Lancome La Collection

Leisha 28.02.10 09:46

Lancome La Collection

Znám akorát Cuir, a je úplně boží. A u flakónku je vložená brožurečka, že ze stejné řady je ještě sada dalších vůní (Magie, Climat, Sikkim, Sagamore, Mille & une roses)…

…znáte to někdo? Je to taky takhle dobrý?
(podle složení mě zajímá hlavně Sagamore)


Reklama

janas 28.02.10 10:40

Climat je květinová aldehydovka - kdo rád květinky, tak pěkná. Magie mi připadá jako starobylé mýdlo, čekala jsem něco úplně jiného. Mille et une Rose jsou růže, růže, růže, barva je pro mě odrazující.
Nejlepší z nich je Cuir.

Arome bublinka 28.02.10 10:47

Tak já mám z pětice Magie, Sikkim, Climat, Mille roses, Cuir asi nejraději Mille roses. Jsou to pro mě asi zatím jedny z nejkrásnějších růžích a navíc úžasně drží. Nejméně se mi líbí Magie. Cuir, Climat a Sikkim jsou pěkné na občasné použití. Celá kolekce vyniká výbornou výdrží vůní.

domenica 28.02.10 11:01
janas píše:
Climat je květinová aldehydovka - kdo rád květinky, tak pěkná. Magie mi připadá jako starobylé mýdlo, čekala jsem něco úplně jiného. Mille et une Rose jsou růže, růže, růže, barva je pro mě odrazující.
Nejlepší z nich je Cuir.

Zajimavé jsou všechny. Magie mě trochu zklamala (i když jsem věděla, že nemá nic společného s Magií Noire, stejně jsem čekala něco hezčího :wink:), nejvíc se mi líbí Cuir … :wink:

Leisho, alespoň donedávna byly všechny k vyzkoušení v butiku Lancome v Praze, na Jungmannově náměstí. Za několikanásobně nižší cenu se potom dají občas najít na e-bay. :wink:

katerinka 28.02.10 11:24

Climat je opravdu nádherná aldehydovka, ta se mi líbí nejvíc ( je velmi podobná Die od Amouage, pro mě levnější varianta :wink: )

Mille&Une Roses - super držící svěží růže

Sikkim - taková suchá orientálka, na mě až moc suchá, šla o dům dál

Magie - o této vůni vždy básnila moje mamka, že ji měla za mlada a že to byla krása nesmírná, mě moc nenadchla, ješte se na mě rozkládala tak nějak do upocena :| Dala jsem ji mamce, na ní se opravdu rozložila do krásné sexy vůně :conf:

Cuir - moc pěkná kůže, ale nevím jestli bych ji zvládla nosit

Sagamore - neznám :|

Oleka 28.02.10 11:37
domenica píše:Leisho, alespoň donedávna byly všechny k vyzkoušení v butiku Lancome v Praze, na Jungmannově náměstí. Za několikanásobně nižší cenu se potom dají občas najít na e-bay. :wink:

Leisho , Sagamor jsem zkoušela tam před pár týdny, měly tester Sagamor splash, takže jestli ještě tam je - máš šanci ho vyzkoušet, zastav se v butiku Lancome v Praze na Jungmannova.

Nejlepší ze všech je Cuir (alespon pro mě osobně ). Pro ty, které neznaly předtím originální formuly ostatních vůní - můžou se zalíbit i ostatní vůně z této řády. Jinak byly dost přeformulovány.
Sagamor je hodně do panská, jelikož jsem ji nanesla způsobem t´uknutí, tak působila na mě jiným dojmem, než by byla nanesená ze spaye. Naštěstí nebyla ze začátku dost drsná, základ se mi líbil, ale dokonalost Cuir nepřekonal, zdál se mi Sagamor trochu „štíhlý“, čekala jsem víc máslového základu, plností, ale je to jen můj dojem.

Barbarra 28.02.10 11:39

Znám jen Magie a Mille & une roses - krásné růže, mám je v tužebníku. :wink: Při prvním zkoušení mě moc nenadchla, ale při druhém jsem identifikovala zajímavý tón (vůbec nevím, co to je), který je silně návykový. :D

(jen by padesátka na FX nemusela být za $95.25 :? )

Oleka 28.02.10 11:44
katerinka píše:

Sikkim - taková suchá orientálka, na mě až moc suchá, šla o dům dál

Sikkim byla dříve jen a jen kožená :wink: . Ted´ je k nepoznání.

Leisha 28.02.10 11:48

Hm. Tak to na ten Jungmaňák zajdu, děkuju vám za nasměrování… …vyzkouším Sagamore, pánské tóny můžu, a ta růže zní taky dobře :-)

Lyonella 11.09.10 21:02
Barbarra píše:
Znám jen Magie a Mille & une roses - krásné růže, mám je v tužebníku. :wink: Při prvním zkoušení mě moc nenadchla, ale při druhém jsem identifikovala zajímavý tón (vůbec nevím, co to je), který je silně návykový. :D(jen by padesátka na FX nemusela být za $95.25 :? )

Když jsem Mille&Une Roses asi před rokem zkoušela, nijak mě nenadchla. Ovšem momentálně jsem z těch růží unešená. :heart:

domenica 11.09.10 21:34

to je moc pěkná růžička … tisíc & jedna růžička :wink:

Zimulka 11.09.10 23:19

.. Mille&Une Roses je krásná dokonce i pro mě … a mně se jen tak nějaké zpracování růže nelíbí … tahle ale jo :wink:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama