Laserové odstranění chloupků

Zlatusska 19.6.14 16:15

Laserové odstranění chloupků

Dobrý den, chci se zeptat jestli nemáte někde zkušenost s laserovým odstraněním chloupků nad horním rtem? Nejlépe bych ještě potřebovala poradit kam konkrétně jít, kde je to dobré, v Plzni? Už se k tomu dlouho psychicky odhodlávám, ale pořád se trochu bojím (nebolí to moc?) a nejsem si jistá. Ale zase už mě nebaví věčně si to odstraňovat voskem a pastama a depil. krémama a podobně. Děkuji.

Gorilka 19.6.14 18:27
  • vyber si takové pracoviště, kde budeš mít dobré reference
  • jsouli chloupky světlé, zvol jinou metodu
  • zapomeň na zázrak - půjdu jednou a bude to pryč
  • aby to nebolelo, lze využít lokální anesteze pomocí gelu
Marianna 20.6.14 09:03

Byla jsem a byla jsem v Plzni ve Smetance. Upřímně řečeno, bylo to naprosto k ničemu. Laser ničí předemvším to, co je tmavé. Já mám sice viditelné chloupky, ale kořínky jsou světlé, takže efekt nula, nula a ještě jednou NULA. Tři litry v pr…

Nebolí to, maličko to štípne a to je vše. Šla bych klidně 10× za sebou, bolesti se rozhodně bát nemusíš. Možná to bude mít efekt pro někoho s opravdu tmavými chloupky, ale takové to běžné chmíří … zlatá pinzeta. :roll:

Zlatusska 13.7.14 15:27

Děkuju Vám za rady, holky :-) jako pokud by účinnost souvisela s tím, jak mám tmavé chloupky, tak by to pro mě vypadalo dost dobře, mám je dost tmavé a silné… :x právě proto mi tak vadí :-) no, asi to zkusím a budu doufat :-)

bambie5 21.9.17 08:53

Známá byla na laseru, ale vím, že se na to musí několikrát aby to ten účinek splnilo. Taky jsem už rozmyšlela kvuli knírku, nebaví mě si ho pořád trhat voskem

Ekalda 27.10.17 12:30

A jak dlouho to vydrží?

Mirika 5.2.18 14:24

A to není trvalé? :)

Blaninek 10.7.18 09:59

@Mirika Pokud vím tak ten laser nezaručuje doživotí bezstarostnost a údajně to taky dost bolí :-) já jsem si letos řekla, že si vydržím pravidelně holit nohy epilátorem i když to není úplně příjemný :-) no a po 5 měsících jsem se vrátila k žiletce ve sprše. Je to asi tím, že jsem tmavý typ a chloupky mi rostou rychlostí blesku, takže je jedno jestli je vytrhám nebo oholím, efekt je stejný…za 5 dní jsem zase jako opička :lol:

Mirika 12.12.18 12:11

No i tak je 5 dní celkem dobrý výsledek. Co já bych za to dala :D, ale epilátor jsem zkoušela párkrát a pak ho prodala, já na to neměla

Frantiseknovy 26.6.19 10:25

Re:

Dobrý den
ja radsi chodím někam
teď jsem byla tu ******************* a super
mají nějaký speciální laser, prý jediný v ČR a zatím to vypadá, že opravdu chloupky nejsou nikde :)
Super

*EDIT ADMIN - nepovolená reklama

mmaat 26.6.19 12:31

@Frantiseknovy Reklama se zde nenosí. A rozhodni se, jestli jsi žena, nebo muž. :think:

Hanka H 26.6.19 18:08
@mmaat píše:
@Frantiseknovy Reklama se zde nenosí. A rozhodni se, jestli jsi žena, nebo muž. :think:

To je přeci jasné - před zákrokem muž, poté s dokonale bezchlupou pokožkou žena :lol::pudl:

mmaat 27.6.19 22:11

@Hanka H taky mě to napadlo. :lol:

MarcelkaN 7.8.19 12:50

Taky se přidám se svou troškou, teď jsem byla na své čtvrté návštěvě na IPL a jsem moc spokojená, jako jo bolí to trochu, ale když máte šikovnou kosmetičku co s tím umí tak se to dá vydržet (a to teď nemluvím o nohách ale o brazilce hollywood), předtím už sem měla chloupky po létech holení oslabené tím že jsem nějaký čas používala epilační krém a před začátkem s IPL sem byla asi 3× na depilce cukrovou pastou, která mi hodně pomohla protože dost trpím na zarůstání chloupků.
Po prvním IPL mi vypadalo cca 20% chloupků a takhle to je po každém kole (jednou za 5-6 týdnů), celkově se chloupky zjemňují i když je před návštěvou musím oholit a současně mi dělá i podpaží, ale to sem brala epilátorem takže jestli mi tam po třetím IPL vyrostly 4 chlupy tak je to hodně :D

Váš příspěvek