Láska lety utužená

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Garfield 1.1.11 14:55
Tigra píše:
Proč ty zelené potvory mají ocásky?
:speechless: Já Ti dám potvory! :smack: S úctou se vyjadřujeme, s úctou! http://yoursmiles.org/…ng/p0610.gif
Dalia 20.11.11 11:07

Už si troufnu přispět také.
Nosím ji třetím rokem, neomrzela se mi, ba právě naopak. Líbí se mi pořád víc, miluju ji pořád víc, a moje závislost na ní se prohlubuje …

Henri 20.11.11 21:14

Léty prověřená Sensi a Lacoste Pour Femme a asi rok totální zásek se Sicily (kterou jsem dříve z duše nenáviděla). Stav podobný tomu, co popisovala Dalia - extaticky se očichávám celý den, když se navoním něčím jiným, odpo už to přestříkávám Sicily, jinou bych snad ani nemusela (až na Sensi), je mi jedno, co si o ní kdo myslí atd..No láska, no:-)

Kamila01 24.11.11 17:42

L´Heure Bleue - ze začátku se mi zdála strašně silná, ale je nádherná a musela jsem k ní dozrát. To samé platí u No. 5.

• Citovat
  • Nahlásit
betulapendula 24.11.11 21:09

moje láska lety utužená byla Mystery Australia,pak najednou zmizela a já dodnes po ní smutním.Vím,že se dá sehnat v zahraničí,tak snad,jednou,až někam vyrazím,budeme zase spolu :hug:

Verda2 26.11.11 20:19

Sun - té jsem věrná téměř 20 let, ale poslední roky ji nosím již jen v létě
Poême - do téhle jsem se zamilovala snad před 15 lety a stále mě okouzluje

Arome danka 26.11.11 20:59

Tiež SUN - 15 rokov
a Gucci Envy - tiež … to je hrozné už len napísať… to fakt už 15? :think: :? :|

LuciaG 26.11.11 21:43

Už 14 rokov milujem Coco a Angel. Mala som 19, keď som ich „stretla“ a zamilovala sa hneď pri prvom stretnutí. Po nich by nasledovala Kenzo - d´ete EDT, keby sa ešte vyrábala. EDP mu nesiaha ani po päty :,(

Luna 3.3.12 11:58

Začíná mi chybět LouLou. A taky znovu oprašuju Samsaru. :mavam:

Lucinela 3.3.12 20:20

Léty prověřená je Allure EdP a býval Boucheron Jaipur Saphire.

MonicaNY 3.3.12 21:35

Pro mě je to už téměř 20 let Cašmir :srdce: .

Mitzi 18.3.12 17:04
Luna píše:
jerry píše:
domenica píše:
Přesně, Poison změnili ZÁSADNĚ! před delši dobou … později ještě možná něco málo … ale to už je jedno Já ten původní bohužel znám.
Mám takový dojem, že to bylo někdy v 1. polovině 90 let (asi tak 1992 nebo 3) - tehdy jsem si ho chtěla koupit znovu ( nosila jsem ho kolem roku 1988) a vůbec jsem ho nepoznala . A ta změna byla opravdu tak radikální, jak píše domenica - prostě zcela nová odlišná vůně 
Hmm, tak v roce 92 jsem nosila fialovou teplákovku s nápisem TENIS a zajímala se o hady a želvy… a matčina Diorella mi přišla hnusná. (takže Poison bych tehdy hodila z okna…). Co naděláme

Tenhle příspěvek mě rozesmál, ale poznala jsem se, i když jsem o dost starší :lol:
V roce 92 jsem měla jediný parfém, název nevím, ale bylo to cosi hranatého od L.R. (stálo to tehdy půlku mateřské, taková KOSTKA a víčko ve tvaru lastury) a nikdy jsem ho nespotřebovala :lol:
Mamčiny Diory se mi nelíbily a největším objevem pro mě pak byla Chanson d´Eau :kytka:

Žádnou lásku léty utuženou ještě nemám. Ale je hodně parfémů, které už používám tři roky a doufám, že se budou vyrábět ještě dalších 30 v současné podobě :srdce:

První, čeho bych si udělala zásobu, kdyby výroba končila, by byla No.18. A v těsném závěsu za ní spousta Chanelů, Guerlainů a jeden Lutens 8)

dynda 19.3.12 09:21

Brrrr, mám pocit, že se mi blíží 20 let s Eternity, je to vůbec možný, pořád si připadám jako mladá holka!!! Ještě ani nemám děti… Vždycky mi zapadne pod nánosem nových vůní, které přicházejí a odcházejí, a potom zase vykoukne a strávíme spolu další zimu. To jsem zvědavá, jak dlouho to ještě potáhneme.

A nedávno jsem měla možnost si přičichnout k Chanson d´Eau a musím říct, že je pořád velice příjemná, nečekala bych, že se mi bude pořád líbit. Nojo, to jsou ty, co odcházejí…

Lucinela 19.3.12 11:08
MonicaNY píše:
Pro mě je to už téměř 20 let Cašmir :srdce: .

Včera večer jsem se na spaní lehce poťupkala ze vzorečku, který mi zbyl a je fakt nádherný. Příští zimu bude :srdce:

otakara 12.5.22 12:21

:think: čo by som tu spomenula ako láska lety utužená - viem už, je to Cabotine Gres , Magie Noire , Balmain de Balmain …tú prvú stále váham kúpiť len z jedného prostého dôvodu - nechcem, aby mi v košíku starla, riskujem, že sa skončí jej výroba, verím, že nie

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek