Láska lety utužená

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Luna 28.12.10 13:39
domenica píše:
No, přesně. Reformulace znemožňují vzniku léty utužené parfémové lásky (takže se jedná spíš o léty zviklanou lásku). Byla by to Magie Noire, Poison, Chanel 5 …

:conf: opět spíš do vlákna Blbé dotazy, ale Poison postihl taky tento neblahý osud?
btw…z tohoto důvodu jsem si udělala železné zásoby Opia. :whistle:

macska 28.12.10 14:15

Poison taky, ale už je to delší dobu, já ten původní snad ani neznám (možná proběhla i nějaká pozdější reformulace, ale té jsem si nepovšimla).
Opium teda zmršili příšerně.

domenica 28.12.10 14:35

Přesně, Poison změnili ZÁSADNĚ! před delši dobou … později ještě možná něco málo … ale to už je jedno :? Já ten původní bohužel znám.

tapuz 28.12.10 15:45

Moje láska lety utužená je z dob dávno před Arome a je to Sun (Jil Sander). Vždycky si myslím, že se mi už nebude líbit, a vždycky mě znovu dostane.

jerry 28.12.10 19:26
domenica píše:
Přesně, Poison změnili ZÁSADNĚ! před delši dobou … později ještě možná něco málo … ale to už je jedno :? Já ten původní bohužel znám.

Mám takový dojem, že to bylo někdy v 1. polovině 90 let (asi tak 1992 nebo 3) - tehdy jsem si ho chtěla koupit znovu ( nosila jsem ho kolem roku 1988) a vůbec jsem ho nepoznala :shock: . A ta změna byla opravdu tak radikální, jak píše domenica - prostě zcela nová odlišná vůně :speechless:

domenica 28.12.10 19:30

Jj Jerry, taky mám pocit, že v zrovna v té době se to stalo! :bang: Ach jo.

maricka 29.12.10 14:33
Dalia píše:
Domenico, moc děkuji. Škoda, že asi nikdy nepoznám jak voněla původní LHB. Nebo bych možná měla být ráda. :lol:Ale věřím, že se mi poštěstí vyzkoušet čistý parfém. Věřím, že když se mi líbí Edp, tak č.p. mě uchvátí tuplem.

Já mám doma L´Heure Bleue čistý parfém z 30. let, akorát voní hodně zvláštně. Neřekla bych, že je zkažená, ale jestli takto voněla původně, tak je od nové verze dosti odlišná (i když podoba se vyčichat dá).

A co se týče dlouholetých parfémových lásek, tak žádnou zatím nemám… Musím si na ně počkat, jsem ten typ člověka, který se ke svým dlouholetým láskám dobývá dlouho a složitě…ostatně např. k mé milované Anais Anais jsem se musela doslova pročichat, máloco mne zaujme hned… a pokud už ano, tak ta láska dlouho nevydrží…

Marianna 29.12.10 16:27

Z doby před Arome žádnou parfémovou lásku nemám. Nepoužívala jsem „drahé“ parfémy, protože vzhledem k mému trapnému platu pro mě tisícovka za 30 ml bylo příliš. Až z objevem internetových parfumérií jsem si mohla dovolit doufat a s objevem Arome nedoufám a nakupuju.

Dřív jsem používala Charlie White, Adidas Movie apod. Tu první jsem si ještě zopakovala i v aromáckém období, ale už mi připadala moc „chemická“. I když, voní mi pořád a z těch levnějších ji považuji za velmi povedenou.

Na lásku létu utuženo aspiruje Shalimar.

vixen 29.12.10 19:14

Zatím jednoznačně Euphorie. I když tady není moc oblíbená na foru a je často označovaná za davovku, nikdy se nestalo, že by mi nevoněla nebo mi ji někdo pohanil. Během 5 let jsem měla x flakonů a stále se k ní byť po čase vracím :heart:

Luna 31.12.10 18:06
jerry píše:
domenica píše:
Mám takový dojem, že to bylo někdy v 1. polovině 90 let (asi tak 1992 nebo 3) - tehdy jsem si ho chtěla koupit znovu ( nosila jsem ho kolem roku 1988) a vůbec jsem ho nepoznala :shock: . A ta změna byla opravdu tak radikální, jak píše domenica - prostě zcela nová odlišná vůně :speechless:

Hmm, tak v roce 92 jsem nosila fialovou teplákovku s nápisem TENIS a zajímala se o hady a želvy… :cry: a matčina Diorella mi přišla hnusná. (takže Poison bych tehdy hodila z okna…). Co naděláme :wink:

macska 1.1.11 01:10

z dob před Arome leda J'Adore… jenže ten asi taky změnili. Pořád pěkná vůně (když pominu lák od okurek), ale něco jí chybí. A pak Le Feu… ten už se nedělá vůbec.

On i ten No.5 je pořád pěkná vůně… ale to „něco“ tam už není.

Tigra 1.1.11 01:13

Proč ty zelené potvory mají ocásky? Co to je za vesmírný druh? Já si od toho asi budu muset sehnat vzorek, ať nedopadnu jako s tím Bulgarim. Voní to hezky? (aú)

macska 1.1.11 01:31

nesháněj vzorek, nebo těm ocáskatým mimozemšťanům propadneš a budeš je shánět po všech ýbejových čertech. :speechless:

Maty 1.1.11 12:09

Hypnotic Poison
Blv

..už opravdu roky :conf: Ikdyž ted se k nim ještě pár kousků přidá :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek