Láska na první počich

prokera 23.8.17 18:25

@Eunika To můžu potvrdit 8-) ! Co se mi líbí na první počuch, to se mi často brzy ohraje (je to jako s muzikou :-) ). Naopak věci, nad kterými jsem zpočátku kroutila nosem, mě po nějakém čase začaly hodně bavit. Bohužel jsem je v té době už měla většinou rozprodané, takže se znovu nakupovalo :oops: :-D .
@Danilejka Proto radím neprodávat, vyčkat a zkoušet ;-) .

Danilejka 23.8.17 18:57

@Eunika já jsem váhala, jestli zbrkle objednat celý flakon a zkusím zatím jen odstřik. Já jsem v těch parfémech hodně „promiskuitní“. Jakmile mi něco závoní, jsem přelétavá :think:
Uvidím, co po zdělání odstřiku. Asi by mi nevadilo mít na poličce 30ml na občasnou nostalgii :)

Jediné stálice jsou Eau de Shalimar, Shalimar Initial L'eau a Lancome Pour Femme. Ty se mi za ta léta neomrzely a točím je stále.

vlastina9 29.1.22 08:14

Určitě to byl Roberto Cavalli Paradiso,Avon Perceive Oasis, Innocent Mugler,Armani Code. Pro ty jsem se do obchodu musela po vyzkoušení za chvíli vrátit :-D Pak určitě Alien a Cacharel Amor Amor.Určitě to bylo ještě něco jen si honem teď nevzpomenu :think:

mmaat 29.1.22 10:16

Jéje, to je pěkné téma. Já to mám tedy opačně než @prokera , co se mi líbí na první přičichnutí, líbí se mi většinou pořád. Třeba Must de Cartier, ten miluju už 30 let. Midnight Poison, Code, Cobra, Obsession. Po příchodu na arome Coromandel, Une Rose de Kandahar, Grain de Soleil, Fifi Chachnil, Miss Dior Le Parfum, Python ( :cry: ). Některé vůně chtěly čas, třeba Shalimar, Encens Mythique d´Orient, Opium.

Nelly 918 29.1.22 10:47

Těch lásek na „první počich“ mám hodně a také se mi většinou líbí už pořád…Cabotine, AG Songes,
Tubérose Indiana Creed, Arpége, Vendetta, Alien Sunessence Edition Saphir Soleil, Alien Eau Extraordinaire, Alien, Flora Futura, Alien Eau Sublime, Mugler Aura, Samiya Khadlaj, Jontue,
Hams Al Warood Al Rehab, L'Heure Bleue, Chamade, Mimosa Fragonard,
Cléa Yves Rocher, Chanel no.19 a další :-*

Magnolie1 29.1.22 11:39

Mně se zatím nepřevoněl žádný Chanel…

Biely kvet 29.1.22 14:52

Pure Poison, Knot, Prive Rose Alexandrie, Eau Capitale, Chypre 1942 a predovšetkým Chanel 1957. :srdce:

JosefKamil 29.1.22 15:18

V minulém století nejdříve Brut od Faberge a později Cool Water. V tomto století Gucci I hnědá kostka a po objevení Fragranticy a Arome následovaly Aqva od Bvlgari, Terre d'Hermes, Timbuktu, Fathom V, APSU od Ulrich Lang a naposledy 1989 Theodoros Kalotinis.

Biely kvet 29.1.22 15:30

@JosefKamil No vidíš, na Gucci kocku som pozabudla. Keď to bolo už tak dávno..... :-) Ale tá bola dokonalá, to sa musí nechať. :srdce:

Tanulik 29.1.22 16:23

Naozaj pekné vlákno … a keďže som si pred chvíľkou prečítala , v inom vlákne, slová od Romanky , povedala som si , že sa na chvíľku vyznám zo svojich zážitkov aj ja . Voní na prvý počich bolo v mojom živote neúrekom , ale len niektoré ostali mojimi stálicami na dlhú dobu . Jednou s takých voní bola Experiences Priscilla Presley . Bola to voňa mojich najkajších rokov a stále na ňu rada spomínam . Druhou voňou , ktorá mi učarila na prvý raz bola Magnolia Nobile Acqua di Parma a neviem sa jej vzdať , možno preto , lebo mi výrazne evokuje krajinu vzniku , krajinu , ktorú milujem . A tretia voňa o ktorej sa chcem zmieniť , lebo som si ju zamilovala na prvý krát , je voňa krásnej plumérie , kvetu , ktorý mi rovnako evokuje krajinu , na ktorú mám nezabudnuteľné spomienky - Indiu . Na ulici v Bombaji som si chcela kúpiť " náhrdelník " z plumérií . Žena chcela zaň 1 rupiu , ale nemala som ju . Mala som len 1 americký dolár , ktorý som jej dávala s tým , že je to v poriadku . Nechcela ho prijať , lebo to bol pre ňu veľký peniaz , za jednu šnúru plumérií . Ale voňa kvetov bola pre mňa tak omamná , že som ich proste chcela mať a snažila som sa s ňou dohodnúť . No nebudem to ďalej rozpisovať , odišla som ovešaná plumériami po celom tele a keď som po prvý krát privoňala k Vanori od Sylvaine Delacourte , spomenula som si na túto úžasne čestnú , indickú ženu a jej nádherné bohatstvo v podobe kvetov plumérie .

JosefKamil 29.1.22 18:13

@Biely kvet
Pořád je dokonalá, pokud má člověk nasysleno jako já. 8-)

Nelly 918 29.1.22 18:48

@Tanulik Experiences Priscilla Presley jsem také milovala a měla jsem hodně flakonů. Ta mi moc chybí, mám miniaturku, ale už nevoní dobře, bohužel. Aspoň flakonek na památku…

Lucinela 29.1.22 19:19

@Magnolie1
Mně taky ne, zrovna si užívám Gabrielle Essenci. Určitě o ní napíšu více. Je to moc hezká vůně, stejně jako Gabrielle. Je škoda házet po nových vůních blátem.

Magnolie1 29.1.22 19:22

@Lucinela tu jedinou snad nemám pořádně zmapovanou, jen očichanou letem světem, musím napravit, tím mám na mysli G i GE

Magnolie1 29.1.22 19:23

@Nelly 918 já zase svého času měla ráda Moments Od Priscilly Presley

Stránka:  « Předchozí 1 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Další »
Váš příspěvek