L´Heure Bleue EdT x EdP

Margareta 30.05.13 12:42

L´Heure Bleue EdT x EdP

Potřebovala bych poradit. Dostal se mi do rukou vzorek Modré hodiny v koncentraci EdP a musím říct, že jsem se :srdce: na první přivonění. Takže jsem se začala shánět, kde bych ji koupila a na Elninu momentálně mají za dobrou cenu náplň, ale v EdT. Nebo jít do medvěda v EdP, ale to budu muset čekat na naplnění.
Proto bych vás prosila o srovnání těchto koncentrací. Něco jsem sem tam v diskusích našla a tak mám strach, aby EdT nebyla spíš kytičková voděnka. Na vzorku, který mám se mi právě líbí ten kouřový podtón - přijde mi to jako santalové tyčinky (i když santal ve složení není). Úplně stejně to voní v jednom etno obchůdku, i oblečení odtamtud hodně dlouho - i po několikerém vyprání, drží tuto vůni. Tak teď už vím, že ho stříkají Guerlainem :lol:

Příspěvek upraven 31.05.13 v 21:06


Reklama

domenica 31.05.13 19:45

L´Heure Bleue v koncentraci edt, vnímám, v porovnání s edp, jako křehčí, lehčí, sušší, prostorově nijak zvlášť méně výraznou, s kratší výdrží, ale přestříknutí je fajn, protože - hlavně v počáteční fázi - je nádherně zpracovaný hořký anýz a ještě něco: „To“ sladké, fialkově sladké … „čínská guma“, vínová s bílým středem, co jsem ji nosila v penále na základce a voněla mi od ní celá aktovka :D. No ona to asi nebude, ale mohla by. ;)

Fleur 31.05.13 21:23

EdT je rozpustilejší a - jak píše Domenica - prchavější. Tím „fialkově sladkým“ má možná o něco blíže k L´Heure de Nuit než koncentrace EdP.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama