Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette

Alex 07.04.11 13:09

Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette

Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette 

http://fimgs.net/…nd.11919.jpg Hlava: petit grain, ružové korenie Srdce: hloh, hrachor, karibská magnolia Základ: pižmo, kosatec, ambra

skupina: Oriental Floral

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

RainyWeather 07.04.11 13:21

To jí chtějí ještě odlehčovat? :roll: Už tak skoro není cítit.

Sára 10.04.11 09:56
EvaKm píše:
To jí chtějí ještě odlehčovat? :roll: Už tak skoro není cítit.

chtějí aby nebyla cítit vůbec :lol:

viky 10.04.11 11:29

Já bych ji hned neodsuzovala.. EdP se mi sice líbila, ale byla na mě (hlavně v úvodu) hodně ostrá a kořeněná.
A koukám, že EdT má trochu jiné složení, tak třeba bude v tomto ohledu snesitelnější. Vyzkoušíme a uvidíme.. :)

1Miru 10.04.11 18:07

…právě jsem se chtěla zeptat, jestli je rozdíl ve složení mezi EdP a novou EdT.?., protože u této nové se mi složení líbí.! :D

(ale ten - pardon - hnusně barevnej sátecínek :speechless: kolem hrdla…)

jerry 08.06.11 21:28

Je jemnější než EdP, ale rozhodně to není žádná slabota - zkoušeno ve vedru a drží už 9 hodin.....
Komu se líbí EdP, doporučuju vyzkoušet i EdT :wink:

Pro Miru - ten sátecínek je ještě hnusnější než u EdP :mrgreen:

jerry 08.06.11 22:19

…servi a zahoď :mrgreen: - kdyby byl aspoň červený s bílými puntíky, jistě by se hodil třeba Ferdovi Mravencovi, ale toto :roll:

Fanfan 09.06.11 06:07

Už ji mají? :D Zkusím, zkusím… EDP se mi líbila, ale pak mi přišla dost ostrá, tohle by mohla být dobrá volba. :)

viky 11.06.11 12:14

Už jsem ji zkoušela a dávám palec nahoru. Je to stará známá Si Lolita bez toho štiplavého pepře. Celkově taková decentnější a oblejší varianta původní vůně, která i přes výrazné zjemnění drží několik hodin.

Fanfan 11.06.11 16:31

Tak to zní velmi dobře… zkusím. :)

Lalaith 12.06.11 12:03

To zní pěkně - ten pepř v té původní byl na mě už trochu moc… Jinak se mi líbila… (ale efekt podobný jako u Sensuous, která je taky hodně pepřová, evokuje mi to napepřené maso :oops: :oops: )

bagheta 17.10.11 19:58

Tak ji mám doma a líbí se mi víc než verze Edp. Tu jsem sice zkoušela jen na papírku, líbila se mi, ale něco mi v ní vadilo, možná pačuli, protože mi přišla docela sladká :think: …Edt je super, taková vyvážená květinovka s kořením, které ale neštípe v nose, ale dodává vůni příjemný pikantní nádech. Přijde mi i lehce pudrová…za mě má palec nahoru :palec: ..v tomto případě bylo odlehčení dobrým tahem. Musím říct, že má i docela výdrž, stříkla jsem jen jednou na zápěstí, kolem desáté ráno a přestože jsem ji zkoušela umýt, aby se netloukla s Euphorií po které jsem ráno sáhla, tak si pořád ze zápěstí cítím 8-o …zítra se s ní zleju pořádně :twisted:

viky 18.10.11 08:39

To jsem moc ráda, že Ti sedla. Souhlasím s Tebou, že v tomto případě odlehčení prospělo.. EdP je pro milovníky výrazného pepře. Sice na sebe víc upozorňuje, ale taky mnohem víc štípe v nose. Po nějaké době mi tím pepřem lezla na nervy. I přesto, že je to jedna z mých oblíbených složek.
EdT začíná taky pepřem, ale pouze jemně. Po nějaké té minutě se přehoupne do jemných nesladkých hrachorů a magnólií se zajímavým doplňujícím tónem - něco zeleného a zároveň ovocného. S trochou fantazie by to mohl být ten hloh.
Konec je dost podobný EdP, možná o trochu „ženštější“.
Na to, že je EdT spíše jemná vůně, tak překvapivě dlouho drží. Popsala bych ji jako svěží květinovku s kořením na denní použití. Oproti jiným Lolitám je trochu umírněnější. Neřve tolik do okolí, ale je „svá“ jako ostatní kousky od této značky. Mé sympatie si mimo jiné získala i tím, že mi něčím připomíná mou oblíbenou Couture od Moschina. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama