L'Artisan Parfumeur - Caligna Eau de Parfum

cinkja 05.04.13 19:59

L'Artisan Parfumeur - Caligna Eau de Parfum

Caligna Eau de Parfum

WOODY – AROMATIC –FLORAL
Top notes
Clary Sage, Rose Bud, Fig, Mandarin tree Leaves
Heart notes
Clary Sage, Rose Bud, Fig, Mandarin tree Leaves
Heart notes
Pine Needles, Oak chips, Ambrox

http://www.artisanparfumeur.com/…caligna.html

- - -
http://www.artisanparfumeur.com/…gna-main.jpg

Reklama

kwitek 06.04.13 20:33

:andel: :andel: :andel:
Já už po ní šilhám, nevíte jestli už není v Madeleine?

alin 26.04.13 22:36

Caligna je typicky L'Artisanovská, akvarelová vôňa. Z istého uhla pohľadu to môže byť jej mínus, príliš priezračná, nenáročná, svieža… Na druhej strane by mohla byť skvelou letničkou. Priezračnosť, ľahkosť, neinvazívnosť a umiernenosť niekedy v lete vyhľadávam. Najmä do rušného horúceho pracovného dňa.

Caligna je sčasti figový parfém. Figy nie sú mliečne, výrazné ani príliš sladké…neskôr sa pridá niečo zelené alebo skôr kombinácia rôznych zelených bylín so štipkou bergamotu a figy ustúpia. Nevyznieva kyslasto ani citrusovo. Nakoniec aj zosladne.

Podľa mňa je na leto veľmi vydarená.

blackviolet 28.04.13 22:21

Taky se mi moc líbí. I když je taková průzračná.
Fíkovka, kde je zpočátku fík zelený, nezralý, s nahořklým neroli nebo bergamotem. Potom je to, jakoby dozrál, jemně sladká fíková dužina. Mám v tom i stopu jasmínu a občas se vynoří fialka.
Ideální na léto. Kdybych už neměla jinou fíkovku, uvažovala bych o ní.

Tana1112 28.04.13 22:30

@blackviolet Leni, už mě zase s těmi fíky nahlodáváš… :cert: Už jsem byla rozhodnuta, že jedním z mých nákupů v Paříži bude Armani… a teď zase tohle 8o

blackviolet 28.04.13 22:37

@Tana1112 :lol: Táni, tahle je vážně taky moc pěkná. Vyzkoušej v Paříži. Třeba nakonec přivezeš domů fíkovky dvě :D

Tana1112 28.04.13 22:44

@blackviolet No… určitě vyzkouším a obávám se, že to dopadne jak říkáš. Když se líbí Tobě, tak je to víc než pravděpodobné :D (většina Tvé poličky je můj šálek čaje:kytka:

kwitek 28.04.13 22:46

V květnu musím v Paříži taky vyzkoušet. Jestli bude lepší jak Fleur de Figuier od Molinarda (mám na ní políčeno, zatím odstřik), tak jdu do ní a pámbu s mou peněženkou. :roll:
Sládnoucí fík, to je na léto veliká krása :jazyk:

Tana1112 28.04.13 22:50

.

Příspěvek upraven 27.03.14 v 09:27

kwitek 28.04.13 22:55

@Tana1112 Fakt? My 24. :mrgreen: Zůstáváme do soboty. Třeba tam na sebe narazíme :P
Figuer Eden musím vyzkoušet, Premier Figuier je na mě moc zelená. Mám radši zralejší fíky, což si trošku slibuju od Caligni ;)

Tana1112 29.04.13 07:41

@kwitek Já letím 23. a vracím se v pondělí 27. :kytka: Jinak… Caligna vypadá slibně, ještě zkus Sous le Figuier od M.Micallef (ale to už je vyšší level co do financí a podle informací, které mám, její výroba už skončila - ale je moc hezká).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama