Láska lety utužená

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Nelly 918 12.5.22 15:06

U mě je to Chanel no.5, Cabotine, S. Dalí Purpliligh, EA 5Th Avenue, EA Red Door. K těm se už roky vracím, někdy s pauzami. A bude to do budoucna 100% i Aromatics Elixir, Creed Tubérose Indiana a Hams Al Warood Al Rehab. A skoro všechny vůně co mám od Scherrera.

Hermesfan 12.5.22 15:09

@Nelly 918

Cabotine je úžasná ale dosť silná, ja ju aplikujem tak, že spray pred seba a vôjdem do obláčika. Aj tak ju cítim a veľmi si ju užívam.

Nelly 918 13.5.22 22:00

@Hermesfan tak já s ní tedy nešetřím. Ano, je silná, ale já mám silné vůně ráda. Nosím jí hlavně doma pro sebe a klidně se s ní notně zleju :lol: Nedávno jsem takhle „zvoněná“ šla přebrat zásilku od PPL a pán říkal „jé, vy nádherně voníte“ a ptal se na značku vůně.

U mně DKNY Women, Escada Lilychic, YSL NU, YSL Babydoll, Vjola od Nishane, Instant Magic, Sicily a Chanel No.5, Nil od Hermése.
Ještě že jich mám tolik, protože většina oblíbených už se nedělá, je to BOJ!! :cert:

otakara 14.5.22 15:16

@frangipani_romana pripomenula si mi Escada Lilychic, už dávnejšie vzbudila môj záujem, ale pretože, ehm - Escada - ;-) , tak som na ňu zabudla. Slovenský eshop, známy tým, že ponúka nedostupné vône, ju má za 273 euro, za pakatel… :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek