Láska na první počich

Bridgett 18.9.14 21:04

@Dalia Já právě mám odstřik a pravděpodobně navždy :mrgreen: Dělá se mi z něj úplně na :poblion: :nevim:

Díky, kouknu v Marionnand :palec:

Dalia 18.9.14 21:07

@Bridgett A jakou máš koncentraci?

VENDY8 18.9.14 21:08

Mě dostal Lancome extazia pour feme. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Lucinela 18.9.14 22:03

@Bridgett @Dalia
Já jsem se už taky propracovala k EdP, ale trvalo to zhruba tak pět let :oops: . Angel mi najednou připadá lehce fádní, vetřelec se mi dostal pod kůži, vnímám ho všemi vjemy, je duhový, neuchopitelný, nevyzpytatelný a pokaždé trochu jiný. Láska na xxxxxx-tý počich ;)

deniz 19.9.14 11:33

@Bridgett Klidně ho zkus, myslím, že na :poblion: Ti z něj určitě nebude :mrgreen:

Bridgett 19.9.14 17:59

@deniz právě se trochu bojím, abych ho nakonec ještě nepotřebovala :mrgreen:

@Dalia EdP. Možná zkusit toaletku :think: O víkendu se možná někam dostanu, tak se po něm podívám :palec:

Dalia 19.9.14 18:02

@Bridgett Já mám Edt i Edp. Líbí se mi obě koncentrace, ale víc Edp a v té se i líp cítím.
Jsem zvědavá, jaké bude tělové mléko. Zatím jsem ho nezkusila.

Slimek 1.11.14 09:39

Baiser volé edt :srdce: A konečně ji mám, původně jsem omylem zakoupila edp, též není špatná, ale toaletka je krásnější - šťavnatě liliově zelená, lehká jako peříčko, heboučká jako dětská pokožka :D

Evian 1.11.14 09:49
@Bridgett
@Bridgett píše:
@Dalia tento Alien mně také dle popisů láká, ale klasického absolutně nemůžu a zatím ve VŠECH jeho odnožích tu klasiku dřív nebo později cítím :? Je někde v parfumerii k vyzkoušení?

Zrovna včera jsem ho zkoušela v Marionnaud a po pravdě dostal i mě. :pankac:

Zkoušela jsem toho hodně, to pak už v tom mám hokej, ale hodně mě zaujala i tahle Issey Miyake Absolue

http://www.parfemy-elnino.cz/…issey-absolu

Dalia 10.12.14 17:20

Fordův Noir de Noir … stejně jako před časem jeho Velvet Orchid. :)

Po vyzkoušeném vzorečku se zrodila láska na první počich :hug: :srdce: Mazzolari Alessandro :hug: :srdce: je to nádherná vůně a díky jedné super aromačce vlastním i odstřik, škoda, že u nás je již nesehnatelná a v cizině tak drahá :cry:

Danilejka 16.8.17 17:10

@Dananeustupova1979 Mám pocit, že tak je to vždycky. Alespoň u mě.

Když už se do nějaké vůně „zamiluji“, tak se buďto přestala vyrábět a nebo se u nás běžně neprodává :think:

Takhle jsem kdysi zaplakala nad Dior Midnight Poison. Teď už mým nejmilejším Shalimarem PI L'eau a dnes jsem se zamilovala do Keiko Mecheri - Loukhom Parfum du Soir - láska na první přivonění.

@Danilejka Keiko Mecheri - Loukhom je nádherná vůně, dostala jsem maličký vzoreček a opravdu nádhera, škoda, že je tak drahý a nedá se se sehnat a když člověk neumí anglicky, tak má smůlu :-( :-)

Danilejka 23.8.17 16:03

Na první přivonění jsem se dnes zamilovala do Ylang in Gold - M.Micallef :srdce:

Eunika 23.8.17 17:29

@Danilejka
Na první přivonění se mi také moc líbila, na druhé také a pak už mi přišla vlezlá a lineární.
U mě, většinou, ty lásky na první přivonění netrvají dlouho. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Další »
Váš příspěvek