Letní dovolená v Rakousku

Stránka:  « Předchozí 1 2
Alena_In 5.4.13 21:24

@cinkja
Fotky jsou úžasné, ukazovala jsem je manželovi, tak prý zítra začne plánovat. :mrgreen:
Co to je za město? Je to Salzburg?

cinkja 5.4.13 21:32

Ano, Salzburg ;) .

kwitek 6.4.13 23:42

Ubytování kdekoliv, Rakušáci jsou v oblasti služeb dost spolehliví. Salzburg jediný jsme nezvládli, je na programu příště :)
A doporučuji i malé vylepšení v podobě protažení cesty do Slovinska. My byli před 3mi lety u Traunsee - cca 3 dny, půjčili jsme si kola, objeli jezero, projeli se parníkem, krásný hory. Pak jsme pokračovali do Julských Alp - Bohinjské jezero, výšlap k jezerům - uf :P , soutěska Vintgar - nádherná a na pohodu, vodopád Savica. Pak jsme sjeli na jih- nezapomenutelný zážitek cestou - Skocjanske jame - úžasný jeskyně. A jako třešnička na dortu - 4 dny u moře, krásný město Portorož v benátským stylu, válečka koupačka. :andel: Na své jsme si přišli oba. Jedna z nejlepších dovolených, a nebylo to nijak daleko, časová náročnost 10 dní, finančně průměrný. Taky dávám pár fotek :) . Je to malinko OT, protože nejen o Rakousku, ale tuto kombinaci rozhodně doporučuju (hlavně pro zoufalkyně, co si pokaždé válečku u moře neprosadí kvůli hyperaktivní polovičce) :mrgreen:

kwitek 6.4.13 23:53

Oprava - to starý město u moře ve Slovinsku se jmenuje Piran, Portorož navazuje jako letovisko hned vedle ;) A přidávám bonusovky- jaj, hned bych jela znovu…

Alena_In 7.4.13 21:09

@kwitek
No to je nádhera, manžel kouká a říká, že další dovolená je jasná - Slovinsko. :mrgreen:
Fotky máš úžasné, jak z reklamy pro cestovku. :kytka:

kwitek 7.4.13 22:03

@Alena_In Díky za pochvalu, vyřídila jsem ji :lol: Ale je fakt, že jsou to dost fotogenický místa, skoro se fotí samy. Jj, doporučuju, ale samotný Rakousko je taky moc pěkný, třeba pak poreferuj, jaký to bylo ;)

Majda1991 12.3.18 14:20

Já jsem byla minulé léto v Bad Gastein a bylo to super, dá se tam toho dělat hodně - pěší, cyklistika, termály, koupání v jezeře, různý výlety a je to relativně blízko na dojezd autem. Bydleli jsme v českém hotelu přímo ve městě, přidávám odkaz kdyby se chtěl někdo podívat jaké mají aktuální ceny http://www.alpenheart.at/ je tam český personál a české pivo :)

thewind80 24.5.19 09:03

Slovinsko by i stálo za hřích. :)
Do rakouska převážěn do těch jezerních oblastí (Salzkammergut - Wolfgang- a Mondsee a další), Hallstatt, a potom také i těch horských - Kaprun a Zell am See. Jsou to také zajímavá místa.
Akorát je lepší sledovat dopravní situaci přes rakouský systém , zda je vše sjízdné, zvlášť v létě a zimě.

Tana1112 24.5.19 09:44
@thewind80 píše:
Slovinsko by i stálo za hřích. :)
Do rakouska převážěn do těch jezerních oblastí (Salzkammergut - Wolfgang- a Mondsee a další), Hallstatt, a potom také i těch horských - Kaprun a Zell am See. Jsou to také zajímavá místa.
Akorát je lepší sledovat dopravní situaci přes rakouský systém , zda je vše sjízdné, zvlášť v létě a zimě.

Kaprun je super, vloni jsme tam prožili super týden. Výlet lanovkou na nedaleký Kitzsteinhorn nebo Krimmelské vodopády… :palec: . Zell am See je dnes téměř arabské městečko…

Tana1112 24.5.19 09:53

.

Dariss 21.10.19 09:03

Jezero Gosausee- nejkrásnější jezero u Dachsteinu, vodopád Stuibenfall- největší vodopád v Tyrolsku. Krása :inlove:

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek