Laserové odstranění chloupků

Zlatusska 19.06.14 16:15

Laserové odstranění chloupků

Dobrý den, chci se zeptat jestli nemáte někde zkušenost s laserovým odstraněním chloupků nad horním rtem? Nejlépe bych ještě potřebovala poradit kam konkrétně jít, kde je to dobré, v Plzni? Už se k tomu dlouho psychicky odhodlávám, ale pořád se trochu bojím (nebolí to moc?) a nejsem si jistá. Ale zase už mě nebaví věčně si to odstraňovat voskem a pastama a depil. krémama a podobně. Děkuji.


Reklama

Gorilka 19.06.14 18:27
  • vyber si takové pracoviště, kde budeš mít dobré reference
  • jsouli chloupky světlé, zvol jinou metodu
  • zapomeň na zázrak - půjdu jednou a bude to pryč
  • aby to nebolelo, lze využít lokální anesteze pomocí gelu
Marianna 20.06.14 09:03

Byla jsem a byla jsem v Plzni ve Smetance. Upřímně řečeno, bylo to naprosto k ničemu. Laser ničí předemvším to, co je tmavé. Já mám sice viditelné chloupky, ale kořínky jsou světlé, takže efekt nula, nula a ještě jednou NULA. Tři litry v pr…

Nebolí to, maličko to štípne a to je vše. Šla bych klidně 10× za sebou, bolesti se rozhodně bát nemusíš. Možná to bude mít efekt pro někoho s opravdu tmavými chloupky, ale takové to běžné chmíří … zlatá pinzeta. :roll:

Zlatusska 13.07.14 15:27

Děkuju Vám za rady, holky :-) jako pokud by účinnost souvisela s tím, jak mám tmavé chloupky, tak by to pro mě vypadalo dost dobře, mám je dost tmavé a silné… :x právě proto mi tak vadí :-) no, asi to zkusím a budu doufat :-)

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama