L'Instant Magic, Roxy, Puma

Ada 4.6.07 16:10

Guerlain L'Instant Magic

http://ada.konicky.net/…antmagic.jpg

Nevím, jestli je L'Instant de Guerlain tak úspěšná vůně či co, každopádně Guerlain se jí chytil a vesele vyrábí různé odnože. Další přijde na svět v září a bude zcela jistě magický, ostatně posuďte sami: bergamot, růže, frézie, pižmo, santal, cedr, mandle.

Puma Aqua

Kdo má rád Pumy, může se potěšit novou Aqua, která vyšla, jak teď bývá často zvykem, rovnou v dámské i pánské verzi. Dámská obsahuje jablko, jahodu, limetu, bílou broskev, vodní hyacint, pačuli a santal. Pánská růžový grapefruit, zázvor, pepř, meloun, brambořík, zelené rajčatové listy, větvičník, santal, vetiver a břízu. Dámská vypadá celkem všedně, pánská by mohla být docela zajímavá, pokud složení nekecá a bude opravdu hodně zelená.

Roxy Woman

Značka Roxy, která momentálně mezi naší mládeží ukrutně frčí, obohatí v červenci svůj stroj na peníze i vůní, po které budou její mladé zákaznice bezesporu šílet. Bude to sofistikovaná kožená chypre ve stylu Miss Balmain… ha ha, naletěli :) Samozřejmě květinově ovocná toaletka s citrusy, červeným ovocem, magnólií, fialkou, konvalinkou, plumérií, ylang-ylangem a pižmem. Doufám, že ji budou brzo mít i v místní roxárně, nemůžu se dočkat, až ji vyzkouším.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek