírám i flakonky, ale ta vůně už se pak nedala použít ani na WC.

emily 01.05.08 15:19

Ach jaj,

v tomto nie som moc dobra, kazdopadne ak Ti evokuje nazov Aquasun nieco podobne vodne-svieze, tak je to omyl. Je to skor teplejsia sladsia vona, nic svieze typu Sea&Sun …

Jaroslava 01.05.08 18:09

Aquasun je hodně podobný zlatému Emporiu od Armaniho. :wink:

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama