LUSH

Reklama

Slimek 12.06.16 08:39

Pravda Lush u mě trochu vychadl, zejména s přípravky na vlasy. Ale jsem věrná jejich mýdlům, nejvíc mě zatím asi uchvátilo toto hlavně kvůli barvě a vůni: https://www.lushcz.cz/…-Your-Elders ..ale všechny jsou fajn, i když kupuji spíše krémové.
Taky mám zas vyprázdněných 5 kelímků, a tak se těším, že si tam někdy zase zajdu pro čerstvou masku na obličej.
Dekorativní kosmetiku jsem nezkoušela a neláká mě ..maximálně by mě lákalo vyzkoušet si, jak by vypadala tato fialová rtěnka https://www.lushcz.cz/…-rtnky-Naden:lol:

Ivušenka 12.06.16 08:44

@Slimek …to mýdlo vypadá dobře 8o
Chci se zeptat na ty kelímky, když v létě masky neprodávají, jak se to řeší?

Slimek 12.06.16 08:47

@Ivušenka to mýdlo je vážně božské. Koupila jsem si ho v Drážďanech a úplně mě dostalo.
O tom nic nevím, že nemají masky v létě, mají je tam vždy na ledu, tak proč nemohou v létě?? 8o

Lila 12.06.16 09:06

@Ivušenka @Slimek Masky se v léťě NEPOSÍLAJÍ. Prodávají normálně. Doufám, že tomu letos není jinak :think: .

Možná jsem to tady už někdy psala, ale stále ujíždím na té jejich vodě eau roma

vynikající šampón pro blondýnky se studeným podtónem blond (nebo kdo chce pěkné, ne žluté melíry) - DADDY-O

Slimek 12.06.16 10:02

@Lila aha, díky. Kelímky se stejně dají vracet jen přímo na prodejně :)

Ivušenka 12.06.16 10:09

@Slimek @Lila …už to chápu,
poštou by se zkazily, díky…
K Daddymu jsem si pořídila i fialkový kondecionér…

Lila 12.06.16 12:39

@Ivušenka Tak vidíš, o kondicionéru ani nevím. Já už mám teď tu blond trochu do čokoládova, ale ten šampón mi strašně seděl i kvalitou. A ta vůně :srdce: ! Jestli si to zase někdy nechám zesvětlit, bude to právě kvůli tomu šampónu :lol:

Ivušenka 12.06.16 12:53

@Lila …voní nádherně a dcera, brunetka jej k vůli té vůni taky používá…hodně mě překvapil i Big,
měla jsem po něm hřívu jako lev :lol:
a nebylo třeba ani žádný gel…

Lila 12.06.16 17:05

@Ivušenka Tak ten jsem ještě nezkoušela, ale ráda to napravím ;) . Chci vzít teď někdy synovce a neteře na výlet do Prahy (jen se nemůžou domluvit jestli do ZOO, nebo tour po věhlasných zmrzlinárnách) Ale Lush vynechat nemůžeme. Nejmladší z nich ujíždí na Comforter pěně (nosí jí ho ve velkým rok co rok Ježíšek 8) )

Ivušenka 12.06.16 17:18

@Lila …my s dcerou se právě taky v srpnu chystáme do Prahy,
takže bude útrata :mrgreen: jinak si ty nejpotřebnější věci posílám poštou…
Zase ale musím Lush pochválit za spoustu vzorečků na vyzkoušení,
to dříve nebylo…a je to samozřejmě dobrý prodejní tah :palec:
Comforter je jediná pěna, kterou jsem měla možnost vyzkoušet.
Parádní, stačí troška nadrobit a nadělá parádní pěnu a samozřejmě ta vůně :*

Lalaith 12.06.16 22:29

@Slimek já toho vlastně od LUSH zas tak moc nemám a neměla jsem, většinou mě odradila cena, ale hodně se mi líbí politika nákupu surovin, netestování na zvířatech apod. LUSH v tomto jde i za podmínky certifikátu HCS. A lze pochopit, že všechno tohle něco stojí.
A co jsem koukala na recenze té fialové rtěnky, tak ta je přece jen trochu šmrnclá růžovou. ;) Mně lákají jejich červené rtěnky (hlavně odstín Strong Konečně jsem přišla na to, že potřebuji spíš teplé odstíny, obzvlášť v létě, když se trochu opálím.) Pak i některé stíny a linky - mají zajímavé barvy, které se moc nevidí.

Slimek 13.06.16 09:27

@Lalaith za vyzkoušení stojí určitě hodně jejich produktů. Já vyzkoušela poměrně dost, krom té dekorativní kosmetiky, z té vůbec nic. Obecně mě ale jejich přípravky berou spíš vůní, než účinkem. ..ale neříkám, až tam půjdu vyměnit kelímky za masku, určitě si krom mýdla zase něco přikoupím :) červenou rtěnku už nehledám, už jsem našla tu nejlepší a nejkvalitnější :lol: ..ale je jiné značky (Nouba Millebaci odstín 7 :srdce: :dance: ), netradiční barvičky mě však lákají.

Lalaith 13.06.16 19:38

@Slimek Rozumím, mně taky osobně neláká už tolik věcí, jako dřív, ale myslím, že některé stojí za zkoušku. Lákají mě i některé parfémy, ačkoli některé jsou docela divné. Hodně se mi líbí Karma (a cokoli ovoněné Karmou, hlavně mýdlo a pěna :srdce: ) a Breath of God. a Vanillary bych taky těch 10 ml snesla. :think:
Jinak na červenou rtěnku si celkově moc často netroufám, ale poslední dobou jsem se začala zase víc líčit, baví mě to a na večerní nošení by se mi líbila. Včera jsem si užívala svůj jediný kousek, ale ta je spíš oranžová, ale i tak jsem si připadala moc dobře a ten pocit mě bavil. :oops: :)

bambules 20.12.16 16:07

nakoupila jsem od nich ty barevný „bomby“ do vany, tak se těším na relax:))

bambules 23.12.16 15:41

Tak musím říct, že super a ještě jsem neodolala jedný masce na obličej:))

Stránka:  « Předchozí 1 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama