*LEVANDULE

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
mimosa 3.8.08 10:08

Tak tyhle HEALING GARDEN jsem si už v Bonsonu dávno objednala :D Brala jsem si jenom jeden parfém, tak jsem si tam ještě pár „drobností“ přihodila. Vzala jsem i jiné vůně, krásná je i cena!

pichjit 3.8.08 16:52

HG jsem měla kdysi jasmín a byl opravdu výživný. Živou levanduli mi sežraly na balkoně mšice :twisted:

Jinak mám ráda levanduli Eone, jako silici a Saloos balzám karité s levandulí miluju, mám ho u postele pořád, růžový taky. Levandule L'Occitane je více než levandulová, já cítím dost i broskev. Lavera, co jsem měla, tak všechno mělo zvláštní příčuch čehosi, co mi vadilo, tak jsem jejich vůně nezkoušela. Jsou pěkné? mívala jsem zálusk na růži.

Vera 3.8.08 17:23

Tobě taky?! Mě ji předloni úplně vycucaly, mrchy nenažraný :smack:

H.G. jejich vůně byly pěkný: heřmánek, levandule, zel. čaj a lilie, tu jsem chytla poslední, když končila, mrzilo mě, že jsem ji nevyzkoušela dřív, ale nějak se mi do lilií nechtělo a přitom vůbec nedusila, byla opravdu něžná, škoda jí…Za to švagrová si koupila jasmínovou řadu a večer sem se mohla udusit, když to navrstvila, se nedalo být s ní v jedné místnosti, mohli ji použít jako zbraň hromadného ničení…
Růži si už moc nevybavuji, ale nejspíš mě nenadchla, to bych si ji pamatovala :wink:

Vera 3.8.08 17:40

http://images.google.com/imgres?… … D%26sa%3DN

http://images.google.com/imgres?… … D%26sa%3DN

http://images.google.com/imgres?… … D%26sa%3DG

Sortiment H.G. nebude nejspíš tak chudý…
Tady je ještě kompletní levandulová řada, na Bonsonu prodávají i ty lilie, ale už bez toaletky :cry:

3.8.08 19:45

No, vždyť jsem psala, že byl jasmín fakt výživný a to jsem měla jen tu toaletku :?

Musím zase od PC, manžel teď dělá doma :cry:

• Citovat
  • Nahlásit
pichjit 3.8.08 19:46

A nejsem přihlášená, to já :oops:

Myslela jsem růži Lavera, HG ji fakt neměl, asi.....

Vera 3.8.08 20:12

Něco se mi plete, že tam růžová lahvička byla, ale krk bych za to nedala…třeba si někdo vzpomene, stránky H.G. nefungují :(

3.8.08 21:45

No růžový HG byl ten jasmín, to si pamatuju, růži ale fakt ne.

• Citovat
  • Nahlásit
pichjit 3.8.08 21:46

Jojo, jak u toho sedí mužíček, nejsem přihlášená :oops:

IvKa 5.8.08 07:47

Levanduli jako živou, možná ještě živější, jsem si koupila u Markse a Spencera. Mají všelico, jen ne nějakou kolínskou. Tak jsem si zatím koupila deo sprej a pudr. Vůně je úúúžasná, ale moc nevydrží.

coccinelle 5.8.08 10:36

Krásně levandulovou vůni má „Ondřejovka“ mastička na miminka z lékárny. Asi ji holky nebudete znát, zjistila jsem, že ji znají v Přerově, kde ji vymyslel dr. Ondřej a u nás v části Slezska, kde se na mimča fakt používá. Je taková hutná a mazlavá. Já si právě tu vůni pamatuju úplně odmalinka, než jsem vůbec zjistila, že existuje nějaká levandule.

Trillian 5.8.08 11:01

Nemôžem si pomôcť, ale ja levandulu cítim aj z Blvgari BLV, mám ju dnes na sebe a začiatok mi vždy vonia po levanduli a pritom ju ani nemá v zložení. :o

bounty 3.10.08 14:00

*LEVANDULE

poznate nejaku krasnu levandulovu vonu? nedavno som zacitila levandulovu vonu z vonne lampy a bol to zazitok…

coccinelle 3.10.08 14:34

Caron má novinku Les Plus Belles Lavandes, našla jsem ji na netu, ale u nás asi k sehnání není.

Ronna 3.10.08 16:33

Taky bych si dala nějakou levanduli, sušenou, trochu kouřovou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek