líbivá,oblíbená,universální vůně

ajaalca 14.12.10 02:15

líbivá,oblíbená,universální vůně

Děvčata napište seznam takových vůní o kterých si myslíte,že jsou skutečně hodně líbivé,ne takové jako Shalimar či Hypnotic , Loulou ,ty nejsou líbivé pro velký počet lidí,ale aby se hodily pro jakoukoliv příležitost všedního dne a přesto se moc líbily,zkrátka hledám tu jednu tzv.pro širší okolí,můj první tip:
Chance eau fraiche

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

barbucha 14.12.10 08:41

Tak u těch chanelů můžem zůstat…třeba ještě Coco Mademoiselle, bych řekla. Líbivá je dost a asi ani nikomu nevadí.

Tana1112 14.12.10 09:04

Stejně tak… třeba Allure edt

jerry 14.12.10 09:24

klasické kolínské a la 4711 (Cologne du 68, Mugler Cologne)
vůně čistoty a la Jovan White Musk čajové vůně a la Green Tea od Elizabeth Arden
svěženky typu 212, Versense, Eclat d´Arpege
No. 5. Eau Premiere
Champs-Elysées

emily 14.12.10 13:17

aj ja som mala dávnejšie takú otázku, tak môžeš pozrieť aj tuto tému viewtopic.php?f=2&t=2­1608

tormale 14.12.10 18:00

já souhlasím s Chance Eau Fraiche - ta je nenáročná, hodně líbivá i pro okolí a má velmi dobrou výdrž. Coco Mademoiselle už dovede být docela výrazná a dokáže způsobit bolehlav (pro mě není na každodenní nošení).

tapuz 14.12.10 19:50

Lacoste pour Femme
Blv
Ferré
Incanto
Max Mara
Omnia Crystalline

Fleur 15.12.10 10:32

Po různých (i výše uvedených) diskusích dospívám k názoru, že taková vůně neexistuje. :)

Ze všelijakých nevinných svěženek je schopen někdo vyčichat kočičí moč, někdo citrusový osvěžovač na WC apod. - myslím, že „líbivku obecnou“ nemá cenu hledat. Řeším to tak, že když jdu někam, kde vím předem, že vůně by mohla být tak trochu problém, aplikuji velice střídmě.

Tana1112 15.12.10 10:42
Fleur píše:
Po různých (i výše uvedených) diskusích dospívám k názoru, že taková vůně neexistuje. :)Ze všelijakých nevinných svěženek je schopen někdo vyčichat kočičí moč, někdo citrusový osvěžovač na WC apod. - myslím, že „líbivku obecnou“ nemá cenu hledat. Řeším to tak, že když jdu někam, kde vím předem, že vůně by mohla být tak trochu problém, aplikuji velice střídmě.

Souhlasím.

Marianna 15.12.10 11:51

Taky si myslím, že naprosto univerzální vůně není. Nejblíž by tomu mohl být Green Tea od Ardenky. Není ani výrazný, ani štiplavý, ani přeslazený … v některých případech není skoro ani cítit . :roll: Zajímalo by mě, jestli se najde někdo, komu tahle vůně vadí.

Fleur 15.12.10 12:36

Ano, najde. V databázi má 8 negativních hodnocení, což ještě nemusí znamenat, že přímo vadí, ale minimálně se nelíbí.

caciare 15.12.10 14:18

Hm já jsem asi jedna z nich :conf: Vůni zeleného čaje nemusím, je mi protivná.

Smidlik 15.12.10 14:35

Myslela jsem si, že taková by mohla být třeba Nina Ricci Ricci Ricci. Jasně že se nemůže líbit úplně každému, ale přišla mi jednoduchá, příjemná a univerzální. Kamarádka vůněmi nepolíbená (tedy používá už několik let LB, které z ní není vůbec cítít) se nad ní hrozně ošklíbala, že je PŘÍŠERNĚ sladká, ale fuj. :conf:

Lilian 15.12.10 16:04

Hodně ženám se líbí Dolce Gabbana Light Blue …

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama