LR Health & Beauty

Stránka:  « Předchozí 1 2
shayne 07.09.13 10:57

LR výrobky z aloe vera používám a jsou super. Nejlepší je emergenci sprej, trpním na vyrážky a opravdu to stačí nastříkat a do druhého dne je to pryč. Tyto produkty obsahují totiž vysoké množství aloe vera, proto jsou dražší v obchodech c produktech máte třeba 2% aloe vera, taky klidně i 70%

janicka24 08.09.13 08:27

Tak Emergency Spray jsem měla doma,byl mě doporučen jako výborný,hojivý a nevím co ještě…a hlavně na akné…Tak obličej jsem měla samý zanícený bolák,hojilo se mě to týdny.Přítel používal na spáleniny od slunce-efekt nebyl větší,než má obyčejný panthenol.
Dost mě to připomíná jednu firmičku-Amway a spol. :lol:
I když jedno plus oproti Amway tedy má-je to plus ještě nějaká ta stovka navíc :mrgreen:

shayne 08.09.13 12:33

nevim,me to pomaha teda fakt hodne. asi je to individualni. pak taky piju aloe vera drink,je to peckovy na traveni,imunitu a pry to hlavne omlazuje bunky:-Pto tedy zatim nemuzu posoudit,ale pani ktera to pije 20let je ji 60 a vypada na 40;-)

mikyse 15.09.13 19:40

aloe vera drinking gel

Tak přítel zkusil aloe vera drinking gel sivera a za něho můžu říct, že už nikdy víc. 2 dny zvracení, průjem a horečka. Od této firmy už k nám domu nic nesmí… Naštěstí to pil jen on.

janicka24 15.09.13 19:59

Já koukala na nějaký jejich parfémy…Heidy Klum,Schumacher (nebo jak se to píše) a jsou to tedy utrejchy a hlavně hodně předražený.

estelle 07.07.14 11:45

Produkty LR sa dostali aj ku mne. Vyskúšali sme kolostrum z tejto firmy, moje dieťa malo zdravotné problémy, kašľanie (má astmu), dutiny, nález na prieduškach (Dr. predpísala antibiotiká), ale ja som skúsila všetky doporučené medikamenty (v nemalej sume) nahradiť kolostrom (v ešte vyššej sume :-) ) v tekutej forme - a neviem, či môžem napísať - zázračne, fakt do dvoch dní všetko prešlo, chlapec je fit!
Chcelo to ale dávať vyššie dávky - takže možno v tomto prípade zaúčinkovalo: viac je viac.

Rozhodla som sa, že otestujem ďalšie ich produkty (Aloe Vera gel na pitie proti alergiám atď.), teda asi skôr na liečebné ako kozmetické účely (i keď ono je to v podstate prepojené). Priebežne o tom poinformujem :-)

lucie.hu 03.08.14 09:41

I já jsem nadšenou uživatelkou těchto výrobků, od drinking gelu (žádný průjem ani zvracení), přes sprey první pomoci, koncentrát aloe vera, parfémy, mind master a deo kuličku. Jsem spokojená, zaregistrovala jsem se kvůli problémům s pletí - akné, které se mi začíná hojit - mohu jen doporučit. Lucie

ZorkaO 16.08.14 07:22

@estelle

Som veľmi vážne chorá, a tiež som čítala doporučenie na kolostrum, a Aloe vera nápoje… keďže mám moc prísnu zdravotnú diétu, opýtam sa lekára a keď vyskúšam, isto dám aj ja vedieť… :mavam:

estelle 16.08.14 10:01

@ZorkaO Kolostrum sa odporúča užívať súčasne s ich probiotikami (ktoré sú vraj unikátne, pretože obsahujú 12 kmeňov…), pre zosilnenie účinku - práve vo vážnych prípadoch. Veľmi, veľmi držím palce, Zorka! :)

Allenka 16.08.14 21:24

@ZorkaO Tiež Ti držím palce a prajem skoré uzdravenie :)

ZorkaO 17.08.14 08:27

@estelle@Allenka

Ďakujem!!! :hug: :srdce: :srdce: :srdce:

Hermesfan 17.08.14 09:12

Ahoj Zorka, nech už je Ti čokoľvek, držím prsty aby sa to dalo do poriadku. Cmuk :hug: :kytka:

ZorkaO 20.08.14 10:46

@Hermesfan

Ďakujem!!!! :srdce:

DonV 10.11.14 19:28

Jen bych chtěl podotknout, že to bude asi tím, že každé tělo na Aloe reaguje jinak, někomu to nevadí, ale někomu to muže zpusobit to samé, pokud se hned pustí do AV gelu který má kolem 50% aloe, tak je lepší začít pozvolna, např Mind Masterem :)

• Citovat
  • Nahlásit
Andrea MP 28.06.19 16:37

Máte někdo nějaké nové zkušenosti? Narazila jsem na LR recenze tady na arome https://www.arome.cz/…alth-beauty/ a přemýšlím, zda pořídit nebo ne?
Děkuju :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek