Lorenzo Villoresi: Teint de neige

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
la.reina 9.10.11 19:04

Tak v pátek frčím.

Kdybyste chtěli ještě někdo něco, dejte vědět - byl by nejvyšší čas mi poslat peňouze, aby se to do pátku připsalo.

• Citovat
  • Nahlásit
bigger 10.10.11 09:37

Ahoj, já stojím o těch 20 ml určitě! :-)

la.reina 10.10.11 12:42

Takže zatím to vypadá následovně:

bigger 20 ml
Lucinela 50 ml
Dadinka 10 ml
Ileana 10 ml

Celkem zadáno: 90 ml

Ujme se někdo těch zbývajících 10ml?

Momentálně by to tedy vypadalo na koupení a rozporcování 100 ml flakonu, ve kterém by zbylo 50 ml pro Lucinelu.

Pokud by Lucinela chtěla 50 ml flakon, asi by ceny trošku poposkočily.

Podle ALZD stojí 50 ml 65 EUR, 100 ml pak 95 EUR.

Janali psala, že ve Vídni by vůně mohla být o něco dražší, tak budu pro sichra počítat 70 a 100 EUR a částka se pak rozpočítá podle skutečné ceny.

Kurz budu brát odhadem 25,–/EUR, cena refanu se bude odvíjet od velkoobchodní ceny na http://www.refan-parfemy.cz/ - napište mi prosím, který flakón chcete a kolik stojí.

Balíčky budu posílat doporučeně, aby se nám taková vzácnost někde cestou neztratila.

Takže počítám:

35/1 ml pro případ koupě menšího flakonku

• cena za vybraný refan
  • 37,– doporučené poštovné
  • 10,– za bublinkatou obálku

Takže poprosím o zaslání všech informací v 1 SZ (ať v tom nemám binec a nestane se průšvih) - vybraný refan, Vaše adresa, celková částka ke které jste se dopočetly a kterou posíláte na můj účet: 670100-2202604047/6210.

Až ukončíme celou akci, budu samozřejmě případné přeplatky vracet (na účet, ze kterého mi přišly).

Připomínky, návrhy a komentáře k výše navrženému postupu jsou vítány. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
la.reina 17.10.11 12:40

Tak vážené,

lahvinka je doma! :-) Po mnoha bojích, vítězstvích a nezdarech. A měly jsme z p****e kliku, protože měli jenom 50ml flakony, ale zrovna jak jsem tam byla, tak jim přišlo zboží a byly v něm i 100ml. :-)

Dnes jsem objednala refany, ať to sviští…

Jakmile dorazí, naporcuju a pošlu - o všem vás budu průběžne informovat. :)

• Citovat
  • Nahlásit
la.reina 24.10.11 10:38

Právě mi dorazil potvrzující e-mail z refa-parfemy.cz, že moje objednávka je „vybavená“ - tak doufám, že rychle dorazí. :-)

O dalším průběhu budu každopádně informovat v tomto vlákně.

Předpokládám, že během tohoto týdne budou už balíčky na cestě k novým majitelkám. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
la.reina 28.10.11 10:19

Tak hlásím, že jsem vyzvedla na poště refany (Česká pošta se zase „vytáhla“… s doručením do práce se neobtěžovali, výzvu mi taky nikde nenechali, takže jsem musela zjišťovat, kde balík vůbec je - uložili ho na úplně jiné poště než měli, tam jsem dostala zjeba, že nemám výzvu a ještě jsem na vlastní oči viděla, jak bábě spadnul ze stolu - málem mě šlahlo :-x ).

Takže dnes naporcuji a zítra ráno zkusím zaběhnout dopoledne na poštu! Takže teoreticky v pondělí byste měli mít Teint de Neige u sebe. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
la.reina 29.10.11 12:41

Tak Ileana a Dadinka mají balíčky odeslané.

U Lucinely mi chybí adresa - prosím dodat.

Bigger - ozvi se mi prosím, ty ses chtěla stavit osobně, tak ať se domluvíme.

Poslední odstřik si u mě zamluvila anybor s vyzvednutím na Aromáckém srazu v Brně.

Zdá se, že se blížíme do zdárného konce. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Ileanna 29.10.11 16:23

… tak to je opravdu milá zpráva :-) … la.reino, díky moc! Těším se na svůj první podíl z medvěda na Arome :oops: :-D .

• Citovat
  • Nahlásit
anybor 7.11.11 14:05
la.reina píše:

Poslední odstřik si u mě zamluvila anybor s vyzvednutím na Aromáckém srazu v Brně.

jojo, zamluvila a už aby bylo ono datum :-), jsem ňák nedočkavá.

Venea 14.7.12 12:38

Holky a co jste měly edt nebo edp? Je v tom velký rozdíl ve vůni a ve výdrži? Zvažuju co teď koupit a nevím…a kde to vyjde nejlevněji?

la.reina 16.7.12 22:41

Teint de Neige je „jenom“ EdT… no, nicméně ráda bych předeslala, že kdyby byla EdP, byl by na ni třeba skafandr a ochranné pomůcky. Drží neskutečně - na oblečení i na kůži.

Já ji kupovala ve Vídni (je to má svatební vůně), ale v případě Teint de Neige toho asi moc neušetříš - nevím o tom, že by byla někde výrazně levnější.

• Citovat
  • Nahlásit
Venea 17.7.12 10:54

@la.reina dovoluji si nesouhlasit, podle mě je edt, edp i č. p. viz následující odkazy na ALZD

http://www.ausliebezumduft.de/…-parfum.html
http://www.ausliebezumduft.de/…e-neige.html
http://www.ausliebezumduft.de/…profumo.html

Lucinela 17.7.12 11:14

Já mám EdT od La Reiny :srdce:. Síla i výdrž je neskutečná, mnohé č. p. nemají tak dlouhou výdrž. Pro mě je to vůně luxusu, suchý, prachový pudr - nejraději ji mám v zimě, kašmírový rolák, kožíšek, křupající sníh.

Venea 17.7.12 11:38

Já mám vzoreček od někoho tady na arome, bohužel už ani nevím od koho a navzdory tomu, že se vzoreček i skoro tváří jako originál, tak se nemůžu dopátrat koncetrace, ale pokud třeba opravdu dříve existovala pouze edt, tak to nejspíš bude edt :-)

la.reina 18.7.12 10:03

@Venea 8o 8o 8o
ta, která se porcovala je určitě EdT… a přesně jak píše Lucinela - držák neskutečný. Mám naprosto stejnou zkušenost.

Silnější koncentrace si teda nedokážu ani představit… to už musí být diagnóza „pudr na plicích“, ne? :mrgreen:

No, ale když musíš, tak musíš… putují do tužebníku… musí to bejt. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek